104 Shares 9660 views

Cascade – fryzura, otwierając przestrzeń dla kreatywności

„Kaskada” – fryzury na każdą okazję, wszechstronny, prosty i otwiera pole do kreatywności. Z powodu specyfiki technologii strzyżenie „Kaskada” jest łatwy do zainstalowania. Opcje tworzenia fryzury na podstawie tej fryzurze a lot – można eksperymentować cały czas.


Dobrze nadaje się do cienkich, nie ciężkie i proste włosy. Optymalna długość tego ścinania – do lub nieco poniżej ramion. Stopniowana fryzura nadaje kształt włosów, dzięki czemu można stworzyć płynną zmianę objętości z większego obszaru w ciemieniowej do zapalniczki w ramionach.

Fryzura wykonana na czyste i suche włosy. Włosy zaczynają być podzielone na strefy. Podkreślić w kształcie litery U przecinania okładzinowych dwa dodatkowe przecinania pionowy – średnia i potylicznego powierzchni tego ucha do górnej powierzchni etykiety (czasowego). Pasma każdej z nich gromadzone są w pakietach, skręcone i stałych gniazd.

Zacząć od strefy cięcia okładzinowych. Wybiera głównego (podstawowego) Strand w środku głowy. Jego ścinania przy określonej długości równa w przyszłości, cała reszta to. Każde nowe pasmo powierzchni okładzinowych oddziela się poziomo rozchylone i dokładnie przycięte prosto przez cięcie na poziomie głównym.

Masa włosach środku strefy z tyłu głowy czesany pasma na główną (prostopadła do głowy), a przycięte na tym poziomie. Części boczne są umieszczone na tej samej wybranym poziomie, aby zapewnić równy przejściami, który jest oparty na „Kaskada”.

Fryzura zakończono realizację krawędzi twarzy. W tym celu przeprowadza się przez łukowatą korony odchodzącego od jednego ucha do drugiego. Włosy czesane strefę frontalnego na twarzy, a frędzle jest wykonywana w formie podkowy. Można to zrobić na poszczególnych pasm lub jeden plaster. To zależy od tego, jak gęste włosy. Następnie przeczesać wszystkie włosy, a przeprowadzona ostateczna krawędzi całą fryzurę.

Aby sprawdzić, jak dobrze i sprawnie wykonana fryzura, włosy uczesane w różnych kierunkach i ewentualne wady zostały wyeliminowane przerzedzenie brzytwa.

Dla nadania lekkości i lekkość Filiro wskazówek. Rezultatem jest wielostopniowa „Kaskada”. Fryzura, wykonany przez wszystkich zasad, dopasowanie jest bardzo prosta. Głowa powinna być obniżona i wysuszyć włosy w takiej pozycji, kierując włosy od nasady do końcówek. Aby wielkość i kształt fryzury można użyć lakieru, układającą piankę lub pianę.

Fryzury „Kaskada” ma kilka odmian. Przede wszystkim różnią się stopniem zamków kalibracji. Może to być drobne miękkie przejścia jasno określonych poziomów lub etapów, czasem nawet przesadnie podkreślić stworzyć wstrząsający obraz.

także różnić się długością. Można zrobić fryzurę i raczej krótkie, a średnio i bardzo długie włosy. W tym ostatnim przypadku, fryzura będzie bardziej obszerne, przejmują łatwość i świeży wygląd. „Kaskada” dla długich włosach wygląda bardzo imponująco na grubym (płaskiej lub lekko kręcone) włosy.

I różne fryzury, oczywiście, w obecności lub nieobecności wybuchu. To daje szczególny urok, pozwala na stylu i wyrafinowania. Wybuchy mogą być proste, skośne, asymetryczne lub nieciągły, to fryzury pasują do wszystkich odmian. W zależności od Bang Design „Kaskada” będzie zmienić „nastrój” z dnia na dzień, prostych do elegancki i romantyczny lub stylowe i biznesu.

Sposoby układania tej fryzury jest dość dużo. Codziennie dopasować łatwą instalację z lekkim musem i palcem. Do publikacji powinny być stosowane szczotkowania i bardziej zaawansowanych narzędzi do stylizacji. Ponadto, „Kaskada” – fryzura, która pozwala ze względu na jego długość, aby uzyskać efektowne wyrafinowany wieczorną stylizację. Wszystko jest możliwe!