622 Shares 8409 views

Tommen Baratheon – pionkiem w rękach dorosłych!

Dzieci zawsze cierpią z powodu niezrealizowanych planach rodziców, zwłaszcza jeśli chodzi o potomka królów. Tommen Baratheon – jest synem Roberta Baratheonem, przynajmniej tak mówią, ludzi i przedmiotów. To właśnie matka chłopca kryje zbyt wiele tajemnic, które mogą szkodzić całą rodzinę królewską.


Mały Książę

W pierwszym sezonie serialu Tommen Baratheon – małego księcia, który spędził większość swojego czasu ze swoim wujkiem Tiriona. On radośnie, a on nie myślał o tym, że jego dzieciństwo zakończy się w najbliższej przyszłości.

W międzyczasie, facet na pewno się król do niego szybko. Po tym wszystkim, jego ojciec żyje, a spadkobiercy wystarczająco gotów podjąć Żelazny Tron. Działania wojenne zmusiły matkę Tommen iść na ekstremalnym etapie, nie chce poddać się wrogowi i jest gotowy do zatruwania Mały Książę truciznę. Ale zapobiega własnego ojca, który triumfalnie wchodzi do sali tronowej na koniu.

Jeden bohater i dwóch aktorów

Nie wszyscy widzowie zauważyli, że Tommy Baratheon był grany przez dwóch aktorów. W pierwszym i drugim sezonie „Game of Thrones” Mały Książę grał Kallum Uarri. Jest to pierwsza rola młodego aktora. W trzecim sezonie w ogóle nie jest bohaterem, publiczność słyszy tylko o tym. A w czwartym i piątym sezonów Tommen odgrywa Deana-Charlz Chepmen, który z powodzeniem wystąpił w trzecim sezonie serialu. Nie był Martin Lannister.

Te zmiany w obsadzie widział tylko kilku widzów. Zmiany te były konieczne, aby pokazać, jak naturalnie rosnące Tommen Baratheon. Wiek Mały Książę na początku serii – 8 lat, a w czwartym sezonie, był już 15 lat, a on jest jeszcze gotowy do małżeństwa.

żona Tommen za

W czwartym sezonie serialu mówimy o tej pary facet tworząc sojusz z innych królestw. Aby zyskać sojuszników, powinien poślubić młodego pretty lady Margery, który był również zainteresowany w tym małżeństwie. Umiejętnie uwodzi młody człowiek dziewczyna, gotowa zrobić wszystko dla swej oblubienicy Tommen Baratheon. Aktor Dean-Charlz Chepmen, który grał Księcia w sezonach 4 i 5, uważa się, że bardzo nerwowy, kiedy miał strzelać scen z pocałunkami.

W piątym sezonie, młodzież uznano za męża i żonę. Tommen Baratheon boi się sprzeciwić matce, a jego punkty żona króla, który był tylko pionkiem w tej wojnie. Facet nie chce wierzyć w te słowa, ale świadomy swej bezsilności, gdy aresztowano jego żonę uzasadniony i jej brata. Królowa Cersei pocieszając jej młodszy syn, ona jest szczęśliwa, że córka była w więzieniu. Tommen matka czuła się zagrożona przez tę młodą kobietę, więc nie podejmują żadnych działań, aby chronić je podczas ładowania. Król chce uwolnić żonę, ale spodziewa się nowe wyzwanie – Cersei też jest aresztowany. Teraz młody król powinien się do walki z wrogami i podejmować decyzje.

Prawda, która rujnuje

To tylko jeden nie wie Tommen Baratheon – to nie jest prawdziwym królem. Jego ojciec Robert Baratheon, a brat matki. Takie linki są błędne i karane, dlatego piękny i inteligentny matka jest w więzieniu. Jak być facetem, który był tak młody i młoda? Jest świadomy tego, co jest naprawdę pionkiem, tylko na rękach w nowym sezonie powie mu właściwą drogę?

Twórcy serii pomyślał przez każdą chwilą. Nawet dzieci w tym ekscytującym projekcie grać jak prawdziwi profesjonaliści. Z niewielką obsadą zawsze jest trudno pracować. Główną wadą – wygląda, że zmienia się naturalnie lub wieku, co nie zawsze jest prawdą. Dlatego konieczne było zaangażowanie dwóch aktorów na roli. Jest możliwe, że nie będzie innych facetów, którzy będą przedstawiać King Tommen.