812 Shares 3854 views

Hol. Budowa terenów rekreacyjnych

W salonie z trendem mody stopniowo staje się stylem aranżacji wnętrz. Aby utworzyć teren rekreacyjny w mieszkaniu trzeba znać podstawy psychologii. Światło, kolor, zagospodarowania przestrzennego, forma – to wszystko działa na relaks. W tym artykule przyjrzymy się najbardziej powszechnych sposobów tworzenia salonem.

Dachnoe nastrój

Od dawna słowo „domek” i „odpoczynek” stał się synonimem dla nas. Jak miło, zapominając o tętniącego życiem miasta z niesamowitym tempie, usiąść na kanapie, słuchając muzyki klasycznej lub czytając książkę … ściany, ozdobione naturalnym drewnie, tapety z malowane róże na nich, połączenie pastelowych odcieniach kremu i miętą-turkusowy – to wszystko tworzy wygląd rosyjskich domków XX wieku. I nie zapomnij o obecności kwiatów.

motywy włoskie

Domowe spotkania z przyjaciółmi i rodziną – to świetny sposób, aby uciec od codziennego zgiełku. Specjalnie dla tego łatwo zorganizowanej miękkiej salonie. To wystarczy, aby utworzyć zamkniętą kompozycję krzeseł i kanap wokół stołu okrągłego kształtu i uzyskać piękny teren do zabawy i wypoczynku. Dzięki pastelowych, delikatnych kolorach i dużą ilością światła, które rozlewa się przez okienka okrągłego i szklane drzwi, nie jest uczucie słońca na jasny dzień wybrzeża Włoch. Obecność na stole wazon z owoców i świece, wino daje możliwość doświadczenia tego, co naprawdę „słodkie życie”, która była śpiewana przez słynnego Federico Felliniego.

Home „scena”

Są ludzie, którzy uważają, że salon w mieszkaniu – to luksus, ponieważ zjada cenne już brakujących metrów. Dla takich osób idealnym praktyczną opcją – urządzenie wysokiej podium. On jest wewnątrz puszki „ukryć” pull-out łóżko i szuflad na ubrania i umieścić na szczycie systemu sofą i muzyki. W ten sposób można dostać się salon, przypomina scenę z parapetu drzewa. Na tej wysokości można również oglądać telewizję po zamocowaniu go do ściany.

Ekolaunzh w

Stosując nowoczesne klasycznie zielony kolor, który jest charakterystyczny dla skandynawskich krajobrazów i norweskimi wzorami, łatwo zorganizowany teren rekreacyjny w pokoju w stylu ekologicznym. Już nie jest rzadkością wiklinowe meble w mieszkaniu miasta. Oto najważniejsze – jest umieszczenie go w taki sposób, że w kącie, przeznaczone do rekreacji, to był wystarczająco przestronny i rozłożyć poduszki. „Zielnik” Schemat spokojny kolor pomaga stworzyć efekt skojarzenia z naturą. Obraz na ścianie skraju lasu wizualnie powiększa przestrzeń, co jest szczególnie ważne w małych pomieszczeniach, i dostosowuje się do spokojnej kontemplacji.

kokon

Hol na małym obszarze organizowana jest dość prosta – to wystarczy, aby uzyskać ciekawy krzesło. Został on stworzony w formie kuli fibrostekla i obraca się wokół własnej osi. W tym narożniku dobrze, by sam z siebie, rozmawiać przez telefon lub poczytać gazetę. Kontynuując wybrać meble do salonu, warto zauważyć, że taka sytuacja jest dobrze uzupełniają osmańskiego skórzaną, który może być używany jako stół herbaty, drugiego siedzenia, podnóżka lub stojak na gazety. Jaskrawo kolorowe meble w tym przypadku będzie miało wpływ anty-stres i oryginalne akcesoria, takie jak zegarki z „wisi” w liczbach i portret psa, dodać trochę humoru atmosferze.

orientalne akcenty

East zeuropeizowana teren rekreacyjny w domu pozbawionym klasycznej blask. Jego wystrój jest zdominowany przez spokojnych odcieniach czerni i szarości. Jasne akcenty tu są tylko kolorowe poduszki. Niska podium dopasować miękkiej o grubości maty. W tym momencie, można usiąść, ciesząc się zrelaksowanym upływ czasu. W pobliżu na podłodze może być symetrycznie zorganizować rzeźby Buddy, który podkreśli ten obszar ostrości. Obfitość kwiatów pozwoli stworzyć w pomieszczeniu iluzję oazie w miniaturze.

Miejsce pod słońcem

Ten salon jest przeznaczony dla osób, które mogą korzystać z moich poglądów okiennych. Jest to miejsce na relaks jest ława z poduszkami wykonanymi z drewna i tapicerowanym siedziskiem. Jeśli potrzebujesz dodatkowego ubezpieczenia, może być umieszczony obok lampy podłogowe lub kinkiet. Ten „box” może być ustawione jako prosty szerokim parapecie: siedząc na nim, można zrobić robótki, lub cieszyć się dekoracje.

I najważniejsze. W każdym rogu rekreacji pewnością powinny być kolorowy widok z okna, gdyż składnik ten może odegrać dużą rolę w relaksacji. Jeśli go brakuje, wracasz zmęczony z pracy, podczas gdy coś jest naturalne nie chcesz, możesz zapłacić niewielką salonem, malować je w pięknym ciemnym tonem. Tak więc, można uzyskać nie tylko pokój, ale prawdziwe intymne pudełko. Włącz spokojnej muzyki, zalać herbatę, zapalić świeczkę, i zanurzyć się w samym procesie powrotnej do stanu harmonii.