492 Shares 8530 views

Tom Felton – utalentowany muzyk i aktor. Draco Malfoy – rola uczyniło go znanym

Tom Felton rozpoczął karierę aktorską w młodym wieku i niemal natychmiast zdobył międzynarodową sławę, otrzymał główną rolę w serii „Harry Potter” filmów (Draco Malfoy). nazwisko aktora stał się synonimem blond włosach i błędnym studenta szydzić w płaszczu. Po zagraniu w ośmiu filmach o przygodach czarodzieja, Tom Felton nadal aktywnie usunięte, wydając kilka albumów oryginalnych piosenek i dużo czasu poświęconego na sporcie.


Biografia aktora

Tom Felton urodził się w Londynie w 1987 roku. W rodzinie z czwórką dzieci, Tom – najmłodszy. Chłopiec od dzieciństwa wykazywał wielkie talent do śpiewu i aktorstwa, i kochał ryby. Tom był w czterech chórów szkoły.

Rodzice chłopca przyniósł go do biura po radę bliskiego przyjaciela rodziny, pracowała jako aktorka. W swoim pierwszym castingu do kręcenia reklamy Tom wszedł więcej niż czworo dzieci, i dostałem tę rolę.

pierwszą rolę

W ciągu dwóch tygodni po jego kadencji w studio, Tom Felton zaczął grać w filmie „złodziei”. To pokazuje rodzinę małych ludzi, którzy żyli obok siebie w tym samym domu z ludźmi.

Inną ważną pracę w jego karierze aktorskiej była rola syna nauczyciela w popularnym filmie „Anna i król” z Dzhodi Foster. W historię matki i syna, przeniósł się do Tajlandii, kobieta uczy się angielskiej rodziny króla.

Następnie jeszcze innej roli – w filmie „Second Sight. Hide and Seek”, gdzie Tom Felton odegrał kluczową świadkiem przestępstwa. Jako chłopiec pracował w radiu, uczestnicząc w przesłuchaniach.

Draco Malfoy

Najbardziej popularna rola odgrywana przez aktora – Draco Malfoya. Hero rodzina pochodzi z długiej linii i popiera główny czarny charakter – Lord Lorda Voldemorta. Przez osiem filmów Tom Felton grał Draco Malfoya, rosnących i zmieniających się wraz ze swoim bohaterem.

Już po pierwszym filmem otrzymał wiarygodną grę Tom Felton – małe dzieci boją „Draco Malfoy”, spotkawszy go na ulicy. Fani filmu nawet pokazał agresję Tom Felton – tak przekonująco zagrał rolę czarnego charakteru młodego aktora. Malfoy, Draco w końcu stał się jednym z ulubionych bohaterów, dla których los publiczność oglądanych z taką samą uwagą i zaangażowaniem, jak dla samego Garri Potterom.

Inne prace

Tom Felton nadal aktywnie działać, głównie horrorów i filmów science fiction. Młody aktor, który grał Malfoya, tak wielka wykazał arogancję i arogancja Draco teraz, że role te stały się jego rola.

Felton dopuszczone do sprzedaży w sklepach album muzyczny 2 w 2008 roku. Wyszli w ograniczonych ilościach i zostały z powodzeniem sprzedawane. Pomimo braku profesjonalnych umiejętności gry na gitarze, pieśni Tom Felton słuchać z przyjemnością do swoich fanów i osób nieznanych z pracy swojego aktora.

życie osobiste

Podczas kręcenia Harry Potter Tom Felton filmów więcej niż raz nadana romantyczny związek z kolegą w pracy – Emmoy Uotson, ale tylko wiąże bliską przyjaźń.

Od 2008 roku, Tom Felton spotkał się z Jade Olivia Gordon, którą poznał podczas kręcenia „Harry Potter i Książę Półkrwi”. Jade pracowała jako koordynator kaskaderów i zaczęli rozmawiać w szatni, gdzie tak wiele czasu aktor. Malfoy był blond, w przeciwieństwie do Toma Feltona, który miał nie tylko go pomalować brązowe włosy, ale również określoną różne żele.

W wolnym czasie, długi czas aktor poświęca sportu – to koszykówka, jazda na rolkach, łyżwach, pływanie, tenis. Tom Felton jest nadal lubi rybołówstwa, a także fan piłki nożnej. Pomimo dużej liczby bardzo różnych filmów, w którym wystąpili aktora, Draco Malfoy jest jego najsłynniejszą rolą.