406 Shares 4382 views

Teatr Muzyczny „Aquamarine”: repertuar, adres, opinie, recenzje

Teatr „Aquamarine” wciąż bardzo młody ale już udało się złapać wyobraźnia młodych widzów i ich rodziców. Istnieje bardzo udane musicale dla dzieci i występów cyrkowych z fontann tańczących.

O teatrze

Teatr Muzyczny „Aquamarine” twórcze życie zaczęło się w 2012 roku. Pierwsze przedstawienie – „Kashtanka” przez AP Czechow. dyrektor artystyczny Nina jest Chusova.

„Aquamarine” – mieszanka muzyki, cyrku i teatru. Tutaj króluje dobrą bajkę. Tylko warto przekroczyć próg tego wspaniałego miejsca jak najszybciej rozpocząć cuda. Przed występów, jak również w czasie przerwy i po zakończeniu akcji dzieci spotkać zabawne postacie z ulubionych bajek, z których można odtwarzać ciekawe gry i robienia zdjęć. Ponadto, chłopaki czekają na darmowe lody, morze balonów, atrakcje, akvagrim, słodycze i najbardziej prawdziwe Królestwo krzywych luster.

Teatr „Aquamarine” – pokój, który jest przeznaczony dla 591 widzów, jest przytulny i ma dobrą podstawę, więc wszystko, co dzieje się na scenie jest doskonale widoczny z każdego miejsca. Krzesła wyposażone są w specjalne poduszki dla najmłodszych. Na stronie teatru pisał interaktywny schemat hali. Na nim widać, jak widzimy scenę z wybranego punktu. Jest to bardzo wygodne. W teatrze, znajduje się kawiarnia, gdzie można napić się kawy lub herbaty, a także przekąski smaczne kanapki, ciastka, popcorn pohrustet, zjeść watę cukrową i oczywiście lody.

Artyści i kreatywny zespół

„Aquamarine” – to świetny zespół kreatywny, obsadzone przez dużych i małych teatru i cyrku. Musical „Treasure Island” zatrudnia 48 osób, siedem z nich – utalentowanego chłopca, grając Jim Hawkins. Każda rola jest wykonywana na przemian kilka podmiotów.

dyrektor artystyczny Nina Chusova służył jako aktorka w teatrze w Samarze, a następnie otrzymał swoją drugą edukację teraz jako reżysera. Potem pracowała jako reżyser gościnnie w różnych miastach. Jest znana jako nauczyciel działając umiejętności 7. sezonu popularnego serialu „Star Fabryka”, a także głównego dyrektora 18 w ceremonii wręczenia rzędu zwycięzców „Złota Maska” nagrody.

Yuri Kataev – długoletnim partnerem Nina Chusovoi dzieł teatralnych. W „Aquamarine”, jest dyrektorem producent. Kataev był aktorem teatru w Samarze, a następnie pracował jako asystent reżysera w teatrze Mossovet i Teatru Narodów, nauczył działając umiejętności i ruch sceniczny w mieście Samara Akademii Kultury. Nina Chusovoi pracował jako dyrektor plastiku od 2006 roku.

Kompozytorów na produkcje są Vladislav Malenko i Alexey Mironow. Ten ostatni bierze udział w wykonaniach jak artysty. aktor Vladislav Malenko Education. Służył w Teatrze Taganka, i jest jednym z największych i autor tak popularnych programach telewizyjnych jak „Till 16 i starsze …” (jeden kanał), „Lalki” (NTV), „Służyć Rosji” (gwiazdka), i tak dalej. Wielokrotnie medale Ministerstwa Kultury i Ministerstwa Obrony.

I w tym kreatywnym zespole obejmuje Oleg Dobrovan autor spektakli, dyrektor artystyczny Vladimir Martirosov, choreografka Natalia Golovkin, kostiumy Anastasia Glebov i Tarasa Mikhalevsky – oświetlenie.

repertuar

Teatr „Aquamarine” Istnieje tylko kilka lat, tak długo, jak jego repertuar nie jest zbyt duży. Produkcje obecnie na etapie w trybie Broadway (codziennie) jest musical dla dzieci „Treasure Island”. W czerwcu 2015 roku odbyła się premiera kolejnej gry. Będzie to również muzyczna, wystąpili w nim także przeprowadzi młodych artystów. Nazywa się „Ballada o małym sercu.” Jeśli chodzi o show „Taniec Fontanny”, które w repertuarze znajdują się występy:

  • „Zaczarowane miasto”;
  • "Legend of the Sun";
  • "Magic Dreams";
  • "Song for Christmas";
  • „Lśnienie świat”;
  • „Niebo pod kopułą”;
  • „Żagle”.

"Treasure Island"

Spektakularny i wspaniały musical na podstawie słynnej powieści Roberta Stevensona oferuje swoim widzom „Aquamarine” (teatr). „Treasure Island” – opowieść o piratach, o chłopcu, Jim, o skarbach hojność, odwaga, marzenia, uczciwości, lojalności i wolności. Dzieci i dorośli zanurzyć się w świat ekscytujących przygodach i być z zapartym tchem obserwować, co dzieje się na scenie. Ponadto, show docenią spektakularne akrobacje, walki, nietypowe dekoracje i efekty specjalne, piękne pieśni i tańce, rozrywka i jasności. Ze względu na fakt, że musical jest ciekawe, to trwa już od kilku sezonów z takim samym powodzeniem, i będzie bardziej długo, aby zadowolić swoich słuchaczy.

tańczące fontanny

Teatr Tańca „Aquamarine” fontanny oferują ciekawy pokaz. Niesamowite artyści dadzą niezapomniane wrażenia. W pokazie fontanny tańczące widzów czekają pokoje o zwierzętach trenerów, klaunów, żonglerów, akrobatów, łyżwiarzy. Zawrotnym akrobacje, kolorowe kostiumy, śmieszne, zwierzęta, ludzie, którzy rozumieją język – wszystko z przepięknym światła i efektów wizualnych dla pięknych i dobrych piosenek.

fontanny teatralne „Aquamarine” – unikalny projekt dla Rosji, która nie ma analogów. Oto tylko najlepsi artyści, specjaliści, ich numery są spektakularne, niesamowite, jasne i inspirujące. A wszystko rozweselić śmieszne małe zwierzęta, które można robić akrobacje lepsze niż akrobatów. Każdy show – to ciekawa historia o niepowtarzalnym akompaniamencie muzycznym, z pięknymi pokojami, wypełnionych wielkich artystów.

Na drugim piętrze teatru zajmuje muzeum „Clowns świata”, który zawiera postacie bohaterów komiksów od bardzo małych do bardzo dużych (jako człowiek), który żonglował, niech baniek mydlanych, są wyszkolone zwierzęta, usunąć makijaż z twarzy. Wszystkie z nich są z osobistej kolekcji VA Akishina.

„Ballada o małym sercu”

Teatr Muzyczny „Aquamarine” zaprezentuje w czerwcu 2015 roku, premiera nowego musicalu dla dzieci „Ballada o małym sercu.” Jest to opowieść o dwóch dzieci – Julia i Aloszy, którzy mieszkają w sierocińcu, a jeden ma nadzieję, że pewnego dnia będą mieć rodziców, którzy ich miłują. Chłopiec i dziewczynka się najbardziej prawdziwymi przyjaciółmi, są zawsze gotowi do udzielenia sobie nawzajem pomóc. Jest to prawdziwa opowieść o dziecięcych serc, anioły i farby na statkach oraz w listach łez szczęścia i marzeń dziecięcych i samotności …

opinie

Widzów, którzy odwiedzili teatr „Aquamarine” pozostaje w Internecie dużą liczbę opinii. Rodzice, którzy przynieśli musicalu „Treasure Island” ich dzieci mówią, że chcą grać, obserwując go z entuzjazmem, choć idzie długo. Również chwalą zastosować do gry aktorów, która została przekazana jako niezwykłe. Mały publiczność ogląda musical „Treasure Island” kiedyś marzenie, aby odwiedzić je ponownie.

O teatrze tańca fontanny „Aquamarine” w Internecie również jest napisane wiele opinii. Widzowie powiedzieć, że pokazuje, jak zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wszystkie pokoje są ciekawe i ekscytujące, i artystów występujących na najwyższym profesjonalnym poziomie. Rodzice, którzy przynieśli swoje dzieci do show, podkreślają, że rzadko można zobaczyć pomysł, który odbywa się na tak wysokim poziomie jak „Tańczących Fontann”.

miejsce pobytu

Stacja metra, obok którego jest „Aquamarine” (teatr) – Kuncewskaja. Adres: ulica Ivana Franko, numer domu 14. teatr znajduje się praktycznie tuż obok stacji metra – zaledwie 350 metr. W przedniej części „Aquamarine” jest wyposażony w wygodny parking dla tych, którzy przyjeżdżają z własną pojazdu.