894 Shares 7323 views

Car „Lifan Tsebrium”: opinie właścicieli

Chiński Sedan D-class „Lifan Tsebrium” ukazał się na rynku rosyjskim w marcu 2014 r. I ten samochód spotkał się z potencjalnymi nabywcami niespodziewanie pozytywnych. Długi atrakcyjny sedan o dobrych właściwościach technicznych stały się bardzo popularne wśród ludzi, którzy chcieli kupić nowy, tani, ale w tym samym czasie reprezentacyjny samochód. Cóż, to naprawdę jest „Lifan Tsebrium”. Opinii, że ludzie opuszczają ten temat, są dość zróżnicowane, i należy zwrócić uwagę na nich. Po tym wszystkim, pomagają nam zrozumieć, co naprawdę jest samochód pod względem działania.


Ogólne wrażenie

Prawie każdy liści sedan „Lifan Tsebrium” komentarze zaczynają się tak samo. Z podziwem dla projektu. Wiele osób wie, że nie wszystkie modele tej chińskiej grupy może pochwalić się swoim zewnętrznym pięknem. Ale „Tsebrium” właśnie takie, a obawy. Na niej można zauważyć, że model został stworzony specjalnie dla europejskich klientów.

Zwraca się uwagę na znaczne reflektorów w kształcie litery L, eleganckim kraty trapezu, tylne LED optycznych. Więcej nie można pominąć, jako dodatkowy wygląd dynamiki i sportowego szlachetne linie ciała. Nawiasem mówiąc, struktura jest wykonana z litego metalu, który odbija się na poziomie bezpieczeństwa.

silnik

1,8-litrowy silnik 16-zaworowy, 128-konny silnik – to jest to, co jest pod maską sedan jak „Lifan Tsebrium”. Recenzje jednostka otrzymuje dobra, ale nie bez komentarza.

Wielu powie, że ten samochód nie jest wystarczająco 128 „konie”. Jeżeli moc silnika do 150-180 litrów. sek., po czym samochód byłby bardziej imponujące. Transmisja będzie wytrzymać moc i przestrzeń pod maską jest wystarczająca.

Jak zapewniają właściciele, prawdziwe przepływu jest wyższa niż ta, która jest zawarta w paszporcie. Miasto zajmuje około 12 litrów, a na autostradzie – około 7,6 litra. Oznacza to, że pełny zbiornik, którego objętość wynosi 55 ul, na tyle na 700 km. Jeśli jedziesz z prędkością 100 km / h, a następnie na „setki” pozostawi około 5-6 litrów.

Więcej ludzie mówią, że szybki i gwałtowny początek – to nie jest coś, co może się pochwalić „Lifan Tsebrium”. Recenzje zapewnić, że silnik „ożywa” tylko do 2500 obrotów. Ale z takim wielkim hamowanie silnikiem jest przeprowadzana.

na zarządzaniu

Ile roszczenie do specyfiki tej maszyny będą musiały przyzwyczaić. Ale nie na długo. Pomimo znacznego postępu pedał sprzęgła, aby znaleźć czas „otwarcia”, łatwo można. Pierwsza transmisja z tego sedan jest krótki, zacznij ruch jest konieczny tylko do niego. Ponieważ druga transmisja nie powinny być dotykane.

Dobrą wiadomością jest to, że mechanizm przełączający działa bardzo jasno i wyraźnie. I niech dźwignia porusza się – to nie przeszkadza.

Co o dynamice? W związku z tym, nie bardzo energiczny, „Lifan Tsebrium”. Opinii jasno wynika, że w celu osiągnięcia piętno 100 km / h na samochodzie prędkościomierza potrzebne 13,5 sekundy. Jest niska dla D-klasy sedan. Ale samochód jest długa, ciężka, a silnik nie jest zbyt wysoki moment obrotowy, dzięki czemu można znosić takich dynamiki.

sprzęt

Długa lista wyposażenia opcjonalnego – to punkt uwaga wszyscy ludzie, którzy kupili „Lifan Tsebrium”. Opinie właścicieli obfitują komentarzy na ten temat.

W rzeczywistości, samochód ma wszystko, czego potrzeba. I już w wersji podstawowej. Istnieje wspomaganie kierownicy, układ EBD i ABS, klimatyzacja, radio fabryczne, CZ, napędzany elektrycznie szkła i luster (wyposażona również podgrzewane), regulowany w 6 kierunkach siedzeniu.

Na droższego pojazdu „Lifan Tsebrium” nie mniej niż pozytywnych opinii w 2016 roku. Zmotoryzowany szyberdach, czujniki parkowania, rearview aparat fotograficzny, skórzane fotele obszyte, pilot zdalnego sterowania, uruchamiania silnika za pomocą przycisku „klimatu”, podgrzewane fotele, system rozrywki … W środku jest wszystko.

Ale to dobrze, czy to działa Elektronika? Zdecydowanie. Poszczególne właściciele uwaga powiedzieć duży wyświetlacz, który wyświetla informacje o prądach powietrza, prędkości wentylatora i innych danych. Jednak ciekawe nie jest to! A fakt, że w nocy, deska rozdzielcza nie jest odbicie w szybie drzwi kierowcy. Jest to bardzo wygodne, ponieważ bez zakłóceń podczas jazdy. Specjaliści przybył na miejsce jego bardzo udany sposób.

Wygoda dla pasażerów

Aby uzyskać informacje o tym, jak ten samochód jest wygodny dla innych, z wyjątkiem kierowcy zawierać wiele opinii właścicieli samochodów. „Lifan Tsebrium” jest rzeczywiście bardzo wygodne dla pasażerów. Z tyłu może pomieścić trzy osoby. Ponadto, niezależnie od wieku, budowy i wysokość. Wysokość tylnego przedziału pasażerskiego wynosi 1,2 metrów. A u stóp miejsca wystarczy. Nawiasem mówiąc, pół samochód niemal idealnie płaskie.

Specjalne właściciele uwaga zaznaczyć bagażnik, który ma „Lifan Tsebrium” (2015). Recenzje niemal każda osoba, którzy kupili tę maszynę szczegółowo opisują komorę. To naprawdę jest ogromna – 620 litrów w normalnym stanie! Jeśli dodać do tyłu tylnego rzędu siedzeń, wnętrze kabiny będzie zanurzyć dużych przedmiotów, 2 metrów długości. I, jak zapewnia nas przez wielu, przestrzeni ładunkowej proces nie jest trudny. Po otwarciu jest nie tylko wysoki, ale również szeroki.

Zachowanie na drodze

Jak wiesz, to sedan jest ustawione zawieszenie McPherson z prętów stabilizujących. jakości konstrukcja i sprawdzone. W dużej mierze dzięki jej samochód trzyma drogi dobrze. Kolejność działa (w tym przypadku masy sedan 1340 kilogram), urządzenie może być rozproszona na poziomie prędkościomierza 180 km / h.

Inne modele mają dobrą jakość hamulców. Wszyscy są tarczowe, a przednie i wentylowany. Sedan demonstruje dobrą obsługę. Nawiasem mówiąc, wstrząsami i małych otworów to niezauważone. Luz na przyzwoitym modelem – 17 centymetrów. Pod względem wysokości jezdnej, chińscy specjaliści udało. Ponieważ Japończyków, w przeciwieństwie do zwykle zrobić prześwit 15 cm. I na rosyjskie drogi docenić luz każdy „Extra centymetrów.

Jednak wiele osób twierdzi, że zawieszenie sedan jest sztywny na zły stan dróg. Ale tutaj na serpentyn jest dość stabilna. W linii prostej, a oznacza „muchy”. Niektórzy właściciele czasami narzekają na dźwięk tylnych amortyzatorów. Jeśli tak się stanie, to lepiej zastąpić je dla Japończyków, lepiej.

Nadaje się do samochodu?

Jak widać, dobrze sprawdzony w chińskim „Lifan Tsebrium” rynku rosyjskim. Opinie Zdjęcia – wszystko to sprawia, że naprawdę czuję zaufanie do tego modelu.

„Tsebrium” jest idealnym wyborem dla tych osób, które potrzebują budżet, ale atrakcyjny samochód. Często ten model „stanik” staje się wybór dla początkujących, którzy nie chcą, aby poprawić swoje umiejętności jazdy na samochód b / r. To dobry wybór dla osób, które ze względu na ich status, wymaga reprezentacyjny samochód, ale coś drogie, że nie może sobie pozwolić. Ale ten samochód nie powinien kupować człowieka, który używany, aby przejść do modelu, który jest o rząd wielkości większa niż „stanik”. Ponieważ istnieje ciągłe porównania i reklamacje co do jakości. Wiele dokonały takiego błędu. W rezultacie okazało się, że części są bardzo zawodne i kosztowne dla tego modelu (grzejnik kosztuje około 6500 rubli – element + zastępczych), po sprzedaży usługa nie jest również zadowolony. A jeśli chcesz sprzedać, ludzie stracą dużo pieniędzy. Ponieważ samochód będzie już uznać b / r, i umieścić na nim tę samą cenę za jaką został kupiony, i nie będzie działać. Nawet jeśli prowadzisz minimum.

Ostatnią zaletą – cena

Ten sedan jest warta około 620 000 w zestawie podstawowym. I to naprawdę jest znaczącym plusem. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że dla wersji Luxury w konfiguracji musiał zapłacić w sumie 40 000. Nie jest zaskakujące, że wiele osób już zakupiony ten model.