686 Shares 2609 views

Eyegon Targaryen – założyciel dynastii królów Westeros

Eyegon Targaryen, który był nazywany Conqueror, to fikcyjna postać w serii książek znanego amerykańskiego pisarza George'a RR Martina „Pieśń lodu i ognia” lub, jak to często nazywane jest „Pieśń lodu i ognia”. W książce wszechświata Eyegon stał się założycielem dynastii królów Westeros.


życiorys

Izdervle Targaryen był jednym z najpotężniejszych rodów magnackich starożytnego imperium Essosa. W wyniku erupcji wulkanu pod nazwą rock Valira Essos przestała istnieć, ale Eyegon Targaryen zebrane resztki wojsk, a zabierając ze sobą trzy smoki, najechał Westeros.

Wkrótce udało mu się wygrać 6 królestw. Usiadł na Żelaznym Tronie, który stał się symbolem nowego rządu, ogłaszając siebie jedynym władcą. On także stał się założycielem stolicy zjednoczonego – Red Harbor, gdzie zbudował zamek Czerwone. Ponadto założył osobistą ochronę monarchy – gwardii królewskiej i ustalone położenie prawej ręki króla.

Eyegon Targaryen mocy 6 z 7 królestwa Vesterosna (Dorn był nie zrezygnował, ale stał się częścią 200 lat) przez około czterdzieści lat.

Serial „Gra o tron”. Eyegon Targaryen

Fani serii zdają sobie sprawę z tego znaku, ale ludzie źle poinformowany o zdarzeniach zachodzących w nim, to będzie trudne, aby dowiedzieć się, kto to jest. Nawiasem mówiąc, większość „Game of Thrones” Eyegona nie, ale film jest bardzo często wymieniany jego imię i związanych z nim wydarzeń.

Pojawienie się tego znaku w ramach którego już stała się kultowa seria odbywa się w formie legend i opowieści o jego podbojach, że sprawa można usłyszeć z ust różnych znaków. Należy zauważyć, że wydarzenia z serialu „Game of Thrones” występuje około trzy sto lat później zyski Eyegona.

Jednak wśród swoich bohaterów istnieją potomkowie słynnego władcy Westeros. W pierwszym sezonie nie ma dwóch przedstawicieli rodu Targaryen: Viserys i jego młoda siostra Daenerys. Viserys wkrótce umiera, więc jego siostra stała się jedynym zachowanym członek rodziny.

Ma on na celu przywrócenie władzy Targaryen na terytorium Westeros, więc zaczyna gromadzić armię do inwazji. Wielka pomoc tym, że dla niej jest to, że ma trzy smoki.

Ponieważ pokaz nie jest Eyegona Targaryen, aktor w roli nie patrzeć, ale w przyszłości może jego wygląd jako cameo, więc jest prawdopodobne, że widzowie będą mogli go zobaczyć na własne oczy.

Rhode Targaryen

W serii książek D. Martina „Pieśń lodu i ognia”, w którym kręcono serialu „Game of Thrones”, 5 powieści. Żaden z nich Eyegon Targaryen nie działa jako aktywny charakter, ale często jest mowa.

Ten rodzaj był trochę dziwny i szalenie tradycja, jednak jest całkiem normalne dla średniowiecznego społeczeństwa. Są poślubić i urodzić dzieciom tylko ze swoich krewnych. Zrobiono to, aby zachować czystość krwi.

Eyegon Targaryen był żonaty na jego dwóch sióstr: hover i Reyenis. Siostra-żona sprawiło mu urodziła dwóch synów: Eynisa i Meygora który siedział na tronie po śmierci ojca. Meygor King, który stał się trzecim władca wstąpił na tron po swoim Żelazny starszy brat wszedł do historii Westeros jako jeden z najbardziej brutalnych i beszhalostyh władców, tak był nazywany okrucieństwo.

Panowanie jego synów był stosunkowo spokojny okres w historii Westeros, gdy nie ma nic specjalnego.

wniosek

Pięcioksiąg D. Martin jest obecnie uważana za jedną z najlepszych kreacji w gatunku fantasy, a popularność tej serii, nakręcony na niego, można komponować legendy. Jest on oparty na pierwszej powieści. Tak jak już zostało powiedziane, w serii, razem z produktem, który jest nazywany „Game of Thrones”, 5 książek, są one jednymi z najbardziej sprzedawanych dzisiaj.

Eyegon Targaryen, choć nie jest takim bohaterem akcji lub jednej z tych książek, ale jego ogólny wygląd i pośrednie znaczenie dla rozwoju fabuły jest bardzo ważne. Sam Dzhordzh Martin nie wykluczył możliwość pisania historii na jego Pentalog, gdzie to możliwe, będzie opowiadać historię Eyegona i jego legendarnych podbojów.

Fani pisarza i serii będą zachwyceni, jeśli prequel do ulubionych kawałków nadal pojawiać, ale na razie możemy tylko nadzieję, że tak.