556 Shares 9310 views

Uroczysta menu na każdą okazję

Uroczysta menu – to „ból głowy” każda rodzina, ponieważ jest to konieczne, aby zadowolić każdego gościa. Dlatego zaleca się, aby mieć kilka wszechstronne opcje, które pomogą szybko zebrać piękny stolik.


Są chwile, gdy goście już przybył, i nie ma czasu na gotowanie. możemy zaoferować świątecznego menu „Quick”.

Bulwy duże ziemniaki pokroić wzdłuż, położyć na natłuszczonej blasze, posolić. Na każdym miejscu kawałkiem surowego boczku, posypać wszystko z oliwą z oliwek i wysłać piec w piekarniku przez czterdzieści minut. Optymalna temperatura wynosi 200 °.

Na główne danie zalecamy, aby a la carte kawałki łososia. Aby to zrobić, trzeba płaszcz steki z pieprzem, solą i cytryną nałożyć kręgi. Owinąć każdy w osobnym kawałkiem folii umieścić piec przez pół godziny. Ryby uzyskać bardzo aromatyczny i wyjątkowo smaczne. Podawać gościom w formie zawinięte.

Dopóki wszystko jest przygotowane, można zrobić sałatkę i przekąskę w tym samym czasie. Na dużym talerzu rozłożyć w kręgu kubki papryki w różnych kolorach, a następnie – pomidorów i ogórków. W środku miejsce rozety wykonane z cienkich pasków z solonego łososia. Wszystko posypane odrobiną oliwy z oliwek. Udekoruj danie z oliwkami, gałązek pietruszki i tartlets z kawiorem.

Na deser złożyć kulki lodów z wiórkami czekolady i kawy.

Menu święto dzieci zakłada, że będzie tak słodki. Przekąska jest zalecany do pizzy. Gotowy do rozwałkować ciasto bardzo cienko posmarować ketchupem i umieścić dowolny farsz. Korzystne jest lepiej dać wędzona kiełbasa, papryka. Skropić oliwą i posypać serem. Piec przez dwadzieścia minut.

Doskonała gorąco dla dzieci będzie schabowe, które są zalecane do stosowania siatkę majonezem, położyć koło ananasa, posypać serem i piec przez pół godziny. Jako danie lepiej złożyć wielobarwne makaron z masłem.

Deser można przygotować z kawałkami owoców w puszkach, udekorować bitą śmietaną. To jest to: Menu Lively dzieci gotowe.

Istnieją sytuacje, gdzie stół dla gości, aby stać się wyjątkowy. Uroczysta menu na rocznicę powinien zawierać niezbędne trzy sałatki, gorące (mięso, ryby i warzywa), A przystawki, 3 różne rodzaje przekąsek, galaretki, pięć rodzajów kiełbasy, galaretki, napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Wybór potraw zależy od gospodyni, ale obowiązkowego wyboru wśród mięs, ryb i warzyw oraz owoców. Dużo uwagi poświęca się dekoracją i poleca oryginalne dokumenty.

Najodpowiedniejszym opcja menu jest następująca.

„Mięso” danie z dwóch rodzajów wędzone kiełbasy, boczek i carbonade.

„Podejrzany” płyta lepiej zrobić bułki. Aby to zrobić, pokroić w cienkie paski z solonego łososia. Włożyli wiele dodatków. Na przykład, posiekaną paprykę słomy lub tartego sera sałatka z majonezem i zmiażdżony czosnek.

„Warzywa” danie można przygotować jak świeże warzywa i owoce z grilla.

Koniecznie musi być sałatka z mięsa i ryb do smaku gospodyni. Dla szczególnie uroczysty i uroczystej okazji zaleca się przygotować „Royal”. Aby to zrobić, białka jaj są cięte na paski. Do tego dodaje się całą gotowane krewetki i czerwone kawioru. Ubrany w naczyniu jogurt.

Gorąco poleca również zróżnicowane. Na rocznicę najlepiej gotować całą świnię ssących i grilla jesiotra. Również druga opcja z danie może stać się potraw mięsnych w osobistych doniczkach. W takim przypadku zaleca się zawsze podawane świeże warzywa.

To samo menu może być świąteczny stół na jego urodziny.

Bon appetit!