598 Shares 1497 views

Piękne wyspy Majorka. Recenzje – najlepszą rekomendację!

Mallorca jest perłą Morza Śródziemnego i największą wyspą w archipelagu Balearów. Tutaj można spotkać łagodny korzystny klimat i malownicze krajobrazy. Jeśli chcesz spędzić niezapomniane wakacje w otoczeniu majestatycznych zamków, tonie w bujnej zieleni, turkusowy zatok, gorącym białym piaskiem i wyśmienitą kuchnię, to na pewno cieszyć Mallorca, przegląd, który można opuścić zaraz po przybyciu do biura podróży, który zaproponował pan to wyspy jako miejsce do odpoczynku.


Stolica Majorki – kulturalnym centrum wyspy

Stolicą wyspy jest Palma de Mallorca, który łączy w sobie dwa różne style życia: nowoczesne miasto i wojewódzkich, rustykalny. Populacja miasta wynosi ponad 50% mieszkańców całej Majorce. Tutaj znajduje się główne zabytki, wykonane w stylu gotyckim, które są Almudaina Pałac, Zamek Bellver, Katedra. Muzeum posiada eksponaty Mallorca – najbogatszy dziedzictwa wyspy w dziedzinie archeologii. Również w starej części tam Palma, który zawiera arystokratycznej sądy Caen Vivot, Kościół franciszkanów, Santa Eulalia i Łaźnie arabskie.

Działalność w Mallorca

położenie geograficzne i klimat Majorki pozwolić mu być doskonałym miejscem do uprawiania sportów wodnych, takich jak żeglarstwo, nurkowanie, windsurfing, wędkarstwo i jazda na nartach wodnych, które są bardzo popularne wśród turystów odwiedzających wyspę, a lokalna ludność. I oferuje Mallorca! Przeglądu wszelkich turystycznych na tej pięknej wyspie jest najlepszym dowodem na to. Ponadto można odwiedzić kluby jachtowe, kasyna, pola golfowe, parki wodne, muzea, torów wyścigowych, teatry i parki narodowe.

transport

Autobusy są głównym środkiem transportu na wyspie. Ich trasy połączyć stolicę z innymi sanatoriach. Opłata wynosi około 1 euro. Więcej na wyspie istnieją dwa kierunki ruchu pociągów. Koszt pobytu w tego rodzaju transportu może wynosić od 3 do 6 euro. Musimy pamiętać, że w nocy cały ruch ustaje. Innym sposobem jest poruszać się samochodem, który można wypożyczyć. Ale nie jest to bardzo wygodna opcja jeśli wziąć pod uwagę, że na Majorce dużo ludzi ma samochody na własność, więc jest bardzo trudno znaleźć parking.

Wakacje na Majorce. opinie

Każdego roku Mallorca zajmuje ogromną ilość turystów, które następnie są bardzo zadowoleni z ich wakacje. Jeśli zdecydujesz, gdzie iść i myśli o wyspie Mallorca, opinie, zdjęcia i video z turystów, którzy odwiedzili tutaj, nie pozostawi obojętnym. Na niektórych ilustracjach widać w artykule. Jak pamiętnym i pięknej Majorce! Przegląd ten sposób, można usłyszeć od każdego, kto miał szczęście, aby cieszyć się resztą w tym miejscu.

A jeśli trafisz Mallorca, przegląd nim będzie można przekazać ekstatyczną absolutnie każdą osobę, która nie wie, gdzie spędzić wakacje. Wskazane jest, aby podzielić się z rodziną i przyjaciółmi, tak, że mogą dokonać wyboru za tym niezwykle pięknym miejscu!