702 Shares 3055 views

Jak zrobić płaskorzeźbę własnymi rękami

Dziś stało się bardzo modne w użyciu we wnętrzu płaskorzeźbą. własne ręce, aby wykonać to nie jest tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Ale niektórzy będą musieli dołożyć starań.

Zrobić prosty płaskorzeźbę własnymi rękami

Jeśli chcesz, aby włączyć zwykły dom w coś specjalnego, nie można wydawać pieniądze na nową sytuację. Wystarczy zmienić konstrukcję pomieszczenia, przerywając stereotypu że ścianka musi być koniecznie gładka. Dla początkujących mistrz zbliży najprostsze Płaskorzeźby z rękami do stworzenia, które można wykorzystać gotowe, kupione w sklepie formy poliuretanowych. DIVORCE roztwór gipsu ostrożnie przelewa się do formy tak, że pęcherzyki powietrza. Gips całkowicie twardnieje w ciągu dnia, po czym element jest wyjmowany z formy. Ta prosta płaskorzeźba, własnymi rękami wykonane na podstawie zakupionych formularzy, należy wkleić na ścianie, mający podobieństwo kamienia naturalnego lub starego stiuku.

Płaskorzeźba kablu

Innym dość prosty sposób można reliefy w wnętrza z własnych rąk, przy użyciu wspólnego bielizny i rozwiązanie tynku. Na kawałku pianki lub płyt wiórowych stosuje się wzór, to zgodnie z zastosowanym linii ułożonych lin nasączoną roztworem tynku. Po wysuszeniu wypukłość razem z resztą powierzchni traktowano roztworem gipsu za pomocą pędzla. Bas gotowe mogą być wykorzystane do wykończenia, trzymać go na ścianie. Ale jest również możliwość korzystania z tej metody do dekoracji mebli, takich jak ławki ogrodowe. W tym przypadku nie ma potrzeby, aby zakończyć temat płytek, ławka wystarczy umieścić „na końcu” i wykonać BAS najpierw na jednej stronie. Następnie, po procedurze suszenia odbywa się po drugiej stronie. Ostatnim krokiem będzie malowanie ławek „pod kamieniem” lub „pod metalu.” Luksusowo wygląda taki obiekt, pokryte czarną farbą, a w domu, podczas tworzenia symulację starożytnego żeliwnego rzeczy.

Płaskorzeźba z wzornika

Rysunek przyszłych bas przetłumaczone na penofol i cięcia. Pożądany rozmiar arkusza gipsowy pokryty podkładem, na którą nałożony jest postać tnące z penofol. Rozwiedziony kit nadpisane wszystkie guzki na wzornika. Jeśli zdecydujesz się zrobić Płaskorzeźba na podstawie szablonu bezpośrednio na ścianie, używając tego samego algorytmu, jak tylko dowiedzieć penofol (szablon) jest przyklejona bezpośrednio na ścianie, usuwanie ubytków kit i nieprawidłowości. Możesz rzeźbić w szczegółach drobniejszej ekran, za pomocą, na przykład, słone ciasto – posiada ona swój kształt, nie wyschnie szybko, więc nie ma czasu, aby poprawić płaskorzeźbę bardziej ostrożnie, aby zrobić „małe rzeczy”.

Kreator Fantasy przełożyć na rzeczywistość

Wielu fanów są zaniepokojeni, jak zrobić płaskorzeźbę z rękami na własnym planem? Istnieje zwykle stosuje się sposób odlewania części Bas formy, a następnie przez naniesienie na ścianie. Ale tu jest kształt mistrz zrobi wyjątkowy. Aby to zrobić, będzie musiał uszczelniacz silikonowy i przykładowy szablon, z którego do oddania formularz. W starożytnej grawerowanie, figurki, ale możliwe jest, aby uformować próbkę gliny i według własnego uznania może być używany jako szablon. Ważne jest, aby próbki wymazu wazeliną lub olejem przed umieszczeniem go w formie wypełnionego uszczelniaczem silikonowym. Po usunięciu z matryca pozostaje w gestii formy do odlewania płaskorzeźba. Drugim krokiem w produkcji unikalnych pomieszczeń wystroju – casting szczegóły płaskorzeźba. W tym celu powstały kształt powinny być układane rozwiązanie gipsu i czas oczekiwania, aż stwardnieje. Trzecim etapem jest zamocowanie informacji płaskorzeźby na ścianie i farby. W niektórych przypadkach, cała ściana jest pokryta wybrzuszeniami w jednym kolorze, w innych – warto pomyśleć o tym, jak przydzielać trójwymiarowy obraz, aby wyróżnić swój kształt. I cierpliwość, dokładność, wyobraźnia i ludzka smak, postanowił udekorować swoje domy płaskorzeźbę, zależy wynik swojej pracy.