262 Shares 7293 views

Acer Liquid E3. Acer: ceny, recenzje i specyfikacje smartfonów

Początkowo płynny Acer E3 umieszczony w jednostce średnią, ale teraz z uwolnieniem wielu nowych procesorów, to urządzenie jest przenoszone do początkowego segmentu urządzeń. To właśnie z tej pozycji i weźmie pod uwagę jego działanie jako część naszego przeglądu.


smartphone sprzętowe

Acer Liquid E3 opiera się na 4-rdzeniowego procesora MT6589 od tajwańskiego Developer „biblioteki”. Jest to rozwiązanie sprawdzone w czasie, który jest zbudowany na architekturze A7. Oczywiście, to zbyteczne, ponieważ jeszcze nie mogą być nazwane, ale najlepiej to już nie jest. Natychmiast należy zauważyć, że układ może wykonywać tylko komputerów 32-bitowych, że oczekuje się update „Android” na 4.4.2 nie jest konieczne dla niego. Maksymalna możliwa szybkość działania każdego modułu obliczeniowego jest 1,2 GHz. Zatem moc obliczeniowa procesora jest wystarczająca dla większości codziennych zadań. Jedyną rzeczą, że nie zajmuje się dokładnie – jest 3D-zabawki ostatnia generacja. W ogóle, w tym gadżecie można oglądać filmy, słuchać muzyki, czytać książki, grać w gry i surfowania po Internecie.

Grafika i jej możliwości

Głównym elementem układu graficznego w tym urządzeniu jest grafika PowerVR SGX karta 544 linii. Ona, jak CPU, pozwala łatwo rozwiązać najbardziej prozaicznych zadań. Przekątna wyświetlacza smartfonie imponującej 4,7 cala. Obraz jest wyświetlany na ekranie w jakości HD, czyli – nadaje się do dzisiaj 1280×720. Dotyk powierzchnia ekspozycyjna w stanie obsługiwać do pięciu kranów. Ekran jest zbudowany na najbardziej zaawansowanym nowoczesnej technologii – IPS. Jedyną rzeczą, która znajduje się pod krytyki – jest obecność warstwy powietrza między ekranem a czujnikiem. Stąd też zakłócenie obrazu pod kątem około 180 stopni. Reszta jakość obrazu jest doskonała. główna komora ma wymiar macierzy 13 MN. Zgodnie z oczekiwaniami, jego zdolność do uzupełnienia lampy błyskowej i autofokusa. Istnieje również wiele opcji programowych, które umożliwiają w niektórych przypadkach znacznie poprawić jakość obrazu. Druga komora znajduje się na przednim panelu telefonie. Ma wymiary czujnika 2 megapikseli. Jest również wyposażony w lampę błyskową LED. Ten niuans wyróżnia się na tle podobnych urządzeń Acer Liquid E3. Gości użytkownicy wskazują prawidłowość tej decyzji. Można komunikować się przez „Skype”, nawet w całkowitej ciemności. Reszta to idealny aparat do komunikacji wideo.

RAM, karty pamięci i wbudowane urządzenie pamięci masowej

Tylko 1 GB pamięci RAM zainstalowanej w gadżecie, a to wystarczy do wygodnej pracy. Aby zwiększyć swoją objętość, instalując dodatkowy moduł jako stacjonarnego PC, jest to niemożliwe. Jedyną rzeczą, która może doradzić w tym przypadku – jest użycie specjalistycznych narzędzi, na przykład, Clean do Master Master, która będzie monitorować ilość wolnej pamięci RAM i oczyścić go w razie potrzeby. Zintegrowany napęd o pojemności 4 GB. Spośród nich tylko połowa może być aktywowany przez użytkownika oprogramowania i danych. To nie jest już wystarczająco. Aby rozwiązać ten problem, jest przeznaczony do zainstalowania zewnętrznej karty flash. Maksymalizacji ilości pamięci zainstalowanej w ten sposób może być 32 GB. A program może wybrać miejsce, w którym program zostanie zainstalowany i przechowywane dane osobowe użytkownika. Ale za pomocą kabla OTG-a-stick konwencjonalnego YUSB ten problem nie może być rozwiązany. Technologia ta nie jest obsługiwana przez urządzenie.

Łatwość obsługi

Ostatnie urządzenie z oryginalnego wykonania producenta wyróżnia się na tle konkurencji. I był wyjątkiem produkt Acer. Telefony tej marki przydziela dedykowany przycisk na tylnej części smartfonu. Jej powołanie można ustawić programowo. Jednak, jak pokazuje praktyka, to najlepiej użyć do odblokowania smartfona. Przycisk blokady (który jest również odpowiedzialny za off devaysa) umieszczony na górnej krawędzi, a nawet przeniósł się do rogu. Oznacza to, że palce jednej ręki, zanim to będzie trudne do osiągnięcia. Reszta ergonomii smartphone na akceptowalnym poziomie. Po prawej stronie znajdują się przyciski regulacji głośności oraz gniazdo dla zewnętrznego napędu. Ale lewej są dwa sloty na karty SIM. Urządzenie przedni chroni szkła hartowanego (ale to co – nie jest jasne). Pozostała część gadżet wykonany z tworzywa sztucznego z matowym wykończeniem.

bateria

Smartphone Acer Liquid E3 E380 wyposażony jest pojemność baterii wynosi 2000 mA / h. Trzeba też pamiętać, że jest osadzony w samym urządzeniu, i dostać się z tego urządzenia nie jest możliwe. Z jednej strony, konstruktywne rozwiązanie pozwala organizmowi utrzymać sztywność. Ale w tym samym czasie w przypadku awarii akumulatora będzie musiał nosić sam smartfon do centrum serwisowego. Teraz o autonomii. pojemność akumulatora wystarcza na 2 dni średnie obciążenie. Jeśli bardziej intensywnie w użyciu, wartość ta zostanie zmniejszona do 12 godzin. Jest to dopuszczalne dla urządzenia wejścia wskaźnika poziomu przy takim przekątnej.

System operacyjny i oprogramowanie

Klasyczna wersja „Android” z numerem 4.2.2 zainstalowany na smartfonie Acer Liquid E3. Przegląd specyfikacji technicznych wskazuje na możliwość aktualizacji w najbliższej przyszłości do wersji 4.4.2. Ale czy będzie to zrobione, pozostaje pod znakiem zapytania. „Chip” urządzenie jest zastrzeżony dodatek Acer. To pozwala na optymalizację inteligentny interfejs telefonu do własnych potrzeb. I możliwości związanych z nim dużo, a to zapewnia elastyczność w jego konfiguracji.

komunikacja

Imponujący zestaw interfejsów na Acer Liquid E3. Przede wszystkim, jest to pełne wsparcie dla sieci telefonii komórkowej GSM i 3G. I, podobnie jak większość urządzeń opartych na produktach firmy, „biblioteka”, pierwsze gniazdo karty SIM jest uniwersalna, a drugi działa tylko w „2G”. W wyniku tego, w pierwszym przypadku zakres transmisji informacji wynosi od 0,5 Mb / s do 15 Mbit / s, a w drugim – zaledwie 0,5 Mbit / s. Dlatego, jeśli planujesz na jednej karcie użyć do Internetu, najlepiej jest zainstalować go w pierwszym gnieździe. Informacja dla „Wi-Fi” jest również transmitowany w pełni. W tym przypadku prędkość wzrasta 10-krotnie w porównaniu z 3G. Również nie uszło jego uwagi, programistów i „Bluetooth”. Interfejs ten pozwala na przesyłanie danych na krótkich dystansach do 10-15 metrów, w małej objętości (do kilku megabajtów). Istnieje również nadajnik ZHPS że w ciągu kilku minut, aby określić swoją lokalizację. Innym ważnym interfejs – port „MikroYuSB”. To pozwala na odbieranie i przesyłanie danych do komputera. Również ładowanie baterii jest realizowany z jego pomocą. Ostatni jack – jest to klasyczny 3,5 mm jack do podłączenia głośników lub słuchawek. W ogóle, to smartfon ma wszystko, czego potrzeba, aby komunikować się ze światem zewnętrznym.

Opinii na temat tego „inteligentny telefon”

Większość użytkowników będzie opisywać tylko pozytywne strony Acer Liquid E3. Recenzje jego właściciele wskazują na następujące aspekty pozytywne:

  • Dobre środowisko oprogramowania strojenie, interfejs działa płynnie, CPU nie przegrzać.
  • Dobry poziom wydajności na poziomie urządzenia.
  • Zastrzeżona spółka-developer dodatek pozwala dostosować smartfon bez problemów.

Ale minusy ma tylko dwa:

  • Niewygodnie usytuowany przycisk blokady.
  • Akumulator wbudowany w samym urządzeniu, a jej pojemność jest za mała dla takiego urządzenia.

wyniki

Doskonałe „koń pociągowy” jest Acer Liquid E3. Cena tylko nie za drogie (około 200 $ dzisiaj), niewygodnie usytuowany przycisk blokady i mała pojemność wbudowanej baterii. Jeśli te dwa ostatnie problemy można rozwiązać, wówczas koszt urządzenia jest naprawdę drogie. Jeszcze Acer Liquid E3 posiada szereg zalet, które odróżniają go od swoich konkurentów: Zastrzeżony Shell, wysokiej jakości aparat, doskonały wyświetlacz. Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą kupić dobry entry-level smartfon na codzień.