520 Shares 4078 views

Co zrobić, jeśli biegunka właściciela kota?

Wiele z „właściciel kota” paniki, jeśli ich zwierzę – kot – biegunka. Co należy w tym przypadku? Najważniejsze, że wszystko musi być jasne, że właściciele zwierząt dowolny biegunka – to przede wszystkim jedynym objawem choroby. Powodem jej występowania mieć zwierzaka w obfitości.


Dlatego też, musimy najpierw dowiedzieć się, co stało się z powodu choroby jelit u zwierzęcia i wyeliminować główną przyczynę podstawową. Często biegunka jest reakcją organizmu na niezdrowej diety zwierzęcia. Na przykład, nie można karmić kota jedynie mięso i mleko są surowo zabronione, aby wypełnić żywności przyprawy, ocet lub soli. I to jest absolutnie nie do przyjęcia, aby dać jedzenie przygotowane z zepsutej żywności.

Generalnie nasi „bracia mniejsi” nie jest za nic mają taki tytuł. W rzeczywistości są one bardzo podobne do małych dzieci. Dlatego wszystkie te rzeczy, które mogą rozluźnić jelita w ludzkich niemowląt, może to wywołać zarówno biegunki u kotów i rozstrój żołądka już całkiem dorosłych. Na tej podstawie można przyjąć, że choroba zwierzęcia mogą powstać w związku z przeprowadzką z podniecenia i strachu, choroby lokomocyjnej, po wizycie u lekarza lub pojawienie się nowych zwierząt. I, oczywiście, jest prawdopodobne, taka reakcja po dużej kłótni rodzinnych lub po surowej kary zwierzęcia. Cóż, po prostu jak małe dzieci! Zwierzęta są bardzo wrażliwe na atmosferę, która je otacza.

Podobnie jak mało ludzi, koty reagują na nowym nieznanym żywności. Dlatego też, aby nie powstały kota biegunkę i nie zrobili kłopoty, wprowadzenie nowej przynęty powinien być bardzo ostrożny, bardzo powoli, raz dziennie, ściśle zapewnienia, że są one trawione. Po często wszelkie produkty z żywej istoty mogą powodować reakcje alergiczne w postaci wymiotów lub biegunki, gorączka lub zaparcia. Nawiasem mówiąc, ta sama reakcja może stanowić zmiana w studni z wodą miejską, lub vice versa.

Należy podkreślić najczęstszą przyczynę, z powodu której nie ma kota biegunka – LRA podawanie z nadmierną prędkością. Zazwyczaj w takich przypadkach biegunka charakteryzuje się jednym luźny stolec, dość obfity. Traktuj to „choroba” jest bardzo proste: po prostu zmniejsza ilość pożywienia. Dorosły kot można wyprowadzić z tego stanu głodu w ciągu dnia, mały kotek jedzenie powinno być usunięte przez 8 – 12 godzin, w zależności od wieku. Ale woda z przedstawicieli rodziny kotów powinny zawsze być mnóstwo – czysta, świeża, jeśli to możliwe, gotowane, ale nie soda!

Jest o wiele trudniejsze do wyleczenia zwierzęcia siebie, jeśli biegunka kot spowodowana jakimś zakażenia lub zatrucia. W takich przypadkach, tylko trzeba jak najszybciej odwołać się do weterynarza! Być może ustawa jest już w toku w chwili, pilnie trzeba zrobić płukanie żołądka, podać zwierzęciu antidotum lub nawet zrobić operację. Tak więc, jeśli właściciele nie podejrzewał, że kot zjadł truciznę, pilna potrzeba, aby pokazać się z lekarzem zwierząt.

Małe kocięta, zwłaszcza nie szczepione, często źle tempera, które towarzyszą również biegunka i wymioty, odmowa pokarmu. W czasie działania może pomóc uratować życie kotka.

Jak można śmiertelnie przedłużonym biegunka (więcej niż jeden dzień), to jest w stanie spowodować odwodnienie. Biegunka krwawymi plamami należy również traktować wiedzę doświadczonego lekarza. Kolor odgrywa ważną rolę krzesło: Brown mówi, że kot podjęła żywności, które powodują alergie lub zepsute jedzenie żywności lub odpowiedziała na jakiś lek, na przykład, przeciw robakom; Biały mówi również, że choroba niebezpieczny wirus panleukopenii chore zwierzę, więc leczenie do kliniki pilnie potrzebna !!!

Jednak w przypadkach, gdy nie jest to poważny wirus lub zatrucia chemicznego, możliwe jest, aby poradzić sobie z problemem na własną rękę. Tak więc, ze względu na ruch, na przykład, nie było kota biegunkę, co robić?

Jeśli nie ma temperaturę powyżej 38, 8 °, bez osłabienia i bólu powinny cipki chwilowe uderzenia (woda – izotopów) i 2 razy dziennie, uzyskując aktywowany węgiel (ciężar 1 tabletka na 10 kg masy ciała) i bulionu stokrotki Hypericum 5 ml. Do mielenia węgla i mieszanie wody, gromadzenia mieszaniny do strzykawki bez igły i wstrzyknięcia kota w jamie ustnej na policzku gospodarstwa brodę. W ten sam sposób należy podlewać zwierzęcia herbatki lecznicze – będą wzmacniać swoje jelita. Przynajmniej można dać kot dziecka lek na biegunkę, aby obliczyć dawkę liczby kilogramów.

Przełączyć się na normalnej diecie i powinny być stopniowo, można najpierw skorzystać z dzieckiem puree z drobiu, które nie mają węglowodanów, zwłaszcza skrobi. Trzeba nakarmić zmniejszone rozmiary, około dwukrotnie. To jest możliwe nadanie chorych zwierząt gotowanego żółtka i gotowane mięso kurczaka białej. Jest to bardzo przydatne w tym czasie dla kotów ugotowanego ryżu. Taka dieta należy następnie na 3-4 dni, to jest dość możliwe gładkie przejście do zwykłej diety.