112 Shares 6793 views

BMW GT – praktyczny samochód Bawarskie mistrzów

BMW GT – najbardziej reprezentatywne trzecim modelu wymiarowej składzie niemieckiego automaker. Wymiary pojazdu, w porównaniu z przedmiotów zintegrowanych, wzrosła we wszystkich aspektach i wzrost masy wynosiła 50 kg. Zwiększenie przestrzeni na nogi pasażerów o 70 milimetrów była to miła niespodzianka. W nowej objętości pnia wzrosła o 25 l, w 520 litrów. Z założonymi krzeseł jest to 1600 l.


Etniczność MW 3 Seria GT, w porównaniu do „trzech rubli pamiętać” w wersji sedan, nie różni się zbytnio elegancja. Samochód przyszedł nadwaga, wysoki. Na pierwszym planie w tym samochodzie jest praktyczny, na drugim – piękno. Zarośnięte drzwi, które czynią proces wsiadania i wysiadania łatwiej wizualnie zwiększyć rozmiar urządzenia. Ponadto, ponad głowami pasażerów było kilka milimetrów więcej miejsca, co jest również plus.

Dla tylnych pasażerów ma rozrywki świadczone przez. Składane stoliki, monitory w zagłówkach, dodatkowe nisze dla różnych rzeczy – nic z tego nie jest dostępny w kabinie. Pasażerowie tylnych BMW GT może być zadowolony z podgrzewanymi siedzeniami i składanym podłokietnikiem.

Ergonomia, funkcjonalność i wygoda – to wszystko charakteryzuje fotel kierowcy z lekko zmodyfikowanym lądowania (zbiór siedzenia na 59 milimetrów powyżej). Dla kupujących dodatkowe pieniądze można wyposażyć urządzenie jest aktywny tempomat, HUD, okrągły system skanowania, automatyczny system parkowania i wiele innych ulepszeń.

Modele BMW GT są wyposażone w dwa dwa-litra pojemności silnika diesel 143 lub 184 KM lub trzy jednostki napędowe benzyna 184, 245 i 306 KM Modele bazowe są wyposażone w sześciobiegową skrzynię biegów.

Samochodem dołączony M-pakiet, który obejmuje sporty wnętrze wykończenia wnętrz, wersje kierownicy M5, M6, wysokiej jakości hamulce wysokiej wydajności i wyrazisty zderzak.
BMW GT nadmuchiwane jednostkę objętości 3 litrów setek rozproszonych do 5,4 s, natomiast sedan dziesiątą sekundy tyłu. Jednak warto zauważyć, że samochód opuścił głośno, nawet przy niskich obrotach.

Bawarskie mistrzów, próbując dać centrali sedan, nakręconą z zawieszeniem. W normalnej jazdy samochód wydaje się trudne, ale w trybie sportowym – i gorzej. Szerokie koła zauważyć każdą dziurę, przynosząc niedogodności dla kierowcy i jego pasażerów.

Nie od razu uderzać z samochodu z możliwych opcji zakupu, ponieważ jest bardziej wyważona wersja. Jednym z nich jest 320d turbodiesel z 2 litrów. Choć przyznaje, moc, ale bardziej łagodnie pokonuje nierówności na drodze, co jest ważne dla kierowcy i pasażerów.

Rozszerzone tor samochodowy, długi rozstaw osi i szerokie opony sprawiają, że cruising samochód, pomimo dużej gromadzeniu i głębokich banków. Dla wersji diesel hatchbeka drobne nieprawidłowości nie stanowią problemu, ale stosunkowo głębokie otwory są przetwarzane delikatnie.

Automatyczna skrzynia biegów, oddzielając regulacja klimatyzacji, pełne wyposażenie elektrowni, reflektory bi-ksenonowe i system audio BMW Professional w BMW GT zawiera kompletny zestaw, którego cena wynosi 1,5 mln rubli.