697 Shares 7822 views

Dobre szampony. właściwy wybór

Większość ludzi, czy mężczyźni i kobiety uważają, że piękne i zadbane włosy – to nie tylko charakter nagrody, ale także właściwa opieka nad nimi. Tutaj ważną rolę odgrywa detergentów na włosach. Jak wybrać produkt wysokiej jakości, wśród wielu opcji?


Wybrać dobry szampon – to jest prawie taka sama jak wybrać się dobrym lekarstwem. Istnieje kilka zasadniczych cech, dzięki którym można odróżnić produkt wysokiej jakości.

Zapach i kolor

Powinny one być w zgodzie ze sobą. Załóżmy, że wybrała szampon cytrusowych, to powinien być żółty lub pomarańczowy kolor.

Jasne – nie znaczy dobry

Zbyt jasny kolor wskazuje produkt dodaje się barwnika i dodatki kosmetyczne, co nie zawsze jest korzystne działanie na organizm. Innymi słowy, należy wybrać dobry szampon o delikatnym aromacie i kolorze matowej. Jest bezwonny środki, ale są one dla tych, którzy cierpią z powodu alergii.

poziom kwasowości

Nie przekraczać znaku 7. Lepiej jest kupić dobry szampon z 5 lub 6 do wskaźnika warstwy. Dlaczego ten numer? Skóra głowy jest kwasowe pH czynnika – od 4,1 do 5,5. To ciekawe, fani mydła do mycia głowy – jej poziom kwasowości osiągnie 9! Po takiej „wash” na skórze ślady soli i sierści, tak że trudno jest grzebień i przemyć.

pojemność

Oznacza to powszechnie sprzedawane w pojemnikach szklanych lub z tworzyw sztucznych od 75 ml do 350 ml. Istnieją przypadki, które są zamknięte w probówkach z tworzywa sztucznego. Jeśli skupimy się na wartości produktu, to należy rozumieć, że duży pojemnik z szamponem nie może być tanie. Jest to wyraźne wskazanie niskiej jakości towarów.

witaminy

Znana prowitamina B5 odżywia włosy i je strawić. Istnieją również witaminy B3, E i PP. pożywny one również na włosy, ale nie należy się spodziewać, że nudne i bez życia roślinność kolorów zdrowia połysk i blask jedwabiu temat ich stosowania.

ceramidy

Bardzo przydatna detergent z ceramidami – to naprawdę dobry szampon. Opinii wielu entuzjastycznych nabywców, oczywiście, przemawiają na korzyść takiego środka. Ceramidy są analogi keratyny, tego samego białka, które tworzą łuski włosa. Skutecznie chronią cienkie włosy i nadać im objętości, piękny, błyszczący wygląd.

właściwości lecznicze

Istnieją dobre szampony lecznicze, które są dodawane w lotnych, węglowodanów, witamin. Ich zastosowanie nie tylko korzyści szok włosy, ale także pomaga zapobiegać przedwczesnemu siwieniu.

Profesjonalne narzędzie

Istnieją również profesjonalne narzędzia do czyszczenia. Ale nawet najlepszy profesjonalny szampon, który oferuje w sklepie lub salonie kosmetycznym, nie różni się od zwykłej. Jedyną różnicą jest wysoka wydajność, co oznacza opakowany, silną koncentrację i oczywiście wysoką cenę.

Należy zachować ostrożność przy wyborze produktów! Śledź swoje włosy, użyj dobrego szamponu i odżywcze maski. Wtedy twoja fryzura będzie idealny!