338 Shares 9141 views

Umyć włosy – ratownik w nieudanym eksperymencie z kolorem włosów

Każda kobieta, zanim znajdziesz swój własny, unikalny obraz, kolor włosów i stylu, dużo eksperymentuje. I nie wszystkie z samego wyszukiwania może być skuteczne. Często pożądany kolor na włosach dostaje najbardziej niespodziewany występ, albo po prostu nie odpowiadał właścicielom kolor, styl życia i narusza poczucie percepcji wewnętrznej harmonii. Ale w tym przypadku sytuacja nie jest beznadziejna, i przychodzi z pomocą zmywacza do włosów, możliwość powrotu do swojego pierwotnego koloru włosów.


Wytrawianie – tzw usuwania kolor włosów, jeśli wyniki są rozczarowujące. Zrób to za pomocą specjalnego urządzenia, które pomogą zmyje niechcianego koloru lub pomóc w tych częstych przypadkach, gdy samo kolorowanie barwnik na włosach spadnie nierównomiernie, powodując kobietę delikatnie mówiąc, wstrząśnięty.

Wielu profesjonalnych fryzjerów pewność, że do usuwania włosów – jest absolutnie bezpieczna procedura, ale trichologists (lekarze, zajmujący się zdrowiem włosów obejmującego głowy) jest niejednoznaczna o tym mówić. Fakt, że procedura jest oparta na efekcie wytrawiania chemicznego na strukturę włosów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na ich stan. Tak więc, zanim eksperymentować i farbować włosy nowy kolor dla ciebie, rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”. Jednak do usuwania włosów – tak trzymać różdżkę, aby naprawić błędy, tak aby stwierdzić jednoznacznie, że nie jest konieczne, aby to zrobić, też nie warto.

Wszelkie usuwania kolor włosów wymagają następnie barwieniu, a tu warto rozważyć kilka punktów:

  • Przede wszystkim procedury wytrawiania sama powinna zaufać profesjonalistom, ponieważ tylko dobry fryzjer powróci do pożądanego koloru włosów przy minimalnych zakłóceniach dla zdrowia włosów.
  • Ostrożnie traktować wybór kolorów po praniu, ponieważ może być bardziej intensywny niż na palecie. Lepiej zaufać profesjonalistom.
  • Gdy wszystkie włosy będą z powrotem, należy upewnić się, że otrzymują właściwej opieki: nie zapomnij, aby regularnie maski do włosów, kupić kompleks witamin dla zdrowia kobiet, należy zwrócić uwagę na odżywianie.

Co się dzieje z usuwania włosów. Liczba specjalistów

specjalne preparaty, które są w stanie przywrócić kolor włosów, można podzielić na dwie główne grupy:

  • Powierzchni. Ten marynowanie jest uważany za łagodny i zapewnia włosom minimalny wpływ negatywny. Z mycia powierzchni włosy zmieni swój kolor o 1-2 tonów na procedury.
  • Głębokość – wystarczająco agresywne wytrawiania znacznie uszkodzić strukturę włosów, ale najbardziej skuteczne, ponieważ w porównaniu z ponad powierzchnią.

Co do opinii specjalistów na temat procedury i wytyczne, wszystkie są w jednym głosem mówią, że do usuwania włosów – leczenie salon, chyba że nie jest to konieczne. Dobrze, aby wyeliminować potrzebę takiego ataku chemicznego na włosy, należy postępować według prostych zasad:

  1. Strzeżcie wszelkiego rodzaju eksperymenty z włosami, zwłaszcza jeśli chodzi o narażenie na działanie czynników agresywnych.
  2. Unikać samodzielne farbowanie włosów w domu.
  3. Używaj wyłącznie wysokiej jakości i sprawdzonego barwnik włosów (dotyczy to wszelkich kosmetyków do włosów). Lepiej zdecydować się na szczególną starannością zawodową.
  4. Spróbuj znaleźć fryzjera master, z którymi będzie można znaleźć wspólny język i kto będzie wiedział dokładnie, co trzeba. Pamiętaj, że tylko profesjonalny można dokładnie dobrać środki odpowiednie dla Twojego rodzaju włosów. Zaufaj fryzjera, a być piękne!