542 Shares 4783 views

Szaszłyk z kurczaka w piekarniku

Szpikulec jak chyba wszyscy. Jednak nie zawsze mają możliwość wyjazdu do kraju, aby cieszyć się tym pyszne danie. Co więcej, nie muszą korzystać z jagnięciny lub wieprzowiny, kurczaka nadaje się również do niego. Gotować szaszłyki z kurczaka piekarnika, a wynik z pewnością cię zadowolić.

Należy pobrać 1 kg kurczaka, 150 g jogurtu, szczypty szafranu, sól łyżeczka, łyżka ziemia kolendra, kminek łyżeczka (kmin), jednakowe kurkuma, 60 g masła pół cytrynowy.

Kurczaka należy pokroić w kostkę, boki, które powinno być około trzech centymetrów, albo trochę więcej.

Zmielić w moździerzu, kolendry, sól, kurkumę i kminek.

Wlać do miski z luzem jogurtu (kolor i inne niesłodzone fermentowanego produktu mlecznego, takiego jak ayran), dodano do niego przyprawy i dokładnie wymieszać. Umieścić w jogurcie z kurczaka i wymieszać wszystko ręcznie. Zostaw kurczaka marynować przez co najmniej jedną godzinę maksimum – przez sześć godzin. Na urlopie długoterminowej nie jest konieczne, ponieważ w przeciwnym razie środowisko kwaśne przyniesie mięso do stanu całkowicie bez smaku waty.

Następnie konieczne jest mielenia w moździerzu ze szczyptą soli szafran, wlać 60 ml wystarczająco gorącej wodzie i pozostawić do odstania przez dziesięć minut.

Stopić masło na małym ogniu. Wycisnąć sok z połowy cytryny i wymieszać z wodą, w parze z szafranem.

Jeśli chcesz gotować w piekarniku do grillowania kurczaka na receptury, marynowane kurczaka na szpikulce powinny być nawleczone na tyle mocno, i umieścić je na ruszcie i umieścić w piekarniku. Kiedy z jednej strony chwycić marynaty, konieczne jest, aby włączyć szaszłyki i już palone część natłuszczonej mieszaniną cytryną i szafranem. Burda kebaby być aż złoty. Tak przygotowane szaszłyki w piecu kurczaka różni się doskonały smak i zapach.

Kolejny wspaniały zamienia szaszłyki w piekarniku w rękawie.

Do wytwarzania yk kurczaka w tulei wymaga 1,5 kg kurczaka, pora, kolendry, 100 ml czerwonego wina, sól, pieprz cytrynowy.

Mięso należy pokroić na duże kawałki i umieścić je w garnku.

Dodaj do cytryny i cebuli, pokroić w pierścienie, posiekanej kolendry, wina i pieprzem i solą.

Pozostawić do marynować przez 4 godziny.

Następnie mięso i cebule powinny być nawleczone na szpikulce i umieścić je w rękawie, w górnej części mięsa należy położyć plasterki cytryny.

Konieczne jest, aby angażować tuleję i umieścić je w piekarniku przez około 1 godzinę, a następnie trzeba wyciąć tuleję do mięsa lekko rumiane. Ten grill jest kruchy i soczysty.

Można również przygotować grilla w Chicken piekarnika, używając ud kurczaka.

Czy marynaty do smaku. Jest to możliwe, na przykład, przygotowanie marynaty z mieszaniny majonezu, gorczyca, wody mineralnej, sos sojowy, czosnku, cebuli i przypraw do smaku.

Cebula powinna być pocięte na pół pierścieni, a następnie należy go lekko rozgnieść swoje ręce, tak że dał sok, potem leżał w marynacie porcje kawałki kurczaka, wymieszać, następnie dodać wszystkie inne składniki. Marynata powinna obejmować całe mięso. Umieścić wszystko w lodówce do marynaty kurczaka w chwili obecnej. Można marynować przez kilka godzin.

Odtworzenie środowiska, którego chcesz użyć letnich warzyw takich jak papryka i pomidory czereśniowe. Pieprz należy wyciąć dość duży, i pozostawić pomidorów w całym stanie.

Weź szaszłyki lub pałki nadaje się do zamontowania na nich wszystkie elementy przyszłej grill – pierwszy pieprz, następnie kurczaka, następnie pomidor, kurczak ponownie, ukończenie całego pieprzu.

Ponieważ przygotowanie kebab jest posypać i kroplówka, szaszłyki można umieścić na patelni – tak, że nie dotykać jej dno.

Wszystko jest teraz możliwe umieszczenie przyszłości danie w piekarniku nagrzanym dużym wyprzedzeniem.

Zamknąć piekarnik i poczekać na wyniki, nie zapominając czasami obejmują chłodzenie powietrza (jeśli jest w kuchence) – aby dać naszemu kebab pożądany kolor i chrupiące.

Cały proces gotowania trwa trzydzieści minut. Co najważniejsze, jeśli gotować szaszłyki z kurczaka w piekarniku – nie wysycha ona!

Spread gotowe szaszłyki na talerze, dekorujemy koperkiem, kolendry, pietruszki – i smacznego!