531 Shares 3987 views

Powiedzieć, że do picia w ogniu

W gorące letnie dni, tracimy dużo wilgoci. I ważne jest, aby nas. Jak uzupełnić jego niedobór? Co pić w ogniu, aby czuć się swobodnie i komfortowo w tym samym czasie? Są to pytania znajdziesz odpowiedzi w tym artykule.

Woda – najlepszy sposób z pragnienia

Najlepszym środkiem do gaszenia jest zwykła woda pitna. Można ją kupić w sklepie. Koszt takiej butelki płynu jest zwykle niewielka. I jest możliwe do picia wody z kranu. Tuż przed który należy czyścić filtr. W wodzie nie ma cukru. To jest jego największym plusem. Jednak wiele osób nie lubi smaku czystej wody. Dlatego nadal będziemy szukać dalszych odpowiedzi na pytanie, co do picia w upale. Aby ugasić pragnienie wodą mineralną może być zalecane. To również nie zawiera cukru, ale w nim nie są cenne makro- i mikroelementy. Ale nie angażują się w nim. Istnieje kilka rodzajów wody mineralnej, których stosowanie w dużej ilości mogą mieć negatywny wpływ na podział narządów i przewodu pokarmowego.

Zastosowanie naturalnej herbaty

Aby odpowiedzieć na pytanie, co do picia w upale, zwróćmy się do wschodniej mądrości. Od czasów starożytnych, ludzie wiedzieli o zaletach naturalnego herbaty. Na Wschodzie i do dziś jest to jeden z najbardziej popularnych napojów. Jest on stosowany zarówno na ciepło i zimno. Nasza preferencja jest głównie odmiany zielone i białe. Ale czarna herbata aby ugasić pragnienie nie jest zalecane. Ponieważ zawiera duże ilości tanin – substancja, która zwiększa ciśnienie krwi. I w ogniu już podniósł ją. Dlatego w upalne dni należy zrobić białą lub zieloną herbatę i pić bez cukru.

Napoje owocowe i kwas chlebowy, a smaczne i przydatne!

Woda i herbata, oczywiście, zrobić dobrze z pragnienia. Czasami jednak chcesz coś smaczne i słodkie. Odpowiedź na pytanie, co jest najlepsze do picia w upale, w tym przypadku tutaj. W tym przypadku, w głowie od razu się do soków owocowych i nektarów. Są smaczne i, w zależności od ich producentów, użyteczności. Jednak te napoje zawierają dużo cukru, który w dużych ilościach jest szkodliwe dla nas. Po tym wszystkim, nie tylko niekorzystnie wpływa na zdrowie zębów, ale także przyczynia się do powstania nadwagi. Co zatem do picia? Odpowiedź brzmi: napoje owocowe i jagodowe naturalny kwas chlebowy. Tylko nie je kupić w sklepie. Napoje sprzedawane tam mają niewiele wspólnego z tradycyjnym Morse i kwasu chlebowego. Przygotuj swoje domy się i pić dla zdrowia.

Ile należy pić w czasie upałów

Ugasić pragnienie w upalny letni dzień, okazało się. Teraz pozostaje odpowiedzieć na pytanie, ile do picia w upale. To nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Wiele ludzie mają tendencję do myślenia, że płyn powinien być spożywany tyle, ile chcesz. Pozornie organizm sam czuje, gdy przychodzi nasycenie. Jednak są ludzie, którzy cierpią z powodu ciężkiego obrzęku, zwłaszcza w upale po dużej ilości pitego płynu. Narządy wydalniczy po prostu nie radzi sobie z obciążeniem. Dlatego musimy pamiętać, że w upalne dni organizm potrzebuje podwójnej ilości wody. Jednak trzeba pić z umiarem, nie przekraczając wymaganą dawkę. Ponadto, jeśli ktoś w tych okolicznościach, dostaje dobre ćwiczenie, istnieje wiele z nich nie jest zalecana do picia.

Tak więc okazało się, że w upale pić, aby czuć się dobrze i pozostają świeże i smaczne.