876 Shares 3725 views

Tajne stowarzyszenia, które kontrolują świat

Nowy porządek świata – to pojęcie dość przerażające, nawet jeśli traktować sceptycznie do wspólnej teorii spiskowych. Jednak nie będzie zaskoczony tym, że wielu ludzi wierzy w nich. Są to tajne stowarzyszenia, wierzą, a ich celem – aby pozbyć się demokracji w każdy możliwy sposób. Elita, wprowadź je, są w stanie kontrolować świat, inspirując nas z iluzji wolności wyboru. Jednak ostatecznie zadecydować o jego losie i ustalić całkowitą kontrolę nad nim. Przynajmniej takie założenia przedstawiła większość teoretyków spiskowych. Oto 10 tajnych stowarzyszeń, które mogłyby rządzić światem.

Illuminati

Członkowie społeczeństwa są wśród nas od dłuższego czasu. Pojawił się w roku 1776 i był pierwotnie unia naukowców i filozofów, którzy sprzeciwiali się władzy Kościoła rzymskokatolickiego. Z biegiem czasu, społeczeństwo stało się dość liczne, a teraz być może, tysiące uczestników. Wśród nich są tak znane osoby jak Beyonce, Kanye West i Jay-Z. Ponieważ Illuminati jest często związane ataku terrorystycznego 11 września 2001 w Nowym Jorku, Dzhona Kennedi morderstwa i działalność baza wojskowa „Area 51”.

murarzy

Możesz być zaskoczony, ale członkowie społeczeństwa mają prawo powiedzieć innym o tym, co – Freemasons. Jak widać, ich związek nie jest tak tajny. Aby stać się Mason w USA, trzeba być człowiekiem, ale w Europie do ich szeregów i to kobiety. Watykan uważa, że masoni gorszy od diabła i już dawno sprzedali swoje dusze za jego złych obietnic i statusu boskiej po śmierci. Sami członkowie społeczeństwa w dobrej wierze, że w żadnym wypadku nie zależy od religii. Wśród masonów Znaleziono 8 ludzi, którzy podpisali Deklarację Niepodległości. Nie, ci ludzie nie są tak źle!

Czeski klub

Znajduje się w kalifornijskim mieście Monte Rio Bohemian Grove – miejsce, gdzie ludzie przychodzą do najbardziej wpływowych ludzi Ameryki, aby być z dala od cywilizowanego świata i odpocząć na świeżym powietrzu, aby poświęcić czas na teatr i pogańskich rytuałów. Tak, można rozumieć wszystko poprawnie. Nie tylko jest wysoki rangą członkowie Bohemian Club oszukać w odpowiednim stroju do okazji, ale także wykonywać obrzęd poświęcenia, paląc się kukłę przed ogromnym posągu sowy otoczony sekwoje. Ich zajęciem jest zwykle określany jako „dramatu muzycznego, obchodzi się latem i charakter.” Można przypuszczać, że w starożytnym rytuale wzięli udział Richard Nixon i Ronald Reagan.

"Opus Dei"

Stosunkowo młoda firma, która zyskała sławę w dużej mierze ze względu na „Kod Da Vinci” Dena Brauna. W swojej książce autorka opisała jego członków jako dość radykalnych strażników jakiejś tajemnej wiedzy, zrobi wszystko, aby je chronić. W rzeczywistości, „Opus Dei” jest wspierany przez wielu przywódców Kościoła katolickiego, w tym papieży. Jednak zwolennicy teorii spiskowych są przekonani: „Opus Dei” – niebezpieczny kult i jego członkowie – szalonych fanatyków, prowadzące do samookaleczenia, a zdolne do spisku przeciw światu i niewyobrażalnych zbrodni.

KKK

To społeczeństwo ma długą historię oznaczone rasizmu i przemocy. Ku Klux Klan pojawiły się po wojnie secesyjnej w Stanach Zjednoczonych i stał się siłą terrorysta niebawem utworzyli Partię Demokratyczną. Została założona przez weteranów pokonanej armii Południa, ma na celu uwolnić kraj od „inwazji” czarnych, które dzięki republikański Północna-bye do statusu niewolników.

Trudno jest sobie wyobrazić, że związek jest tak straszne i niesprawiedliwe może istnieć dzisiaj. Jednakże, Ku Klux Klan nadal działa w 25 krajach i zatrudnia około 8000 członków. Ponadto firma posiada specjalne miejsca, gdzie promuje swoje pomysły.

„Czarna Ręka”

Założona w 1911 roku, „Black Hand” składała się z oficerów armii Królestwa Serbii. Początkowo ich celem było zjednoczenie wszystkich Serbów w jednym państwie. Ale z czasem, „Czarna Ręka” stał Ugrupowanie podobna do struktury mafii: zabijanie członków społeczeństwa liderów krajowych, a następnie zastąpić je ze swoich ludzi. Gdyby tylko wiedzieli, że zabójstwo arcyksięcia Franciszka Ferdynanda doprowadzi do początku pierwszej wojny światowej!

Zakon templariuszy

Społeczeństwo pojawiła się w średniowieczu. W 1139 roku, rycerze, którzy służyli Kościołowi katolickiemu, połączyły siły, aby stworzyć zakon templariuszy. Walczył dla własnych interesów – głównie ze względu na zniszczenia bogactwa protestantów i wszystkich niechcianych religii. Templariusze były ściśle związane z notorycznych krucjat i obiecał zrobić wszystko, aby chronić chrześcijan przed zagraniczną „zła”. Teraz zamów już w „polu bitwy” jest, ale ich wartości są wciąż żywe.

Bilderberg

konferencja Bilderberg odbywają się corocznie od początku 1950 roku. Około 150 osób należących do elity świata zbierają się, aby omówić w miłej atmosferze lub zmniejszyć typowe problemy ze sobą miłość. Każdy, z wyjątkiem członków klubu nie mogą wiedzieć, co oni zadawać pytania na konferencjach. Aby dowiedzieć się, dyskutują bogatych i uczonych w spotkaniach klubu, teoretycy spisku poświęca wiele wysiłku. Tajemnica spotkań wykonany im dojść do wniosku, rozczarowujące. Bilderberg, wierzą, może zniszczyć gospodarkę światową, odwrócić świat do państwa policyjnego lub stosować broń biologiczną do wycierania ludzkość z powierzchni Ziemi.

Anunnaki

No lista tajnych stowarzyszeń nie byłby kompletny bez człowieka jaszczurki. W teorii wygląda absolutnie szalony. Jednak tysiące ludzi są pewni, że nasza planeta jest roi się od tych złośliwych stworzeń, nauczyć się przyjąć ludzką formę. Od czasu do czasu popełnia błędy, i dowiadujemy się o ich prawdziwej tożsamości. Anunnaki wpływowy wierzyć teorii spiskowych, i można je znaleźć w każdej sferze ludzkiej aktywności – zarówno wśród polityków, a wśród muzyków. Uważa się, że regulują one ludzkość i odwrócić uwagę ludzi od swoich złych planów.

"Anonymous"

Wszystkich obrzydliwe i przerażające tajnych stowarzyszeń „Anonymous” – stosunkowo nieszkodliwe stowarzyszenie. Jest to międzynarodowa sieć hakerów, a ich jedynym celem jest ujawnienie zbrodni i rząd przynieść prawdy do świadomości publicznej. „Anonymous” – w większym stopniu subkultury, a nie organizacji. Jej członkowie są rozproszone po całym świecie i nie mają wspólnego lidera. Dlatego logo stowarzyszenia przedstawiono mężczyznę bez głowy.