885 Shares 8516 views

Bayan Esentaeva – biografia aktorki

Dziś pokażemy, kto jest Bayan Esentaeva. Zdjęcie aktorki i jej biografii, podajemy poniżej. Urodziła się w 1974 roku, 09 stycznia, w Kazachstanie. Jest nie tylko aktorką, ale również piosenkarką, szef TV prezenter Produkcji Shine firma i producent. Znany z roli w filmie o nazwie „Stacja of Love”. Aktorka długo pracowała jako prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Od 2006 roku zajmuje się produkcją zespołów muzycznych z Kazachstanu, a także indywidualnych artystów. Od 2010 roku aktywnie występował w serialach telewizyjnych i filmach.


biografia

Już krótko opowiedział o kim Bayan Esentaeva. Biografia będzie wyprowadzeni. Jej nazwisko panieńskie – Muhitdenova. Urodziła się w rodzinie muzyków. Aktorka mówi, że chce zostać aktorką od dzieciństwa, ale matka była przeciwko nim, i zażądał, aby jej córka otrzymała zawodu nauczyciela. Ona naukę w Instytucie Pedagogicznym. Dokładnie trzy lata studiując tam Bayan Esentaeva. Biografia ją kontynuował życie zmienia kurs. Nie należy umieszczać rodziców na popularności, ona przeniesiona do kinofakultet. Sława do aktorki przyszedł w 1993 roku, po premierze filmu „Station of Love”. Tam kochanie bohatera grał osiemnaście Bayan Esentaeva. Biografia kontynuuje swój wielki sukces i związanego z tym długi okres zaniedbania.

Absolwentka Państwowej Wyższej kazachskiej na wydziale dziennikarstwa telewizyjnego i rozpoczął pracę w wiadomościach przez siedem lat. Po tym, stworzyła swój własny program. Kanał na którym wyszło projekt był zamknięty. Stało się wiodącym jeden. grupa „Kesh TY” działał jako producent w 2006 roku. Potem przyszła kolej na innych podobnych projektów. Ona – zwycięzca konkursu "Voice of Asia" i "Jas Kanat". W 2008 roku ukazały się dwa utwory – Shine i „ABC Miłości”.

Aktorka przez pewien czas pełnił funkcję redaktora naczelnego „Ғashyқtar Alemi” Gromadzenie i czasopism. W 2010 roku, jej czyszczenie Firma produkcyjna stworzył film „Koktajl z gwiazdą.” W filmie wystąpili Aktorka sama. W 2011 roku nastąpił dalszy ciąg. Jest też lubiany przez publiczność. Projekt o nazwie „kazachski aruy” został uruchomiony w 2014 roku. Lashyn stworzył grupę. Ward aktorka Zhanar Dugalova, wygrał konkurs "Tyurkvidenie". Pracowała w serialu „Mahabbat zhүregіmde”. Aktorka, wraz z Erikiem Tastambekovym stworzył kawiarni Cafe Central. W 2014 roku, to w rankingu 21-te miejsce na liście najbardziej wpływowych kobiet w Kazachstanie, w zależności od wersji publikacji „Power”. Aktorka jest najsłynniejszą osobą w kraju, w Instagram. Od 2013 do 2015 roku była konsekwentnie w pierwszej piątce gwiazd sportu i show biznesu, według wydania Forbes Kazachstanie. Jej firma produkuje 7 projektów muzycznych. Aktorka ogłosiła zamiar do przenoszenia własnych projektów do Astany z Almaty. Nie należy otwierać Shine Hall. Mówimy o twórczym centrum ze studia nagraniowego, centrum dla dzieci i mini-teatru.

Życie rodzinne i osobiste

Jesteś już trochę poznać co twórczy sposób w tej chwili zdał Bayan Esentaeva. Biografia nie może ignorować życia rodzinnego aktorki. Ma dwie córki – Ayar i Aysaule. Mąż Bayan Esentaeva – Bakytbek. Aktorka poślubiła go w wieku dwudziestu. Aysaule – najstarsza córka, urodziła się w 1996 roku, w dniu 22 maja. Studiuje na Uniwersytecie Amerykańskim w Dubaju. Najmłodsza córka urodziła się w roku 2004. Obecnie jest uczennicą. Aktorka nie jest bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z języka kazachskiego, co nie można powiedzieć o jej córki. Uczyli się w szkole i Kazachstan są świadomi języka ojczystego. Bagym Muhitdenova – siostrą aktorki. Pracowała także jako producent muzyczny.

Filmografia

Wiesz już, kto to Bayan Esentaeva. Jej filmy zostaną pokazane poniżej. W 2010 roku zagrała Laurę w filmie „Astana”. W 2014 r Aigul grał w filmie „Strzeżcie się krowy.” Zagrała w filmie „Mahabbat zhүregіmde”.

Praca w telewizji

W 2008 roku aktorka była prezenterka „Żółtego Salonie” na kanale telewizyjnym „Tan”. Od 2001 do 2004 roku pracowała nad projektem „po piętach” na STC. Również został wiodącym na „Kazachstan” kanał „El Arna” i „khabar”.

Działki

Aktorka zagrała w filmie „Astana – moja miłość”. Zdjęcie przedstawia dwie historie miłosne. Każdy z nich kończy się międzynarodowy tureckiej i ślubnej kazachski. Ponadto, aktorka pracowała przy filmie „Cocktail dla gwiazdy”. Fabuła opowiada historię dziewczyny, której nazwa Moldir. Ona chce być piosenkarką, i zakochał się w słynnego aktora Meyrambek Besbaeva. Jej marzeniem było zostać zrealizowane. Spotyka utalentowany producent nazwie Bayan, które od dawna w poszukiwaniu nowej gwiazdy. Założono, że to będzie dziewczynka Zhadyra. Ona początkowo poszedł na przesłuchanie, ale bezskutecznie. Okazało się, że Zhadyra – Młoda i piękna piosenkarka, ale jest podstępna i zła, także chce zająć miejsce Moldir.

Aktorka zagrała w filmie „Cocktail dla Star 2”. Opowiada historię jak Moldir stać się gwiazdą. Bayan jej podpisania długoterminowej umowy. Moldir przygotowuje się na specjalnym konkursie międzynarodowym. Nagle daje Meyrambek.

Teraz wiesz, kto to Bayan Esentaeva. Zdjęcia aktorki załączony do niniejszego materiału.