488 Shares 8744 views

Curling „Philips”: opis głównych typów

Wielu mężczyzn uważa, że kobiety – niegrzeczny. I to ma swoje zalety. Chcą prostować lub curl, wydłużyć lub skrócić swoje włosy. To, co sprawia, że są tak różne i niestałe. I, co najważniejsze, on nawet nie trzeba iść do salonu, aby stworzyć wspaniałe fryzury. Wystarczy mieć w swoim arsenale kilka niezbędnych narzędzi. Na przykład, takie urządzenia użyteczne zawierają skręcenia „Philips”. Więcej o nich mówić w niniejszej publikacji.


Ogólne informacje o curling «Phillips»

Curling – unikalne narzędzia w kosmetyku domu ustawiać żadnych kobiet i dziewcząt. Są one przeznaczone w szczególności do zawijania włosów przez owijanie pasma bezpośredniego specjalny stożka lub wydłużone cienkie płytki. Ponadto, pod wpływem temperatury, ogrzewanie włosy stają się bardzo popularne formy loki. Curling „Philips” – jest to najlepszy sprzęt do domu, który nigdy nie został wymyślony przez człowieka w dziedzinie urody. Pozwalają one nie tylko dokręcić zamki i zbudować fryzurę, ale także pomagać sobie pani dosłownie przekształcić w pewien sposób zmienić wygląd.

Jaki efekt można osiągnąć przy użyciu lokówki?

Firma „Philips” Urządzenie pozwala na wykonywanie następujących czynności:

 • Oszukiwać i tworzyć loki o dowolnej wielkości.
 • Dokonywanie fale we włosach jasno.
 • Przędzenia nici w zawiłych spirale.
 • Tworzenie charakterystyczne pierścienie włosach.
 • Czy tłoczenia.

Co curling z „Philips”?

Curling „Philips” ma zróżnicowany kolor, kształt i zestaw funkcji dodatkowych. Można je podzielić na następujące rodzaje:

 1. Stożkowa lub stożkowa.
 2. „Velvet” lub kleszcze z matowy.
 3. Cylindryczny.
 4. Podwójne lub strzelby.
 5. Triple lub trohstvolnye.
 6. Trójkątów.
 7. Produkty spirali.

narzędzia stożkowe

Stożek Curling „Phillipsa” posiada szczypce w postaci cienkiego i wydłużonego stożka. Jego końcówka jest wykonany w podobny sposób. Sam produkt ma niezawodną i trwałą powłokę ceramiczną, która może być ogrzewana do temperatury 200 ° C Jednak ze względu na jedwabiście gładką powierzchnię tak wysokiej temperatury nie szkodzi włosy. Wręcz przeciwnie, to pozwala na curling proces w stosunkowo łagodny.

Ponadto, Stożek curling „Philips” ma niezwykłą możliwość ustawienia cyfrowego, który pomoże Ci osobiście wybrać właściwą temperaturę dla curlingu, w zależności od rodzaju włosów i struktury. Przybliżony czas stworzyć loki to 5-10 sekund. A dzięki specjalnym wskaźnikiem, który obdarzony model z stożkowe kleszcze typu, masz możliwość poznania poziomu przygotowania każdego zwinięcie zawirowania. Nawiasem mówiąc, niektóre stożek modelować te same informacje przeprowadzone na specjalnym ekranie, a także dać sygnał urządzenie jest gotowe do użycia.

"Velvet" Curling "Philips": charakterystyka

„Velvet” nazywa curling, ponieważ nie mają ceramiki lub metalu oraz specjalną powłokę, czuje się jak aksamit. Ponadto temperatury, na przykład powłoka ochronna chroni zatem rękę z oparzeniami. Curling „Philips” z pokrywą aksamitnej jest również wyposażony w specjalny uchwyt-uchwyt, który jest zamontowany lampę i ekran informujący o gotowości loki wirujących. Przybliżony czas, w którym nawijanie grube i długie włosy tak szczypiec jest nie więcej niż 10 minut. A dzięki loki aksamitną powierzchnię nie poślizgu podczas fali i idź w prawo. Włosy nie jest zdezorientowany.

Inne odmiany ploek

urządzenia walcowe zawierają zazwyczaj okrągłego pręta o różnych średnicach (do 16-38 mm). Pozwalają one na tworzenie małych jak i dużych loki loki.

Podwójne lub podwójne lufą curling „Philips” – oryginalne urządzenia posiadające niezwykły design. W szczególności, te modele charakteryzują się dwoma wałami roboczych. Z ich pomocą można zrobić loki fascynującą zygzakowaty kształt. Zgodnie z tym, terpolimery zawierają trzy okrągłe rury oblewania natychmiastowego włosów. Modele te tworzyć niezwykłe efekty tej pionowej fali.

Z kolei, urządzenie trójkątne są różne niestandardowe forma pnia przypominający tytułowego kształt geometryczny. Pozwalają one na tworzenie gładkich fal z prostymi końcami. Rzadziej można spełnić za pomocą kleszczy i kwadratowy kształt rury odpowiadającej pracy.

Wreszcie, spiralne lokówki są wyposażone w rozszerzonym profilu, dzięki czemu włosy do skrętu w spiralę. Wśród wielu modeli „Philips” można również znaleźć unikalne przedmioty – curling z odwrotnym stożkiem. W przeciwieństwie do klasycznych urządzeń są rozszerzane przez końcu cylindra i wyraźnie zmniejszyła się do uchwytu.

Jakie są curling na celu?

Jeśli jesteś zainteresowany w curling włosów „Philips” przed zakupem, że zdecydowaliśmy się na spotkanie. Zgodnie z tym wymogiem, urządzenie Curling włosów można podzielić na trzy główne kategorie:

 • zawodowego;
 • gospodarstwa domowego;
 • drogowego.

Profesjonalne urządzenie – .. To curling, które są często wykorzystywane w salonach kosmetycznych, pokazy mody, podczas zawodów fryzjerskich, odlewanie, itd. Zazwyczaj te modele nie są tanie. Ale są znacznie silniejsze niż standardowe kleszcze i najbardziej wiarygodne. Pobór mocy z takich modeli jest do 100 watów na godzinę. Jednocześnie, urządzenia domowe lub standardowe są przeznaczone do codziennego użytku. Są one mniej wydajne, ponieważ mogą jeść nie więcej niż 16-60 watów na godzinę, ich funkcjonalność nie jest tak zróżnicowana. Ruch jest curling bardziej zwarty. Są łatwe do zabrania ze sobą na wycieczki i podróże. Często te modele są w stanie działać zarówno w sieci i na baterie.

właściwy wybór

W momencie zakupu żelazka curling, należy zwrócić uwagę na następujące opcji urządzenia:

 • Regulator ogrzewania;
 • moc;
 • Długość przewodu i masy;
 • jonizator;
 • Średnica elementu grzejnego.

Tak więc, w niektórych modelach „Philips” można znaleźć dwa możliwe tryby grzania (minimalne i maksymalne). W innych urządzeniach, nie jest wskaźnikiem, który pozwala umieścić odpowiednią temperaturę ręcznie. Wybór kleszcze, należy pamiętać, że im większa moc, tym szybciej nagrzewać.