102 Shares 9017 views

PCT – co to za znak? Co to ma znaczyć PCT na iPhone

Gdy kupujemy dowolny produkt (cokolwiek to było), co do zasady, rzadko spojrzeć na jego znak. Jest to normalne, po tym wszystkim, co nas interesuje – sam produkt, jego funkcjonalność i cechy.

Nawet jeśli kupujemy „iPhone”, zwracamy uwagę na to, co mało oznaczenie można znaleźć na tylnej okładce – będziemy od razu włączyć urządzenie, przejdź do menu, uruchamianie aplikacji i tak dalej.

W dzisiejszym artykule opiszemy oznakowanie pojedynczy znak, który jest bardzo ważny dla każdego nabywcy. Teraz idzie o oznaczenia PCT. Co to jest i dlaczego producent umieszcza go na urządzeniu – o tym później.

Procedura certyfikacji

Zacznijmy od ogólnych informacji na temat tego, co jest wymagane certyfikacja towarów, które reprezentuje. Jest to obowiązkowa procedura, która jest wykonywana w celu potwierdzenia jakości produktów. Wraz z nim, z pewnością można powiedzieć, że ta czy produkt należy do pewnej klasy jakości w przypadku gdyby została potwierdzona.

Ten krok jest obowiązkowe zgodnie z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej. Na przykład ta kategoria towarów, takich jak urządzenia, podlega certyfikacji. Oczywiście, dotyczy to również „iPhone” – mają też przejść takiej procedury w przypadku, gdy są sprzedawane legalnie. A na każdy z produktów, które przeszły z powodzeniem umieszczony symbol, który odpowiada telefonie PCT. Co to znaczy, czytaj dalej.

Certyfikat elektroniczny

Procedura odbywa się Państwowa Agencja upoważniona do tego prawo. Nazywa Rostest. Jest to ograniczenie i zawiera ikonę, która jest stosowana do telefonu iPhone. PCT (co to znaczy, że już wiem) sugeruje możliwość zastosowania modelu na rynku krajowym. Tak więc, eksperci zapewniają, że telefon jest bezpieczny, prawidłowo skonfigurowany i dostosowany do naszych warunków. Co więcej, iPhone z tym symbolem będzie trwał dłużej i jest ponownie gwarantowane Rostest.

Co oznacza ten znak do „iPhone”?

Wartość godła, które opisujemy w artykule, wiesz. To odnosi się do przejścia urządzenia certyfikacji. Ale trzeba też zrozumieć, że istnieje wiele innych czynników, które wpływają na telefon ze znakiem bez niego.

Na przykład, cena. certyfikat koszt produkcji przez 20-35 procent jest wyższy niż w przypadku prostego urządzenia, importowane nielegalnie. Wynika to z faktu, że sama procedura kosztuje i wymaga czasu. W konsekwencji, te i inne dystrybutor koszt (sklepy) są przekazywane do kupującego. On płaci za symbol PCT. Co jest właściwym wyborem (aby zapłacić więcej i mieć pewność, aby zapisać lub ryzykować ale) jest oczywiste dla wszystkich. Produkty, które są certyfikowane być precyzyjnie dostosowane do pracy na naszym rynku, mają wysoką jakość i działać w sieciach operatorów telefonii komórkowej w Rosji. Za to płacimy więcej. Oczywiście, z telefonami bez PCT (co to jest ten model, nie ma znaczenia) to wszystko w celu zapewnienia, nikt nie może.

Różnice między urządzeniami

W praktyce, można zdefiniować wiele sygnałów, na której stanie się jasne, czy telefon został certyfikowany lub nie. Pierwszy z nich, oczywiście, symbol. Drugi – klawiatura. Urządzenie importowane „szary” sposób, został oficjalnie wydany w innym kraju. Oznacza to, że nie są zawsze obecne klawiatury z cyrylicą. Po trzecie – sieć krajowa. Musisz zrozumieć, co to znaczy PCT, jest sprawdzana pod kątem zgodności. Od samego „iPhone” może być zablokowana, na przykład, przez pracę w sieci operatora AT & T w USA, jest oczywiste, że w Rosji z pomocą od zvrnit nie działać. Rostest kontrole i pewność, że wszystko będzie działać prawidłowo.

Wreszcie, czwarty – gwarancja, której rozmawialiśmy. Bez „PCT” symbol „iPhone” (Co to jest model, który nie ma znaczenia) nie będą przyjmowane do napraw gwarancyjnych darmowe Jabłko autoryzowane centra serwisowe w Federacji Rosyjskiej. W przeciwieństwie do tego, oczywiście, przez certyfikowanych techników. Takie środki, przy okazji, producent zobowiązuje przede wszystkim do zwalczania nielegalnego handlu „szarych” urządzeń. Jednak, jak wynika z opinii właścicieli produktów „Apple”, nawet kupionych od nieoficjalne dystrybutorów gadżetów, można bezpiecznie stosować do ośrodków gwarancja producenta, aw przypadku braku złożyć pozew przeciwko Centrum.

Bądź ostrożny!

W tym artykule chciałbym wspomnieć o kolejnym ważnym czynnikiem, który trzeba znać. To regularne oszustwo sklepów internetowych i manipulacja z godłem PCT. Jaki rodzaj naruszenia, czas nie myśleć: wszystkie corny proste. Bardzo często kupowane chcący wypełnić wartości swojego produktu, naśladować znamię przeszedł urządzenia certyfikacji. W ten sposób oszukać kupującego, zmylić go.

Sprawdź, czy oficjalnie importowane do inteligentnego telefonu, lub „szary” i nielegalnie importowane, dość łatwo. Wystarczy odwiedzić stronę internetową firmy Apple, gdzie znajduje się sekcja sprawdzania kodu IMEI. Jadąc na adres urządzenia, łatwo jest zrozumieć, co ta historia z gadżetem.

Który lepiej kupić?

I, oczywiście, aby odpowiedzieć na pytanie o jakość wyników jest to, co model powinien kupić. Na pierwszy rzut oka, wydaje się konieczne do podjęcia certyfikowane produkty po wyższej cenie. To daje pewność, telefon, będzie stanowić gwarancję dla modelu.

Z drugiej strony, aby zapłacić 20-30 procent pierwotnej koszt rozumieniu telefon do kogoś i nie mają. Wszakże, jak produkt jest zwolniony z Apple, będzie jakościowy, w każdym przypadku, bez cyrylicy i może zrobić (zwłaszcza jeśli chodzi o PCT).

„IPhone” – co to jest? Urządzenie bardzo wysokiej jakości. W związku z tym i bez rosyjskiego certyfikatu może zrobić. Jeśli chodzi o pracę w niektórych sieciach, można to sprawdzić za pomocą urządzenia. Jak najszybciej włożyć kartę SIM i uruchomić maszynę, sprzedający może poczucie, że coś jest nie tak i rozpocząć ucieczkę.

Zatem wszystko, co wiesz, to zależy od modelu, sprzedawcy i ceny, po której następuje transakcja. Biorąc pod uwagę te informacje, kupujący ma prawo do dokonania wyboru między dwiema danymi.

Oczywiście, jeśli wziąć informacje na temat liczby „białym” i „szarej” telefonu, a następnie w pewnych sytuacjach, ilość nielegalnej sprzedaży przewyższa uzasadnione. Tak więc, to pokazuje nastawienie większości ludzi do oryginalnych urządzeń certyfikowanych.