648 Shares 9404 views

Maszynka do „Patriota”: krótki opis i cel

Każdy sezon przynosi osobie radość. Czy to spadające żółte liście, chroniąc ziemi jesienią, zimą lub stromych zboczach górskich, z których z pełną prędkością sitowie desperacką narciarz, lub świeży zapach wiosny, więc z niecierpliwością i radością łaskotanie nozdrza lub letnie dni są ciepłe i jasne, że ludzie korzystają. Jednak każdy sezon przynosi i drukowania obawy. Tak więc, właściciele prywatnych działek i domów jednorodzinnych na pewno wiedzą, że w niskich temperaturach drzew, krzewów i sadzenie należy umieścić w porządku. Tę samą procedurę powtarza się w czasie wstępnego sprężyny.

Trymery do pięknych terenów

Jest do ogrodu i przylega do obszaru domowego były gotowe do „hibernacji” lub przybycie ciepła, wiele użytkowania urządzeń przeznaczonych do takich celów. Być może najbardziej popularny z nich jest sierp. „Patriot” – firma specjalizująca się w produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń do ogrodu. Produkuje również i trymery elektryczne lub paliwo. A ona i druga technika ma doskonałe referencje nie tylko organizację specjalistów i użytkowników.

Maszynka do „Patriot” jest urządzeniem, które może nawet włączyć łatwo i szybko zarośnięte działki w zadbanym i pięknym łąki. A urządzeń paliwa sterowane, aby poradzić sobie z dużymi obciążeniami, nawet daleko od cywilizacji: brak elektryczności nie jest problemem podczas pracy z trymerem.

krótki opis

Rozważmy cechy, które są obdarzone sierp „Patriot”. Oczywiście, głównym narzędziem jest częścią silnika. W różnych modelach i różnych silników zainstalowany. Na przykład, sierp „Patriota-3355” jest silnik dwusuwowy 33 centymetrów sześciennych, który jest napędzany przez siły 1.8 żelaza „końskiego”.

Wzór trymer 3155T już silnik, nieco odmienny od opisanego wyżej przykładu wykonania. Cztery „serce” motokosy ma objętość 31 centymetr sześcienny i rozpoczyna działanie pod wpływem 1,8 litra. a. Główną różnicą w tym przykładzie wykonania z pierwszego mniej hałasu podczas działania. Oba modele posiadają pasek składany (co jest bardzo wygodne do przechowywania i transportu).

Należy zauważyć, że przykłady wykonania maszynka do różnić się od siebie również wagowych (od 6 do 8 kg), średnicy żyłki stosowany (2-3 mm), objętość zbiornika paliwa (0,5-1,2 litrów), szerokość cięcia i innych parametrów , Do tej technice korzystnie stosuje benzyny A-92. Najlepsza praca trymer jest przez mieszanie paliwa z olejem dla dwu- lub silników czterosuwowych.

aplikacja

Nożyce do „patriotów” stosowane w obszarach o krajobrazów różnym stopniu złożoności. Równie dobrze cięcia wysokiej trawy i niskie przyrównuje trawnik. Do zwalczania suchej gałęzi, porośnięte krzewy i zarośla chwastów za pomocą dyszy z ostrzami. Posiadając system tłumienia drgań, to trymer pozwala na pracę przez długi czas i naturalnie bez uczucia zmęczenia. Prawie wszystkie modele są wyposażone w pokrywę ochronną, która zapewnia ochronę dla stóp. Obecność regulowany uchwyt umożliwia wygodne do trzymania Czerkiesów jakiegokolwiek wzrostu. W tym przypadku, trymer wyposażony jest w specjalną wymiany paska na ramię.

Lekki i kompaktowy, łatwy w obsłudze i utrzymaniu – to sierp „Patriot”. Opinie klientów o tym produkcie nie zawiera punkty ujemne. Dzięki tej technice, aby poradzić sobie równie dobrze jako mężczyzny i kobiety. Doskonała jakość, przystępna cena i dobry sprzęt – co jeszcze jest potrzebne w celu dostosowania ogród w idealnym stanie?