688 Shares 1978 views

Szampon „Siberika”: w jaki sposób różnią się one od innych funduszy tym samym przedziale cenowym

„Siberika” szampon, których cena wynosi około 120 do 180 rubli. w opakowaniu 400 ml, można znaleźć w sklepach w pobliżu tych samych środków jak Pantene – około 180 rubli. (Na 400 ml), L'Oreal, Paryż Elsev – 150 rubli. (200 ml) Nivea – 100-200 RUB (250 ml) Evinal – 140 RUB (250 ml) Garnier Fructis – 140 rubli. (400 ml), Himalajów Herbals – 140 rubli. (200 ml), le petit Marseillais – 140 rubli. (250 ml) "Organic Shop" – 120 rubli. (280 ml), Shamtu – 130 rubli. (700 ml), Gliss Kur – 130 rubli. (250 ml). Stopy są przybliżone.


Jak widać, cena dla wszystkich tych funduszy nie są bardzo różne. Z wyjątkiem Shamtu – jest w tej kolekcji najtańszy. Co wyróżnia się wśród nich szampony „Siberika” the best one? Wszystkie z tych funduszy, z wyjątkiem „Organic Shop” zawiera Sodium lauryl sulfate. Zasadnicza różnica między nimi – są reprezentatywne dla rynku masowego.

Bezsulfatny szampon „Siberika” obejmuje wyżej wspomniane niekorzystne efekty substancji rzeczywiście dobrze umyte włosy, a po dłuższym okresie użytkowania mogą powodować reakcje alergiczne, takie jak: suchość, podrażnienie i łupieżu i wzmocnienia ich wypadaniu. W sposób naturalny syntetycznych środków powierzchniowo czynnych do mycia analogów zamiennika z oleju kokosowego. Oni nie wysuszyć skóry głowy są neutralne PH, należy wzmocnić i zdrowsze włosy, czyniąc je bardziej elastyczne, stymuluje ich naturalny wzrost. I to jest tak naprawdę? Zobaczmy, jak szampony „Siberika” opisują tych, którzy już korzystali z nich.

marka Szampon „Siberika”: opinie klientów

W ogólnych opinii o nich tworzy niejednoznaczne wrażenie, a nawet w stanie ostrzegać zbyt wiele osób twierdzi, że te czynniki powodują podrażnienia skóry głowy, swędzenie, łupież. Konsystencja i zapach szamponu ładne, są one dobrze mylyatsya, ale nie dają zwykle gęstą pianę. Ale niestety, nie jest uczucie brudne włosy i świecą one nie są zachęcające – to znaczy prawie każdy inny shopper … W rzeczywistości, po dowolny naturalny detergent włosy należy przemyć zakwaszonym (ocet, kwas cytrynowy), woda – szampon przeznaczony jest wyłącznie dla pozbycie się brudu. Prawdopodobnie nie wszyscy mówili szamponów „Siberika”, a następnie od tej reguły.

Ale chodzi o to prawie sam w tym. Spójrz na kompozycji. Na przykład, „neutralny Szampon” z „natury Siberika” przeznaczony do wrażliwej skóry głowy, zawierający następujące składniki: pochodne, glukozę, gumę guar i oleju kokosowego, ekstrakty roślin leczniczych, takich jak seria, rumianek, lukrecja. Ponadto, wśród składników wymienionych celulozy, mających na celu poprawę agentów konsystencja i skład perfum. Wpływ wszystkich organicznych, a zatem bardzo trudne do obliczania złożonych składników. Nic dziwnego, że mogą one nawet powodować alergie więcej niż tych szamponów, które są zwykle dyskredytować „Chemistry”. Konstruktor oznacza „charakter Siberika” – to kokoamidopropylobetainę (pochodzący z oleju kokosowego) i lauryloglukozyd (pochodnych glukozy). To naprawdę naturalne środki powierzchniowo czynne, dość przystępne. Ale mają uderzającą cechę – ich myć bardzo delikatnie i subtelnie, nawet zbyt wiele dla włosów przetłuszczających się. Należy zauważyć, że podstawą składu wszystko oznacza dla głowy „Siberika” umyć są środki powierzchniowo czynne, i opiekuńczy eteryczne i składniki są wymienione na ostatnim miejscu w składzie, co możemy wywnioskować o bardzo małym stężeniu w produkcie.

Właściciele cienkich i suchych włosach naprawdę jak szampony „Siberika”, ponieważ są one bardzo delikatnie oczyścić, nie wymagają stosowania balsamu – włosy łatwo się rozczesują, mogą być stosowane po zabiegu, keratyna prostowanie włosów (jak wiemy, nie wszystkie środki po to jest możliwe do wykorzystania) , W niektórych użytkowników, nie podrażnia skóry głowy, w przeciwieństwie szampony SLS. Są kobiety, które w końcu znaleźć najlepszą dla mycia włosów, które kiedykolwiek używany, i to właśnie ta marka.

Tak czy wybrać naturalny szampon, ulegając ogólnej histerii przeciwko „chemia” w kosmetykach? Organics – te same chemikalia, tylko bardziej skomplikowane. Ważne jest, aby znaleźć produkt, szampony „Siberika” naprawdę może być idealny, ale słowo „naturalny” nie można zagwarantować.