274 Shares 1105 views

Co to przepisać? Prawie kompleksu

Człowiek często odwiedzane strony w sieci globalnej i utrzymać własną stronę internetową, na pewno wie, co przepisać. Z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że czytając witryny wiadomości, użytkownik nie ma do czynienia z oryginałem, ale z odpowiednio przetworzonych materiałów. Zaskakujące wiedząc, że takie przepisanie, w większości przypadków może być wystarczający, aby wskazać tylko kilka minut na niektórych kluczowych cech. W tym samym czasie, nie mając wiedzy o danych, można napotkać na co dzień z przepisywania i nawet nie wie o tym. Oto zabawna sytuacja.


Co to przepisać (przepisanie)

U podstaw tego terminu w ramach przeglądu, dwóch angielskich słów: Re i pisanie. Sens jest podobny do pierwszego języka rosyjskiego i oznacza „ponowne odnawialność”. Drugi (w tym przypadku). – Rzeczownik „pisanie” Z ich połączenie uzyskuje się przez „ponownego pisania” lub „przepisanie”. Innymi słowy, osoba ma żadnych informacji, dostępny w formie pisemnej, w szczegółach jej pracy, starając się zrozumieć podstawowe pojęcia, a następnie ponownie w piśmie, przyszłość prezentuje czytelnikowi ten sam pomysł, ale własnymi słowami. Pomijając fakt, że taka przepisać, nie wspominając o określenie „wyjątkowy”. Jego znaczenie jest bardzo prosta: im mniejsza różnica w tekście przekształconego, a oryginalny, tym niższa Wyjątkowość tej pracy. Oznacza to, że jeśli po nawiązując do oryginalnego materiału, możemy łatwo zidentyfikować źródło, to jest proste niskiej PEPA wyjątkowy: używa podobnych zwojów frazy, słowa i wyrażenia. W bardziej skomplikowanej wersji procent podobieństwa jest znacznie mniej, chociaż tekst jest również rozpoznawalna. Wreszcie przepisać z dużą wyjątkowość nie może zawierać podobną prędkość. Choć nawet w tym przypadku, ludzie często mają do czynienia z „przepisywanie” można czasami określić przepisanie kolejności prezentacji: na przykład, po raz pierwszy opisany przez dach domu, a następnie ściany, a na końcu fundamentu. Jednak nawet doświadczony reraytery z oryginalnej kolejności starają się iść tak daleko, jak to możliwe, przy jednoczesnym zachowaniu i przekazywania wszelkich informacji bez zniekształceń znaczenia.

Dlaczego to ma znaczenie:

Obecnie przepisywanie jest używany na dwa sposoby: skierować pieniądze i promować swoją witrynę. Chociaż, biorąc pod uwagę, że same zasoby internetowe są często tworzone tylko dla zysku, różnice w tych kierunkach są niejasne. Tak więc, dla wielu przepisywania – pracy. Popyt na usługi w rewriter w dużym stopniu zależy od wyjątkowość materiału wynikowego, zdolność do dokładnego określenia główną ideę oryginalnego tekstu i stylu narracji. Znamiennym przykładem dochodów w tym obszarze jest oferowanie swoich usług wyspecjalizowanych giełd internetowych. Z kolei właściciele witryn są zainteresowani unikalnych materiałów konwertowane, gdyż pozwala zwrócić większą uwagę na źródło z wyszukiwarek, które mają pozytywny wpływ na frekwencję.

przykładem przepisać

Wreszcie – przykład przepisywanie. Rozważmy dwa małe tekst: pierwsza – oryginalny, drugi – zmiany.

Źródło: „Jasne słońce powoli przeszedł przez niebo, próbując ukryć się za horyzontem.”

Przepisz: „Słońce, powoli po niebie na horyzoncie, było oślepiająco jasne.”