536 Shares 4796 views

Co można zrobić ze starych koszulek: Pomysły

Prawdopodobnie nie jest to dziewczyna lub młody człowiek, który w szafie nie znajdzie jakieś stare koszulki lub irytujące procedur. Oczywiście, można dać to do mojej matki, więc użyła ich jako szmaty do czyszczenia. Jednak nie chcesz tego robić, gdy wiesz, że można zrobić ze starych T-shirtów.

moda szalik

Chcesz zobaczyć, co może być wykonane ze starych koszulkach, bez żadnych umiejętności szycia? „Folk” projektanci oferują spróbować zrobić oryginalny szal, który ożywić każdą nudny strój. Do jego produkcji … musisz ostrych nożyczek. potrzebne:

 • koszule wyciąć w górnej części, począwszy od linii pod rękawami;
 • odwrócić powstałego „pierścień” poddanego obróbce stroną do góry;
 • cięcia od dołu pionowymi paskami równej szerokości (1,5-2 cm), próbuje uzyskać taką samą długość odkształcenia.

Gdy chusta jest już prawie gotowy, może być urządzone. Aby to zrobić, należy dopasować wielobarwne koraliki. Muszą być umieszczone na pasie z frędzlami i związać końce gęstych węzłów.

Spódnica ołówek

Zastanawiasz się, co można zrobić ze starej koszulce? Jeśli jest wystarczająco gęstej dzianiny, która utrzymuje swój kształt, a wiesz, jak szyć, można spróbować przekształcić go w modnej spódnicy smukłej sylwetce.

Przede wszystkim trzeba będzie Wzorzec. Jeśli nie możesz go znaleźć, trochę spódnicę ołówek, który znajduje się na dobrej figury. Korzystanie z płytką transferu sylwetka wzór na koszulce. Wytnij z przodu iz tyłu panele z minimalnym naddatku szwu. Umieścić je wraz z kołkami. Szyć na maszynie „zygzak”. Tak więc lepiej jest postawić mały krok w dużej ściegu.

Pozostałych pasków tkaniny ze szwem bocznym ściegu pas. Jeśli koszula była dość długa, wtedy będziesz miał pas z szwem, który łączy go z ringu. W przeciwnym razie trzeba wziąć dwa panele boczne, wyciąć z nich parę identycznych części do ½ długości obwodu talii i uszyć je razem. Następnie należy podłączyć talii z spódnicę w tym samym zygzakiem. Ponieważ rąbek spódnicy jest dolna krawędź koszulce, a potem nie wymagają leczenia. Jeśli pas siedzi luźno, możliwe jest, aby przekazać je gumką odpowiedni kolor i szerokość.

poduszki

Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy, że można zrobić ze starych T-shirtów z nadrukami jasne poszewki na poduszki oryginalnych na sofie lub otomana? Taki pomysł jesteś zainteresowany? Następnie co czekasz? Produkcja wyrobów włókienniczych takich ozdób nie wymaga wiele wysiłku dla domu. Najważniejsze – poduszki były mniejsze niż rzeczywiste T-shirt. W przyszłości, poszewki było łatwiejsze do mycia, można wybrać zamek pod kolor tkaniny. Operacja jest w następujący sposób:

 • Poduszka mierzy się długość i szerokość;
 • wycięto z prostokąta Koszulka 2 lub kwadratowy z naddatkiem + 3 cm, 1 cm w szwach;
 • Części połączone z trzech stron podwójnego szwu;
 • szyć suwakiem.

Co można zrobić ze starej małej koszulce

Czy wiesz, że w obliczu walki o branży mody środowiska stosunkowo niedawno myślał o tzw torby na zakupy? Jeśli nie są skłonni do afiszować zakupu, a następnie z małej koszulce z jasnych kolorach i oryginalnych odbitek można uzyskać oryginalną torbę. Ona pomoże Ci w supermarkecie i będzie zastąpić plastikowe torby, które ekolodzy walczą od dawna. Ten praktyczny dodatek to wygodne fakt, że zawsze może być składany i ukryty w torbie lub kieszeni.

Proces wytwarzania jest bardzo prosty i zależy od wybranego modelu. Na przykład, można:

 • cięcie i usunięcie górnej części koszulki;
 • przyszyć wzdłuż odcięciem;
 • zastosowanie do wytwarzania wykończenia gałki;
 • przyszyć je do góry.

By the way, siatka na zakupy na tej samej technologii mogą być wykonane z dzianiny koszulki. Tylko w tym przypadku będzie to wystarczy po prostu usuwając produkt, ścieg go wzdłuż dolnej krawędzi. W tym przypadku nie trzeba nawet robić uchwyt!

Co można zrobić ze starej białej koszulce

Taki zwykły ciuch może zostać przekształcony w bardzo oryginalnym letniej bluzki. Aby to zrobić:

 • koszulki cięcia dolnej krawędzi tak, że osiągnie się taśmę;
 • zrobić na plecach głęboki dekolt;
 • części zamiennych Koszulka wyciąć długie paski i uszyć szelki z nich;
 • przetwarza się z dolną krawędzią produktu;
 • szyć tylną jeden pasek poziomo odchodzącą w dół od 2 cm stawach ramieniowych;
 • 4, w celu pomiaru i cięcie taśmy o różnej długości, z których każdy może być mniejsza niż w poprzednim 8-10 cm;
 • szyć im półokrąg „belkę”, zagłębienia 2 cm po każdej stronie.

Bluzki z koronką

Możesz być zaskoczony, kiedy dowiedział się, że można zrobić ze starych koszulek są bardzo piękne kobiece tuniki, mając pod ręką tylko kilka metrów szerokości koronki.

Proponujemy dwie opcje:

1. Koszulka tnie się na całej długości, po obu stronach pasa pionowej wychodzenia poza boczne szwy o odległość równą szerokości koronki. W rezultacie, powinien mieć coś takiego poncho. Szyć kawałek szerokiej koronki warkocz na skraju prostu wyciąć po prawej stronie. Jednak robi lewo. Pozostawiając miejsce dla rękawów, połączonych łączeniami pozycji po niewłaściwej stronie lub bez wychodzenia na 3-4 cm od krawędzi. W tym ostatnim przypadku można wyciągnąć boków thingies jeśli lekko pociągnąć nitkę i są gromadzone koronki.

2. koszulki zgrane od ramienia i cięcia rękawa górnego zagięcia. Wyrównać górną część przedniej połowie linii. Szyć jeden pasek rękawach koronka ścinających. W rezultacie stały się szersze. Szyć koronka na górnej krawędzi bluzki, tak aby uzyskać „łódź”. Jeżeli istnieje pragnienie i długą koszulkę, w rejonie pasa i dokonać kuliske gwintowane do oplotu.

Niektóre więcej pomysłów

Z pasków ciętych z koszulki w różnych kolorach mogą być tkane plecionki, która będzie stanowić podstawę dla bransoletki. Spośród osób korzystających broszki i koraliki, można również zbierać dekoracja na szyi. Warkocze koszul i nadaje się do wytwarzania jasne strefy. Od mogą być wykonane i oryginalne felgi.

Teraz wiesz, że można zrobić z starym T-Shirt (patrz zdjęcie. Wyżej), można przekształcić je w stylowych elementów garderoby i akcesoriów mody. Powodzenia!