790 Shares 7916 views

Brytyjskie Gum: sposoby na drutach

Knitting – starożytna forma rękodzieła, które wielu uzależnionych kobiet, a nawet niektórzy mężczyźni. Wykwalifikowani mistrzowie prostej nici i igły do stworzenia prawdziwie magiczne wzory. Wydawałoby się, że jest poza zasięgiem zwykłego człowieka. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste.

Dziania nie jest jakiś rodzaj skomplikowanych manipulacji lub tajemniczej splocie. Wszystkie oparte są na najbardziej powszechnych pętle – twarzy i bełkot. Dowiedz się robić na drutach prostych rysunków i można przystąpić do bardziej skomplikowanych wzorów.

Wiele needlewoman kochał dziania, guma brytyjska jest dziś szczególnie popularne. Dobrze jest jego świetności, zaskakującą łatwością i doskonałą wydłużenia. Ponadto, tylna strona wyrobu gotowego produktu jest w żaden sposób nie różni się od strony przedniej. Najczęściej English gumy stosowany do dekoracji odzieży dołu, tworząc czapki, szaliki.

Przed rozpoczęciem dziania gumę brytyjskiego w sprawie przyszłego skoczka lub sweter będzie musiała zostać przeszkolony na małej próbce. I tylko zdobyć doświadczenie i opanowanie to „splątane”, jesteś gotowy do wykonywania podstawowych prac.

Tak więc, potrzeba szkolenia nici i igły. Ważne jest, aby wybrać rozmiar i grubość nici szprych. Zbyt cienkie igły nie jest bardzo dogodne do pracy z grubych włókien, i vice versa.

Program szydełka mówił po angielsku gumę

Na szprychach zyskują nieparzystą liczbę pętli. Nie można zbyt mocno na drutach, inaczej wzór nie można uzyskać.

Ilość numerem 1. Jedna twarz, jeden sc, jeden wyciąg pętli, nie provyazyvaya. Więc powtarzać aż do końca serii.

2. Szereg numer sc, A seamy pętli windy nie provyazyvaya. Sc i przednią pętli provyazyvayut wzdłuż przedniej ścianki czołowej. Jeśli drutach tylną ścianę, wzór nie wyjdzie.

Kilka № 3 i dalej – na drutach, jako seria № 2.

Kolorowe English guma

Ewentualnie dzianiny elastyczne pasma w jednym kolorze. Znacznie bardziej elegancki będzie wyglądać, jeśli używasz dwóch (lub więcej) pasujący gwint.

Kolorowe dzianina jest prosta alternatywne kolorowe nici na dwa rzędy. Innym, nie mniej piękne, wersja kolor gumy angielskiej – jednostronna. Aby to działało, albo na linii lub szprych, w której oba końce pracowników.

Dwustronna wielobarwne guma English

Dial na szprychy nieparzystej liczby pętli.

Kilka № 1 (próbka osoba). Czerwony gwint: jeden z przodu, jeden sc jedna pętla usunięte. Powtarzać aż do końca wiersza.

Kilka № 2 (odwrotna strona próbki). Białe nici: jedna sc seamy wyciąg pętli nie provyazyvaya. Pętla przodu SC spojone z przodu przedniej ścianki. Powtarzać aż do końca serii.

Kilka № 3 (dolna część). Czerwona nić. Pracować, aby przejść do drugiego końca igły pracy. Jedna pętla i sc provyazyvayut razem bełkot pętli, jeden SC, jeden wyciąg. Powtarzać aż do końca serii.

Kilka № 4 (osoba). Białe nici. Jeden nakida jeden usuwania, utkane źle pętli i sc bełkot. Powtarzać aż do końca serii.

Kilka № 5 (osoba). Przenieść próbkę do drugiego końca szprychy. Czerwona nić. Przednie pętli SC provyazyvayutsya wzdłuż przedniej ściany przedniej jeden sc jeden wyciąg. Powtarzać aż do końca serii.

Kilka № 6. Powtórz dziania z numerem 2 do № № 5.