647 Shares 4598 views

Jak zrobić papier z dyni? Uczymy!

Na Zachodzie, jest święto Halloween czy Wszystkich Świętych. Tradycja świętować można zaobserwować w naszej młodzieży. Wynika to głównie z faktu, że jest ona rozwijającego nowy bez żadnych problemów.


Kiedy nadszedł czas, aby przygotować się do Halloween, aktywnie przygotowuje świąteczne kostiumy i makijaż, aby spróbować dowiedzieć się wszelkiego rodzaju „terrible” traktuje receptur do stołu i grozy opowieści ozdobić dom w formie najbardziej niezwykłych przedmiotów.

Jak w przypadku każdego wypoczynku, z Halloween ma swój atrybut. Ta dynia. W czasie wakacji, można zauważyć wszędzie: na znakach i plakaty w witrynach sklepowych w układzie formy, a nawet jako ozdoba do domu lub stroju karnawałowego. Ona z pewnością będzie domem dla tych, którzy wybierają się do świętowania Halloween.

Tymczasem, interesuje się historią tego atrybutu. Według legendy, dynia jest symbolem niespokojnych dusz błąkających się w ciemności i oświetlające drogę wewnątrz tlących się węgli.

Więc jak zrobić dynię z papieru, że była ucieleśnieniem tego atrybutu Halloween? Kto pokaże.

Jeśli nie w chwili obecnej strony, jego rola może wykonywać dobrze dynię, z papieru wykonany własnymi rękami. Istnieje kilka metod wytwarzania takich artefaktów. W każdym razie, twórcze podejście do tworzenia rzeczy będzie ona urządzić dom i stworzyć nastrój wakacyjny.

ciekawy artykuł

Pierwszy taki artefakt – dynia z papieru na Halloween z zaskoczenia. Aby było to możliwe w przypadku, gdy jest on przeznaczony do wykonywania dwie funkcje: dekoracje domu i pudełka smakołyki dla dzieci. W tym przypadku, jego producenci będą musieli dwa arkusze papieru, pomarańczowy i zielony, ołówek, taśma klejąca, nożyczki.

Pomarańczowy blacha powinna być cięte na paski o dwóch i pół centymetrów uwagę na nich środkowej zakrętu złożyć się dwa paski o siebie pod kątem 90 stopni, do mocowania za pomocą taśmy klejącej. Potem tak samo z dwoma innymi zespołami i już nałożone na poprzednie kątem 45 stopni, zapewniając wszystkie o tej samej taśmy w pasków nie zostanie zakończone. Następnie umieścić słodycze oraz połączyć wszystkie końce pasków na górze, jest również połączona z taśmą klejącą. Z zielonym papierze do dekoracji w formie ogona i liści pełne zabawy, dołączając je jako taśmy klejącej. To wszystko gotowy papier dyni na Halloween.

z przyciskami

Niniejszy tom, podobnie jak obecny, dynia może być wykonane w innych technologiach. W tym celu paski powinny być przygotowane szycie razem, za pomocą przycisku, jak zwykle blokady. Gdy paski są mocno przymocowane do siebie, nie będzie tylko delikatnie wcisnąć je wokół, ukrywa natomiast wewnątrz jest wciąż ten sam słodki prezent. Obserwowani przez rzemiosła do dekoracji oczy i usta, i dodać ogon zielonego papieru.

rolek

Jak zrobić papier z dyni? Jest jeszcze inny sposób wytwarzania. Na ten pasuje diy tekturowych rolek papieru toaletowego lub ręczników papierowych. Rolka powinna być pocięta na cztery równe paski (jeśli jest to rolka ręczników, nie będzie osiem), wstępnie złożone na pół. To powinny one być pomalowane w żądanym kolorze i skleić. Następnie koło jest to konieczne, umieścić długi pas, łącząc wszystkie cztery owalu razem. Rzemiosło ozdobić ogon zielony papier, oczy i usta. Po wykonaniu kilku z tych statków, łącząc je do wianka, możliwe jest, na przykład, udekorować drzwi frontowe.

masa

Nie tylko pokój, ale także świąteczny stół Halloween może przekształcić rzemiosła papieru. Dynia, wykonane na podstawie notebooka objętości w postaci owoców, może być również w tym przypadku oryginalnej dekoracji. Konieczne jest, aby wyciąć sześć okręgów tego samego papieru żądany kolor, umieścić je na przekątnej i przyklej do wnętrza siebie w kole. W powstałej zakresie należy przyciąć dno tak, aby utworzyć kształt dyni. Następnie trzeba trzymać się jej ogona. To wszystko, papier dynia gotowy na Halloween. Jak widać, wszystko jest proste.

Latarnia-dynia

Jak zrobić dynię z papieru w postaci latarki? Konieczne jest, aby wziąć dwa arkusze papieru żółty i pomarańczowy. Od żółtego kleju rura płaska. Na pomarańczowym arkusza, złożyć na pół, aby te same cięcia na linii przegięcia. Ten arkusz owinąć żółtej rury, tworząc piękny puszysty latarkę. Dodaj pióra, oczy, usta – i dynia jest gotowy. Ta przeróbka może być również umieszczony w pobliżu drzwi lub wykonując kilka z tych produktów, można trzymać je w formie girland i ozdób, na przykład okna.

akordeon

I tu jest dynia-akordeon. Z arkusza pomarańczowego papieru powinny być składane na akordeonie i zgiąć go na pół. W ten sam sposób należy wykonać trzy więcej takich rzeczy. Następnie skleić je ze sobą tak, że tworzą krąg. Następnie wklej przygotowane uprzednio oczy i usta i dołączyć ogona, na którym można powiesić dyni.

wniosek

Teraz wiemy, jak zrobić papier z dyni. Są to tylko kilka sposobów wytwarzania. Każdy wybiera sobie najbardziej akceptowalną opcję tworzenia uroczystości atmosferę. Wszelkie hack, na przykład, dynia z papieru, wykonany własnymi rękami, będzie mógł ozdobić swoje wakacje.