819 Shares 6069 views

"Meksiprim" lek. Instrukcje użytkowania oraz opis

„Meksiprim” lek należy do grupy antyoksydantów. Substancja czynna – emoksypina. Lek jest inhibitorem procesów wolnorodnikowych. Lek jest ochraniacze membranowe, zapewniając stressozaschitnoe, anty-niedotlenienie, nootropowe, anksoliticheskoe i efekty przeciwdrgawkowe. Środki zwiększa odporność na negatywne skutki różnych czynników. Obejmują one, w szczególności, obejmują wstrząs, niedokrwienie, niedotlenienie, zaburzenia krążenia mózgowego, neuroleptyki zatrucia (leki przeciwpsychotyczne) i alkoholu. Lek moduluje aktywność, enzymów związanych z błoną, receptorem. Lek pomaga poprawić krążenie krwi i przemianę materii w mózgu, co poprawia właściwości reologiczne i krążenie krwi, zmniejsza agregację płytek krwi. Środki stabilizuje strukturę membrany podczas hemolizy komórek. Lek ma aktywność hypolipidemiczną, obniża poziom cholesterolu (całkowity), LDL.


"Meksiprim" lek. Instrukcje użytkowania. świadectwo

Lek jest zalecany do dystonii naczyniowych, nerwic i neurotycznych gdy powikłań niepokoju. Przez wskazania obejmują wycofanie na podstawie alkoholizmu. Oznacza „Meksiprim” (tabletki) instrukcja zaleca ponadto, zaburzenia pamięci i niedorozwoju umysłowego u osób starszych, jak również pacjentów, którzy są pod wpływem stresu (ekstremalnych) czynników. Oznaczeniami należą zaburzenia poznawcze, łagodne towarzyszących syndrom psycho-organiczne zaburzenia i osłabienie, przewlekłe i ostre zaburzenia krążenia krwi, mózgu, centralnego układu nerwowego, odurzenie uraz głowy, jak i starczych procesy zanikowe. Oznacza „Meksiprim” (ampułki) z dalszego przypisany gąbczastej naczyniowych, zaburzeń poznawczych w łatwy etapie natury spowodowane przez zmiany miażdżycowe.

Przeciwwskazania

Lek „instrukcje Meksiprim” do stosowania nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i dzieci. Przeciwwskazania w należą ostre zaburzenia nerek lub wątroby i nadwrażliwość.

skutki uboczne

W niektórych przypadkach, na podstawie składników mogą wystąpić suchość nadwrażliwego jamy ustnej, senność, nudności, alergii.

schemat dawkowania

Wewnątrz oznacza „Meksiprim” instrukcja obsługi zaleca zaczynające się 0,25-0,5, całkowita ilość leku dziennie jest rozprowadzany na dwa lub trzy razy. Dzienna dawka może być zwiększona do 0,8, leczenie pacjentów z vegetovascular poznawcze, zaburzenie lękowe trwa od dwóch do sześciu tygodni. Relief zespołu odstawienia alkoholu przeprowadza się podczas przyjmowania leku przez pięć do siedmiu dni. Przebiegu leczenia jest lek „Meksiprim” instrukcje użytkowania zaleca kompletne, stopniowo zmniejszając dawkę.

informacje dodatkowe

W przypadku przedawkowania „Meksiprim” instrukcja obsługi zaleca standardowych działań humanitarnych. Zazwyczaj objawy są eliminowane w ciągu dnia. W ciężkich przypadkach zaleca się narzędzi, takich jak "Diazepam" (5 mg), "oksazepam" (10 mg) lub "nitrazepam" (10 mg).