688 Shares 7363 views

„Lifan” (z przeplotem): opis, dane techniczne i opinie

Istnieje kilka znanych chińskich firm produkujących samochody. A wśród nich – „Lifan” spółka. Crossover – jest to rodzaj samochodu, który jest obecnie zyskuje na popularności, a bardzo aktywne. I kierownictwo Lifan najwyraźniej uznał, że ich firma jest również czas, aby zacząć produkować SUV.


X60

Chiński rozjazd „Lifan X60” – pierwszy SUV produkowany przez tę firmę. Debiutował w 2011 roku w Szanghaju. Co jest najbardziej atrakcyjny w tym samochodzie? Jego cena. Wszystko zaczęło się od 499 000 rubli. Taka ilość w wielu przebudzonego zainteresowania. Większość kierowców, oczywiście, podejrzewał, że coś jest nie tak – jest mało prawdopodobne, dla takiej cenie będzie oferowany wysoką jakość. Ale tym razem samochód stał się popularny (lub przynajmniej w domu), a korzyści z niego są dostępne.

Konstrukcyjne chińskie deweloperzy zdecydowali się uczynić rodzaj porządku, który charakteryzuje Toyota RAV 4. i dodany do pojawienia się niektórych swoich pasemkami. W zasadzie nie jest konieczne, aby opisać wygląd, jak na zdjęciu powyżej, wszystkie pokazane.

Salon umiarkowanie wygodne. Kierowca i wszyscy czterej pasażerowie mogą być zakwaterowane z łatwością – miejsca wystarczy. To prawda, krzesła, przeznaczone dla kierowców, bez odpowiedniego wsparcia bocznego. Ale siedzenie można regulować w różnych kierunkach.

Deska rozdzielcza nie może być uznany informacyjny, podobnie jak jakość wykończenia – wysoki. Ale jest nagłośnienie, ogrzewanie i wentylacja.

komplet

Ten „Lifan” – crossover, oferowane jest w czterech wersjach wyposażenia. Pierwszy – bazowej. Taki rozjazd, poręcze, stalowe koła, wspomaganie kierownicy, czujniki światła, elektryczne szyby, a także ABS i EBD. Plus do tego – dwie przednie poduszki powietrzne, CA, napędzany elektrycznie lusterka i radio. W zasadzie nie jest tak biedny sprzęt.

Wersja urządzenia LX będzie także lampy przeciwmgielne, aluminiowe felgi, tapicerka skórzana oraz podgrzewane fotele i lusterka. Plus, dodane czujniki parkowania, klimatyzacja i dobre radio z sześcioma głośnikami.

Maksymalna sprzęt Luxury da więcej Elektryczny szyberdach i system rozrywki (DVD, MP4 i MP3 CD). Pojazdy wyposażone w sprzęt o wartości około 560 000 rubli.

Dane X60

Jakie wskaźniki mogą pochwalić się tym samochodzie? „Lifan” – rozjazd, chociaż charakterystyka niej są dalekie od tych, które muszą być zgodne z aplikacjami maszyn takich jak SUV. Pod maską 128 wytrzymałe urządzenie 1.8 litra, który jest napędzany przez 5 krok „mechanizm”. Prior do „setki” ten samochód przyspiesza w 11,2 sekundy, a maksymalnie 170 km / h. Na 100 kilometrów samochód spędza 8,2 litra benzyny.

Dobrym zawieszenie wrażenie. Przód podstawka „McPherson”, a tył – wielowahaczowe projekt. Jest to niewątpliwa zaleta tego SUV-a jest to, że naprawdę jest możliwe, aby przejść na drodze. Nierówności, dziury i doły to przezwycięża cicho.

X60 L

To jest – to stosunkowo nowa „Lifan”. Crossover został przedstawiony w Chinach w kwietniu 2015 r. I to jest – zaktualizowana X60. Nieznacznie zmieniony wygląd, na liście opcji zawarte nowego sprzętu i, co najciekawsze, model z dodaną „automatyczny”.

Wymiary pozostała taka sama. Wśród zmian zewnętrznych – nowa krata z pionowych listew. Styl dodany do wnętrza – wnętrze wygląda teraz o wiele bardziej praktyczne i ergonomiczne. Lepiej, oczywiście, kupić topowy model w sprzęcie, ponieważ jest to w tej wersji w górnej części konsoli środkowej zaprezentuje wystawę multimedialną. Do specyfikacji technicznych – tym samym „Lifan”.

Nowy crossover cena – odpowiednio. Podstawowe wyposażenie będzie kosztować 655.000 rubli. Maksymalnie – 730 000 s. Oprócz niesławnego wyświetlić listę opcji ma lusterka aparatu, aluminiowe 16-calowe felgi aluminiowe, wielofunkcyjne koło kierownicy i zmotoryzowany właz.

Nowością ostatnich lat

Powyżej mamy wymienione dość popularne zwrotnice „Lifan”. Ceny są w zasadzie można uznać za dopuszczalne. Jednak w świetle nowego produktu wychodzi – Lifan X80! A jego wartość wynosi około 1,5 mln rubli. Ma dużo pieniędzy dla chińskiego SUV. I, przypuszczalnie, jakość powinna być odpowiednia.

Ten model – flagowy z zewnątrz, z dobrze już markowych kratki z chromowanym konturem, wśród których pyszni duży emblemat.

Wnętrze jest atrakcyjne – we wnętrzu było wielu części chromowane. W ogóle, wszystko wygląda bardzo stylowy i nowoczesny. Wyświetlacz Multimedia wygląda szczególnie interesująca, który starannie ukryte pod maską. Konsola jest szeroki, czytelny instrumentów, kierownica wygodne – Chiński producent wyraźnie osiągnęła nowy poziom. To wzmacnia wrażenie zestaw opcji. Kierowca proszę kompleks multimedialny z ekranem dotykowym, kierownica wielofunkcyjna, klimatyzacja, podgrzewane fotele, akcesoria mocy i zaawansowanego systemu bezpieczeństwa.

Co pod maską?

Wiadomym jest, że nowy SUV będzie w dwóch wersjach (w sensie technicznym). W ten sposób pierwsza modyfikacja oferują silnik 2.4 litra, który może wytwarzać 165 KM. Produkcję tej jednostki, przy okazji, zaangażowani eksperci z firmy Mitsubishi. I druga opcja – jest to samochód z silnikiem firmy Lifan o pojemności dwóch litrów i mocy 200 koni mechanicznych. Liczby te są bardzo zachęcające. I to wyjaśnia znaczne tendencje cenowe. Nawiasem mówiąc, w przykładzie wykonania z silnikiem o pojemności 2,4 litra może stać jako „mechanizm” lub „automatycznej”. Innym Warto zauważyć, że X80 będzie dostępny w dwóch wersjach. Potencjalny nabywca może wybrać wersję 5 lub 7 siedzeń.

X50

Kolejny „Lifan” -krossover, warto zauważyć, że uwaga. On pojawił się w 2014 roku, a na naszym rynku pojawiła się tylko w przeszłości, 2015 m. Producent charakteryzuje ten samochód jako młodzieniec z europejskiego projektu zwrotnicy. Jednak rzeczywistość jest taka – hatchback, podniesione nad ziemią, z akcentami terenowych. Choć wygląda dość dobre. Pod wieloma względami – dzięki stylowym optyki.

Wnętrze wygląda świeżo, ale nie dla wszystkich. Projektanci zdecydowali się umieścić urządzenia do głębokich studni „”, pozostawiając centralny obrotomierz. Szczęśliwy trzy-ramienna kierownica wielofunkcyjna, na którym można zobaczyć przyciski sterujące MP3-System. wykończeniowych – głównie z tworzywa sztucznego, w postaci rozcieńczonego srebra wkładki mające naśladować metalu.

Przestronność, oczywiście, ten samochód nie jest szczęśliwy. Z tyłu może pomieścić tylko dwie osoby, trzecia wydaje się zbędny.

o indeksach

X50 „Lifan” – crossover, że nie można zadowolić potężne możliwości. Bo to jest oferowane tylko jedną opcję silnika. To – benzyna „cztery”, który wynosi 1,5 litra. Produkuje tylko 103 koni mechanicznych. Napędzana pięciobiegową manualną biegów. Jednak nawet ona oferowana zmianowego. Jeśli zdecydujesz się na model z manualną skrzynią biegów, to będzie możliwe podkręcenie go do znaku 170 kilometrów na godzinę. Gdy ta szybkość przepływu będzie wynosić około 6,3 litra na 100 km (łącznie). W przypadku bezstopniowej wykonania, maksymalna jest ograniczona do 160 km / h. Ale tu wydatki wzrosły do 6,5 litra (w cyklu mieszanym).

Podstawowa wersja kosztuje około pół miliona rubli. Model w maksymalnej konfiguracji będzie kosztować 550 000. Ale na liście opcji obejmie system ESP, system multimedialny z kolorowym ekranem, GPS, kamery cofania, skórzana tapicerka, akcesoriów zasilających, 6 poduszek i więcej. Jednak dla CVT będzie musiał zapłacić dodatkowe 40 000 str.

opinii właścicieli

Na koniec warto trochę o tym, co są zwrotnice „Lifan” sprzężenie zwrotne od kupujących. Tak więc, najbardziej popularnym modelem wśród Rosjan jest X60. Będzie to pierwszy przykład.

Jeśli potrzebujesz taniego samochodu-jak SUV – samochód ten będzie najlepszy do tego. Proste i niezawodne SUV z wysokim prześwitem, skromny i bardzo oszczędnych. Szczególnie zadowoleni z obsługi właściciele – bardzo tanie części. Nawet kierowcy twierdzą, że urządzenie nadaje się do Rosji, jak minus 20 roślin bez problemów.

X50 Pro posiada także wiele opinii. Niech nie nazwać crossover z absolutną pewnością, ale jest to dobry mówca. I zarządzać nią łatwo. Świetny samochód dla miasta i autostrady. Plus – akceptowalną cenę.

W sprawiedliwości należy zauważyć, że „Lifan” rozjazdy firma ma sporo negatywnych opinii. Jednak wiele osób po prostu nie może się równać cenę i jakość. Ponad pół miliona rubli, że osoba daje do nowego samochodu, tylko zszedł z przenośnika, nielogiczne wymagać cechy nieodłączne w samochodzie do kilku milionów. „Lifan” – crossover zaprojektowany dla ekonomicznej jazdy w mieście, i jest uważany za idealny model dla osób, które potrzebują samochodu, po prostu jeździć.