602 Shares 6491 views

Fiński torf WC dać swoje ręce.

Ten artykuł będzie dotyczyć wszystkich aspektów budowy typowego WC dać swoje ręce.

Budowa latryny jest zawsze obarczona wiele wyzwań i problemów związanych z brakiem kanalizacji i zaopatrzenia w wodę. Ponadto, obecność tradycyjnej wiejskiej toalety towarzyszy much i zapach może zepsuć wakacje a ty i sąsiadów. Ale fiński torf WC na przesłuchanie podejście może być bardzo przydatna. Te toalety, w porównaniu do podobnych produktów mają wiele zalet. Po pierwsze, są one przyjazne dla środowiska. Ta toaleta ma absolutnie żadnej potrzeby chemiczny cieczy na bazie, niebezpieczne dla środowiska i zdrowia. W swojej roli torfu działa jako wypełniacz. Po drugie, toaleta mało wymagające konserwacji i łatwy w użyciu.

Fiński Torf WC dać ma taką zasadę działania, rdzeń, który jest założony naturalny, naturalny proces biologiczny. Mieszanina torfu z mikroorganizmy zamieszkujące je przetwarza odpady, i radzi sobie z nieprzyjemnym zapachem.

Zbudować własnymi rękami fiński torfu toaletę dać moc każdego z nich. Wymaga to niewielkie uzupełnienia wentylację trwałe pokojowa prawidłowo umieszczony, ustawiony w niej w objętościowej pojemności 20 litrów, korzystnie ze stali odporności na zimno, a w postaci łyżki, sedesu, aby przygotować otwór kompost (kompost) i głównego składnika – torfu. Fiński ogrodowy torf WC działa w ten sam sposób co konwencjonalne, z jednym tylko wyjątkiem – nie jest konieczne, aby spłukać cały torfu procesów.

Kolejną zaletą suchej szafie – niski koszt. To nie wymaga zaopatrzenia w wodę, odpowiednio, nie marnować wody, energii elektrycznej (z wyłączeniem oświetlenia). Brak okablowania potrzeba kanalizacja, instalacja drogiego sprzętu do szamba. Biotoaletów torf pojemnika wyposażonego w szczególny ustalona powyżej miski WC, do suchej mieszanki torfu, wyposażonego w specjalnym urządzeniu, – dozownika. Jest on przeznaczony, jak to było w „praniu”: pociągnąć za uchwyt – i kolejna część torfu równomiernie kruszy się do toalety. I tak warstwa po warstwie, aż pojemnik jest pełny. Dlatego torf WC jest również nazywany „suche toalety”.

Bio WC ogród ma inny cel: oprócz wykorzystywania go do potrzeb człowieka, pomaga uzyskać nawozu. Sposób jest prosty: zainstalowania na dolnej części toalety o dużej pojemności 100 – 120 l do odpadów. Pojemność zbiornika przez długi czas nie można czyścić, dopóki wynik nie jest wypełniony po brzegi. Ale nie doprowadzić do tej sytuacji. Prostsze i łatwiejsze do czyszczenia pojemnik co dwa tygodnie lub co najwyżej raz w miesiącu. Zdecydowanie trzeba wymyślić jakiś adaptacji do bez trudności może być transportowany do wydajności objętościowej pit kompostu. Zawartość zbiornika przelewa się do zbiornika i ponownie wlać łóżko torfu – a więc warstwa po warstwie. W ten sposób można pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i uzyskać pozytywny efekt w postaci doskonałego nawozu.