460 Shares 7095 views

Biografia Anna Pletneva – niesamowita historia udanej kobiety

21 sierpnia 1977 roku urodziła się dziewczyna. W tym czasie nikt nie mógł pomyśleć, że jako młoda dama szybko osiągnie sukcesy twórcze na scenie iw show-biznesu. W ten sposób zaczęła się dzisiaj biografia Anna Pletneva – solisty zespołu "Vintage".


Zaczęła swoją karierę jako piosenkarka w 1997 roku, kiedy Elena Perova została wykluczona ze słynnego, dziewczęckiego tria tego Lyceum . Oczywiście, Anna próbowała sił wokalnych w różnych kręgach, mówiąc na scenie szkolnej, a sam Włodzimierz Presnyjakow stał się winowajcą jej sławy . Ta historia zaczęła się w bardzo odległym dzieciństwie, w którym dziewczyna po prostu uwielbiała swój idol. Brat Anny zdołał zdobyć magiczną wersję śpiewaka i to był jego oddany fan, który trzymał je od kilku lat. Dziś z niej pozostał tylko kurz.

Biografia Anny Pletnevoy pokazuje, że po wielu latach spotkała się z dziecięcą miłością, po której stali na scenie jako współpracownicy i współpracownicy.

Lata pracy w kreatywnym zespołem "Lyceum" przyniosły młodemu śpiewak wiele nagród, nagród i bezcennej miłości fanom, którzy wspierają i idolizują ich ideał do dziś. Biografia Anny Pletnewy pokazuje nam wydarzenia z 2006 roku, które stały się decydujące w życiu. Od dawna myślała o rozpoczęciu solowej kariery, ale kiedy Orange Revolution rozpoczęła się na terytorium Ukrainy, a grupa "Lyceum" musiała przemawiać na poparcie jednego z przywódców politycznych, dziewczyna po prostu odmówiła i została zwolniona za to.

Muszę powiedzieć, że to był dla niej sukces, ponieważ W końcu udało jej się skompilować własny zespół "Vintage". Jej partnerem jest dziś Alexey Romanov, były solista zespołu "A-Mega" i autor piosenek wielu współczesnych wykonawców. Również w tym czasie tancerka Mayy została przyjęta do kolektywu.

Biografia Anna Pletneva jest bogata w wydarzenia i życie osobiste. W 2003 roku śpiewak ożenił się i wkrótce urodził córkę Varvara. Jednocześnie nie kolidowała z ciążą w organizowaniu planów kreatywnych. Kontynuowała też trasę koncertową i niemal ze sceny pojechała do szpitala. Niestety mój mąż nie wytrzymał ciężaru odpowiedzialności, a wkrótce po narodzinach córki opuściła rodzinę. Drugim mężem śpiewak był biznesmen, właściciel firmy farmaceutycznej Kirill Syrov. Jest ojcem dwojga dzieci Anny – w tym małżeństwie piosenkarka miała drugą córkę i córkę.

Dzisiaj, dość często w rankingu wykresy można zauważyć, że grupa "Vintage" zajmuje wiodącą pozycję. Anna Pletneva, której biografia potwierdza jej niesamowicie silny charakter i poświęcenie, stając się solistką zbiorowego, stała się jeszcze bardziej znana niż w czasach "Liceum". Zarządza wszystkim: być matką opiekuńczą, kochającą żoną, poszukiwaną aktorką i fascynującą kobietą, za pośrednictwem której miliony fanów szaleje!

Wielu ludzi, którzy widzą to w telewizji i na scenie, przychodzi tylko jedno pytanie: "Jak stara jest Anna Pletneva?" Kiedy odpowiedź staje się oczywista, podziw fanów nie ma żadnych ograniczeń. I rzeczywiście, oszałamiający wygląd i doskonała forma wokalisty i matki trojga dzieci powodują tylko szacunek!