340 Shares 8492 views

Bar „United” w Czelabińsku: miejsce do wypoczynku z rodziną i przyjaciółmi

Czelabińsk znane całej instytucji – miejsce, gdzie można spotkać przyjazną firmę i spędzenia miłego wieczoru – „United” bar Ten zakład został otwarty na ulicy. Entuzjaści z powrotem w 2014 roku i niemal natychmiast szybko zyskał popularność, którego poziom nie jest zmniejszona, a teraz – to wszystko dzięki znakomicie gotowane jedzenie, dobre nawyki i przyjemnej rodzinnej atmosferze, która panuje tutaj.

wnętrze

Bar „United” w Czelabińsku słynie z domowej atmosferze. To jest zanurzyć się nią tutaj przyjść stałymi bywalcami instytucji.

Wnętrze baru w stylu domu. Po wejściu tutaj wielu turystów myśli powstaje, jeżeli zostały one wizytę w domu do starego dobrego znajomego. Należy zauważyć, że instytucja ta została pomyślana jako miejsce na spotkanie z przyjaciółmi w łatwej, miłej atmosferze.

Jedną z głównych atrakcji instytucji – duży regał, wykonane w stylu antycznym, w którym do przechowywania książek. On zdobi jedną ze ścian instytucji i często staje się obiektem pobliżu, gdzie wiele osób chętnie się fotografować. Oprócz niego, niewymiennym atrybuty wyposażenia domu są tu wisi na ścianie klipów, maszynistki, antyczne uchwyty ścienne, rośliny i stary mały telewizor.

Goście zwiedzili bar „United” w Czelabińsku, może wygodnie siedzieć na kanapach gorczycy i czerwone i zielone krzesła i odcieniach szarości. Nad każdym stole są piękne żyrandole, ozdobione abażury z wikliny.

Ściany są tapetą instytucję, są obrazy. W niektórych miejscach ściany są pokryte drewnem. Podłogi pokryte są dużymi ciemnymi płytkami i zdobione dywany.

kuchnia

Bogaty wybór wyśmienitych dań można zadowolić się bar „United”. To menu restauracja oferuje dość szeroki wybór dań zimnych, doskonale nadających się do piwa (skrzydełka kurczaka, frytki, kamienia nazębnego, Tapas, ser krojony, mięso, warzywa, kiełbaski), sałatki (z języka wołowiny z owocami morza koktajlu, Turcji „Cezara „” Greek „ostry rostbef) i tzw uliczne przekąski (” Souvlaki «kurczak», quesadilla «z kiełbaskami lub kurczaka, czarny» Pete „z kurczaka). Popularny wśród osób korzystających z kanapki i hamburgery. Początkowo można zamówić zupę, bulion z kurczaka, galimatias, krem z brokułów, grzyby czy Tom Yum. Na główne danie można przygotować „Pepper Steak”, gulasze w polowaniu, pierś kurczaka z grilla fajitas lub ryby z grilla.

Kuchni włoskiej w barze, „United” w Czelabińsku są gotowi zaoferować makaron, makaron i risotto.

Menu restauracji zawiera też sekcję z deserów, które prezentuje słynne wiedeńskie gofry z lodami, sernik, „New York”, tiramisu z truskawkami i lody domowej roboty jest domowej roboty.

Bar i fajki

Bar „United” w Czelabińsku przyjemnym asortymentem zawartym w jego karcie kreskowego. Przedstawia duży wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Alkoholu jest wiele uwagi poświęca się piwa, którego zakres jest skoncentrowana w oddzielnym menu. Istnieje kilka odmian tego: "Pils", "Weizen", "Porter", "Point Break", "Old Sparky" i "Shadow". Ponadto, nie jest to dobry wybór piwa butelkowanego przywiezione z różnych części Rosji: Moskwa, Jekaterynburg, Penza, Petersburgu, a także z innych krajów (w Szkocji, Belgii, Niemiec, Włoch, Anglii, Holandii, Dania).

Oprócz piwa, bar w „United” Czelabińsk oferuje szeroką gamę innych alkoholi: wermuty, gorzkie, brandy, whisky, wino, szampan, wódka, rum, tequila, gin. Istnieje również koktajl ( "Bounty Daiquiri", "seks na plaży", "Apple & Martini", "Zombie", "Pina Colada", "Mai Tai") i kilka rodzajów strzelców alkoholowych ( "B-52", "Hitch" "Teddy", "", "Shtyrlits Boyarsky").

Z napoje bezalkoholowe w barze oferuje koktajle, gorąca czekolada, kawa, kakao, herbata, lemoniada, sok i różnorodne napoje orzeźwiające.

Instytucja posiada również możliwość palenia shisha relaks. Tutaj zatyka zawodowych mistrzów Szisza działalności, biorąc pod uwagę potrzeby każdego odwiedzającego. Masters doskonale odebrać bukiet smaku i siły, tak, że reszta będzie niewątpliwie przyjemny i relaksujący.

oferty specjalne

Restauracja regularnie oferuje swoim gościom szereg specjalnych promocji. Tak, na stałe 50% zniżki na a la carte dla tych, którzy pozostali w barze w nocy (po godzinie 01:00). Ponadto, dla tych, którzy chcą świętować swoje urodziny w barze w Stanach jest zniżka w wysokości 15% zamówienia (jeśli to było wcześniej).

Restauracja jest tak popularny wśród mieszkańców, że jego ściany są stale dzieje się dużo ludzi, niezależnie od pory dnia lub dnia tygodnia. Dlatego administracja zaleca się, aby zarezerwować stolik z wyprzedzeniem, aby wszyscy ci, którzy chcą odwiedzić bar „United”.

Opinie użytkowników

Bar, ponieważ jego otwarcie staje się bardzo pozytywne opinie na jego adres. Prawie wszyscy doceniają atmosferę, która króluje tutaj. Według osób, to jest bardzo wygodne, zabawy, a oprócz smacznego jedzenia. Ludzie cieszą się wysoką jakość usług, która zapewnia pracownikom. Również stałych klientów instytucje często mówią piękny system rabatów i premii, działając w nim.

Często o opinii można znaleźć w Internecie, niektóre strony robi doskonałe noty (5 z 5).

Adres instytucji i sposób działania

W barze znajduje się pod adresem: Moskwa, ul. Entuzjaści, 11.

Instytucja jest gotowa do odbioru swoich gości codziennie od 5 pm do 5 rano (niedziela-czwartek) oraz od piątku do soboty, bar otwarty do 7 rano jest.