779 Shares 5669 views

SSMU, kolegium – dobry wybór dla przyszłych pracowników medycznych

College SSMU Razumovsky został założony w drugiej połowie 20 wieku. Przyczyną tego był brak wyspecjalizowanych instytucji personelu medycznego średniego szczebla.

stron historii

Wielu zna SSMU. College – wynik rektora Instytut Medyczny N. R. Ivanova i ordynatorem szpitala Saratowie L. G. Gorchakova.

Początkowo mieścił się tylko jeden wydział pielęgniarski, który miał rejestrację z zaledwie sześćdziesiąt osób.

W 1967 roku, dodał dział diagnostyki laboratoryjnej Medical College. SSMU posiada unikalną bazę danych dla badań klinicznych.

Przez cały okres istnienia tej instytucji stało się wiele przemian na dużą skalę. Po rozpadzie Związku Radzieckiego pozostał SSMU. Kolegium również nie zatrzymał jego istnienie. Tam zaczął otwierać nowe oddziały. Są one w pełni zgodne ze wszystkimi wymaganiami współczesnego rynku pracy.

W 1995 roku, jest oddzielenie „Stomatologii ortopedyczny” i kierunek „Pharmacy” otwiera się w 1997 roku.

poradnictwo zawodowe

Saratov State Medical University, College Uniwersytetu w Saratowie znanym uczniów. Istnieje ścisła współpraca ze szkołami miejskich. Ponad 15 lat na studiach są specjalne zajęcia biomedyczne, które mogą otrzymać specjalistyczną wiedzę w dziedzinie chemii, biologii uczniowie klas 8-11.

Ponadto dzieci mają okazję, aby zorientować się o cechy ich zawodzie, do komunikowania się z pracownikami, aby wzmocnić chęć praktykowania medycyny.

reforma

Po reformie systemu opieki zdrowotnej rosyjski zmienił SSMU kolegium był również modirnizirovan. Nabył oddział szkolenia podyplomowego, szkolenia personelu medycznego średniego szczebla. Specyfika tego działu jest świadczenie usług edukacyjnych dla osób, które już mają wykształcenie farmaceutyczne i medyczne.

W 2001 roku Szkoła Medyczna otrzymała status jednostki strukturalnej w Saratowie State University Medical nazwany V. I. Razumovskogo.

nowoczesność

Obecnie instytucja ta jest wiodącym orientacji medycznej w regionie Saratowa w systemie zawodowego wykształcenia. To tutaj, że personel Przygotowujemy poszukiwane profil medycznej młodszych i średniego szczebla w pięciu obszarach:

  • pielęgniarskiej;
  • diagnostyka laboratoryjna;
  • ortopedii zębów;
  • Medycyna;
  • Apteka.

Każdego roku w ścianie Medical College (SSMU) istnieją tysiące nowych studentów, a większość z nich po studiach otrzymuje absolwentów Saratowie University Medical.

Umiejętności nabyte podczas szkolenia w tej uczelni, studenci wykazać podczas szkolenia i doświadczenie zawodowe, które odbywają się w klinikach uniwersyteckich, a także w najlepszych placówkach medycznych i profilaktycznych miasta Saratowie.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii w procesie kształcenia, materiał i baza techniczna i wysoko wykwalifikowanych wykładowców Medical College przygotowuje prawdziwą profesjonalny personel medyczny z wykształceniem średnim.

wniosek

Z murów instytucji medycznej wszystkim czas jego istnienia było to około dwanaście tysięcy pielęgniarek. Wszyscy absolwenci uczelni są zaopatrzone w pracy. Uczelnia jest dumna ze swoich absolwentów, jak wiele mają wysokie nagrody, tytuły działów stopni akademickich.