464 Shares 8522 views

Pochodzenie i historia narciarstwa

Narciarstwo pochodzi w Skandynawii w średniowieczu. Nawet w ewidencji w 1700 roku opisuje wyścigi na nartach prześcigali się nawzajem po zakłady. Były to prawdopodobnie pierwsza konkurencja.


Oficjalnie historia narciarstwa rozpoczął w Ministerstwie Obrony Norwegii. Sportowiec narty posiadanie zachęciła rekrutów w grupach narciarskich. Hans Emahuzenom w 1733 roku został opublikowany pierwszy instrukcję dla wojska na szkolenia narciarskiego z uprzedzeń sportowej. Były to pierwsze zasady zawodów narciarskich, które odbyły się w 1767 roku dla różnych typów spotkań aktualny slalom, biathlon, narciarstwo i zjazd. Najlepsi sportowcy zostały przyznane. Aby promować narciarstwa biegowego w Oslo w 1814 roku, zorganizowaliśmy sportowego i wojskowego przeglądu cywilnej kraju.

Bogata historia narciarstwa, zaczynając w Norwegii, otrzymał szybkiego rozwoju we wszystkich najważniejszych krajach świata. Po zorganizowanie w 1877 roku jako pierwszy norweski społeczeństwo sport narciarski od ponad 20 lat na całym świecie mają podobne kluby sportowe. Pierwsze doświadczenie przejął Finlandii, w 1883 – Węgry, 1891 – Austrii i Szwajcarii w 1803 – w Niemczech i we Włoszech, w 1895 – w Szwecji i Rosji, w roku 1900 – w Stanach Zjednoczonych i Bułgarii w 1902 roku g – Anglia, w 1912 – Japonia.

Ogromny wkład do narciarstwa wykonane odkrywców Arktyki .. Adolf Nordenskiöld w 1883-1884 dwuletnim, Fridtjof Nansen podczas przejścia na nartach w poprzek Grenlandii w 1889 roku, w latach 1910-1911 Roald Amundsen, na wyprawę na Biegun Południowy, gdzie uczestnicy zostali więcej niż 2800 kilometrów na nartach. Pod koniec XIX – początku XX wieku. konkurencja zaczęła regularnie przeprowadzane we wszystkich najważniejszych krajach świata. Jednak kierunek rozwoju gatunków w poszczególnych krajach była inna. Norwegia ewoluowała skoki, wyścigi biegowe i biathlon. W Finlandii, postęp został nartach na Plains. górskie widoki są popularne w krajach alpejskich. W Stanach Zjednoczonych, rozwój specjalizacji sportowej wpłynął skandynawskich osadników. Obszar narciarski, pod wpływem trenerów z Austrii, był na nartach w Japonii.

Nowa historia Push narciarstwa zyskał po Międzynarodowym Kongresie Ski, z udziałem 10 krajów w 1910 roku w Oslo. Założona tutaj Międzynarodowa Komisja Ski została zreorganizowana w 1924 roku w Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) jest aktywnie prowadzona przez konkurencję narciarskim świecie, w tym wszelkiego rodzaju. W 1924 roku, pierwsze Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 1926 roku – Mistrzostwa Świata, aw 1928 roku – Uniwersjada.

Rozwój narciarstwa w Rosji

Rosyjska historia narciarstwa rozpoczął się pod koniec XIX wieku. Rosyjscy sportowcy przez długi czas jako dobry jako obcego, ponieważ rozwój był powolny, lekcje jazdy na nartach ćwiczenia były najbardziej zabawny. Pierwszy konkurs odbył luty 13 1894 in St. Petersburg. The Club Moskwa narciarzy (MCL) pojawił się w 1894 roku i składał się z pierwszego roku w sumie 36 członków. Zwolennicy narciarskich opowiada swoją pasję w Moskwie i innych miastach, przyciągając do swoich szeregach nowych aktywnych członków. Klub „Polar Star” w Petersburgu był obok, aby je osiągnąć.

Ze względu na wysoki koszt sprzętu sportowego wejściu do mas w klubie narciarskim był niedostępny. Pomimo utworzenia nowych klubów narciarskich w Petersburgu, Moskwie, Riazaniu, Jarosław, Kostroma, Smoleńsk, Tula i innych miastach na początku XX wieku. narciarstwo nie mógł dostać szerokiej dystrybucji w Rosji. Dopiero po utworzeniu w 1910 roku w Moskwie ligi lyzhebezhtsev (MLL), która zrzesza 10 klubów natychmiast i wkrótce ustanowienia Unii All-Russian narciarzy wzrosła liczbę zdarzeń oraz możliwość koordynować ruch narciarskich.

Do tej pory sytuacja z narciarstwem Rosji jest diametralnie inna. Może być bezpiecznie nadana masowego sportu, zwłaszcza obszarów narciarskich. Nasi sportowcy biorą czynny udział we wszystkich najważniejszych zawodach, a na równi z liderami walczyć o złoty medal.

Charakterystyczne typy nartach

Na nartach to narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe na odcinkach o różnych długościach, z wyrwać (race i skoki) skoków. Konwencjonalnie rodzaje zawodów w narciarstwie biegowym można podzielić na północnych gatunków, gatunki alpejskie, freestyle i snowboardu.

gatunków północnych składają biegowego, skokach, orientację, biathlon narty lub Nordic połączone. gatunki alpejskie – to wszystko umożliwia narciarstwo: slalomie olbrzymi slalom, w dół, Super gigancie, narciarstwo połączone. Nazywany Freestyle stok z wykorzystaniem elementów obracania, a na nartach baletowe. Snowboard – zejście na specjalnej planszy.

Istnieją również takie rodzaje jak biathlon, narciarstwo Skitour, wycieczki narciarskie, narciarski bieg na orientację, skialpinizmu. Narciarstwo niezwykle różnorodny i bogaty w różne gatunki. Każdy będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie kierunek, który spełni ich potrzeby i umiejętności. Ponadto, jest to sport, który wzmacnia zdrowie i przynosi wiele radości.