205 Shares 8911 views

Jak zmienić nazwę na „YouTube” z komputera lub urządzenia mobilnego

Często użytkownik przy rejestracji oznacza fikcyjną nazwę – tzw nick. Wskazać należy, a po utworzeniu konta na „YouTube”. Ale czasami jest to, że potem chcę zmienić moje imię. Na szczęście, w przeciwieństwie do innych, ten zasób pozwala to zrobić.


Aby uzyskać więcej informacji na temat zmiany nazwy na „YouTube”, i zostaną omówione w tym artykule. na dwa sposoby, z których pierwsza polega na wykorzystaniu komputera osobistego zostaną podane (PC), a druga – urządzeń przenośnych, takich jak smartfony, tablet i innych elektronicznych gadżetów.

Metoda 1: Korzystanie z komputera

Opowieść o tym, jak zmienić nazwę na „YouTube”, należy rozpocząć od wejścia do twórczego studia, bo to jest, gdy procedura i popełnione. Aby się tam dostać, trzeba najpierw kliknąć na ikonę swojego profilu, który znajduje się w górnej prawej części witryny, a następnie w oknie dialogowym – przycisk „Studio twórców”.

Na następnej stronie, w górnej części, należy kliknąć na link „Wyświetl kanał” na następnej stronie, kliknij ikonę koła zębatego, który znajduje się obok przycisku „Zapisz”.

pojawi się kolejna okno dialogowe, w którym trzeba przejść do ustawień zaawansowanych.

Oto zdjęcie z konta, a obok niego słowo „Change”, to dla niej i trzeba nacisnąć. Okno pop-up, które również trzeba powielać podobny efekt.

Połowa praca jest wykonywana – jesteś zalogowany do swojego konta Google+. Wkrótce dowiesz się, jak zmienić nazwę na „YouTube”.

Pojawi się strona, na której można wpisać nową nazwę kanału. Wypełnij odpowiednie pola i kliknij „OK”. Okno pop-up, w którym należy potwierdzić działanie. Jeśli nie masz pewności, a następnie nacisnąć przycisk „Zmień nazwę”.

Metoda 2: Kiedy urządzenie mobilne

Jak zmienić nazwę na „YouTube” z komputera, to jest jasne, ale co jeśli masz aktualnie w rękach urządzenie mobilne Android lub iOS oparte? Jest to możliwe do przeprowadzenia manipulacji danymi i na nim, ale z pewnymi różnicami.

Po otwarciu aplikacji YouTube, musisz przejść do zakładki „Konto”. Następnie kliknij na miniaturkę swojego profilu, a na nowej stronie – biegi ikona.

Po tym, zanim zostanie wyświetlone wszystkie informacje o koncie, które można zmienić. Ponieważ jesteśmy zainteresowani tylko w nazwie, a następnie kliknij ikonę ołówka obok odpowiedniej pozycji.

możemy wypełnić tylko pola i nacisnąć przycisk „OK”. Nazwa kanału zostanie zmieniona.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak zmienić nazwę na „YouTube”, korzystając z komputera lub urządzenia mobilnego. Jednak warto zauważyć, że manipulacja dane powinny być bardzo rzadkie, a przed zmianą nazwy myśleć, co chcesz zrobić. Taka możliwość nie zawsze jest dostępna – nie częściej niż raz w miesiącu.