670 Shares 3177 views

Pokrycie dachu – co to jest? Rufer – kto to jest? Rufer Mustang

Jakie są Rufer? Słowo to pochodzi od angielskiego „dach”, co tłumaczy się jako „dach”. Rufer nazywa osób zaangażowanych ruffingom – ekstremalne ćwiczenia, którego istota polega na spacery na dachach wysokich budynków. Moda na tym hobby doszła do nas z Zachodu, a pierwszym miastem, w którym nie było Rufer stał Petersburg. Warto zauważyć, że ruffing – dość niebezpieczne zajęcie, a istnieją już ofiarą.


Opis Rufer

Prawdopodobnie każdy w pewnym momencie w życiu chciała iść na dach, aby zanurzyć się w piękno i tajemnicę sytuacji. Niektórzy w ich nastolatków, odwaga jeszcze wyjść i byli zafascynowani pięknem panoramy, które je otwiera. Ktoś był przestraszony, ale dla kogoś dachu stał się ulubionym miejscem do rekreacji.

Dla wielu interesuje się pytanie, co Rufer, należy przede wszystkim zauważyć, że jest to tylko pasja, która przypomina spacer po mieście. Niemniej jednak, istnieje Rufer, dla których zdobycie dachu jest sport ekstremalny. Taki dach Rufer dążą do zdobycia najbardziej skomplikowanych budynków wysokościowych. Dobrze, jeśli w rzeczywistości ruffing – jest to jeden z nowoczesnych trendów z subkultury młodzieżowej, która jest trochę jak stalking – swoboda poruszania się w dowolnym miejscu.

typy ruffinga

To hobby ma kilka typów, które są określane przez cel podróży na dachach. Wspinaczka schody przeciwpożarowe, rur i skoki z dachu na dach o nazwie ekstremalny ruffingom. Jeśli penetracja odbywa się standardową dachu i bezpieczny sposób, to znaczy za pomocą klap, przez strychu lub drabiny, tak zwane ciche ruffingom hobby. Nadal istnieje ruffing sztuki – tutaj obejmują organizację pikników na dachach. Ta opcja została wybrana dla kreatywnej osoby, która na wysokości ich inspiracji.

Również na dachach może świętować ślub lub zorganizowanie wizyty sesję zdjęciową – trend znany jako wedding-ruffing. Oczywiście, jest to ryzykowne, ale doświadczenie będzie oszałamiający. W zasadzie, to może być wykonywane na dachach każdym razie, jeśli to pożądane: prezentacje, dyskoteki, filmy i tak dalej. To się nazywa zdarzenia ruffing. Jeśli chcesz wyrazić oryginalność lub zaskoczyć swoich partnerów biznesowych, wtedy będzie zainteresowany w ruffing biznesowe – imprez firmowych i spotkań biznesowych na dachu, na przykład, z zabytkowym budynku.

prawo Rufer

Jeśli myślisz, jak stać Rufer, początkowo musiał nauczyć ich przywilej. Wiele z tych praw osób, które lubią spacery na dachu, mające na celu bezpieczeństwo życia Twojego podróżnego i chronić spokój mieszkańców domów. Po pierwsze, musimy zrozumieć, że lepiej nie wspinać się na dach dużej firmie. W tym przypadku jest mało prawdopodobne, aby stało niezauważone. Grupa powinna składać się z maksymalnie czterech osób, nie więcej.

Dla tych środowisk jest lepiej wybrać słabe i nie ogranicza ruchów ubranie. Na tego rodzaju podróży, oczywiście, lepiej jest zachować trzeźwy. Jest to konieczne w celu własnego bezpieczeństwa. Kiedy wspiąć się na dach, powinno polegać tylko na sobie i swojej siły. Nie można trzymać się swoich towarzyszy, chwiejnych szyn i niezidentyfikowanych przewodów. Pamiętaj, że na dachu w czasie deszczu jest niebezpieczne, gdyż staje się śliska. Dlatego w tym okresie lepiej nie zrobić spacer.

Rufer i mieszkańców domów

Wielu mieszkańców domów prawdopodobnie nawet nie wiem co Rufer, jako członków tej subkultury, z poszanowaniem ich spokoju. Oni nie odciąć zamki, nie psuj nieruchomości. Oczywiście, zdarza się, że mieszkańcy usłyszeli podejrzany hałas, zadzwoń na policję. Aby tego uniknąć, należy przestrzegać pewnych zasad na dachu: cicho, nie upić i nie śmieci.

Wskazówki od doświadczonego Rufer

Jeśli spojrzeć na zdjęcia Rufer, wydaje się replikować, co robią, jest po prostu niemożliwe. Rzeczywiście, ruffing – szał trudne i niebezpieczne. W celu zabezpieczenia się na wysokości, trzeba mieć prawo do treningu fizycznego i moralnego, konkretnych umiejętności i zdrowego rozsądku.

Rufer Mustang

Wśród rosyjskiej młodzieży zyskuje popularność takich ekstremalnych i zagrażającej życiu postaci ruffinga jako „unoszące się” na wierzchu. Rufer bez ubezpieczenia powiesić na dachu w rękach jednego, lub nawet na palcach jednej ręki. Eksperci ostrzegają, że to nie tylko śmiertelnie fascynacja, ale także nielegalne. Ale rosyjski Rufer tego nie traci zainteresowanie tym zawodzie. Niebezpieczeństwo tylko ostrogi. Jednak nie tylko rosyjski.

Rufer Mustang z Ukrainy jest jednym z pionierów tego ruchu. Ten tajemniczy kievlyanin wkłada Mustang Poszukiwane online wstrząsający film z jego udziałem. Niewiele wiadomo o nim, że ma 25 lat, nazwa – Gregory. Według niego, to działa „tyranem”. Rufer podoba zwiedzania różnych miast, podbijając nowe szczyty. Ukraińska Rufer Gregory znany w Rosji. Na wiosnę w Petersburgu Mustang, czekając aż mostów rozwodowych, wiszące na jednym ramieniu na skraju Troitsky Bridge, aw drugiej ręce trzymał ogień, aby przepisać w ciemności jasne ogniste kręgi.

Obecność obserwatorów, śmiejąc się, powiedział mi, że władze lokalne zmniejszyło się Troitsky Most powrotem do jego nakazać sprawcy naruszenia. Kiedy Rufer Mustang biec na policję, skoczył do rzeki Newy. I na brzegach jego przyjaciół podniósł Mustang, a tym samym udało się uciec od swoich prześladowców.

Rufer Mustang na stalinowskiej wieżowiec

W lecie 2014 ukraińskiego Rufer Gregory Mustang ponownie stał się sławny w Rosji. Tym razem wspiął się na dach wieżowca stalinowskiej i malowane jej gwiazda w kolorach narodowych ukraińskiej flagi. Do tego został oskarżony zaocznie oskarżony o chuligaństwo. Teraz jest na międzynarodowej liście poszukiwanych jako jeden z oskarżonych w przypadku szkód w mieniu publicznym, to znaczy, że malowane gwiazdy.

Na stronie tej tajemniczej i niesławnej Rufer zaczyna się od tego ostrzeżenia: „Wszystko, co można zobaczyć w materiałach fotograficznych i wideo, wykonywane odpowiednio przeszkolonych specjalistów Zaleca się, aby nie powtórzyć go na własną rękę, konsekwencje mogą być śmiertelne dla Ciebie.” Jednak warto zauważyć, że zwiększa to ostrzeżenie tylko Mustang naśladowców, którzy pragną powtórzyć najbardziej niebezpieczne akrobacje Rufer, a może nawet przewyższać go.

Vadim Mahora i Witalij Raskalov

Rufer Nowosybirsk Vadim Mahora z Moskwy Rufer Vitali Raskalovym wspiął się na wysokość 632 metrów budynku z. zostali podbici przez Shanghai Tower, Rufer pisał na materiałach sieci Internet, które potwierdzają ten fakt. Tower jest najwyższym budynkiem w Chinach i trzeci najwyższy budynek na świecie.

To nie jest pierwszy, ani jedyny wieżowiec, podbite przez tych miłośników ekstremalnej rozrywki. Według ich opowieści, zrobili sobie drogę do żurawia wieżowego Shanghai około północy. Zajęło dwie godziny, aby wspiąć się na piechotę do stu dwudziestu piętrach. Około osiemnaście godzin spędzili na budowie, czekając na odpowiednią pogodę. Ze względu na podbój Rufer Mahorova dachu Teatru Opery i Baletu w Nowosybirsku. W ubiegłym roku, wszedł do egipskiej piramidy Cheopsa. On również zdobył szczyt budynku Uniwersytetu Moskiewskiego. I teraz jest znana wspiął Shanghai Tower, który po ukończeniu będzie jednym z najbardziej wysokich budynków na całym świecie.

Wyczyny znanego Rufer

Znani Rufer od Petersburg Pavel Gogulan tego lata włożył kolejny rekord. Przeszedł na Newskim Prospekcie na drucie na wysokości ponad 25 metrów, co przeżywa siłę swojego treningu fizycznego i moralnego. Paul bez ubezpieczenia osiągnęła około połowy Newskim Prospekcie i wrócił. Według Rufer, takich sztuczek nie posiada on po raz pierwszy tuż przed dystans pokonany przez nich o wiele mniej. Powiedział też, że doświadczenie poczucia zagrożenia i wysokości były niesamowite, ale w połowie drogi, zdał sobie sprawę, że jego siła jest na wyczerpaniu i wróciła. Paul regularnie zdobywa nowe szczyty – ostatnio, że „osiodłać” Singer orła w domu i zanim wspiął się na dach Ermitażu, który później wycofała się z policją.

Oto kolejny fakt z biografii Rufer Witalij Raskalova. W 2012 roku wspiął się do mostu na wyspie Rosyjskiej przez cieśniny Bosfor Wschodzie, który znajduje się we Władywostoku. Najwyższy punkt w jego osiągnięciami w tej kwestii była budowa żuraw wysokość 350 metrów.

Są to dobrze znane wśród Rufer i płci pięknej. Kilka lat temu w amerykańskim Internecie nie było wideo, w którym Moskal Marina Bezrukov chodzenie na belki na krawędzi wysokich budynków mieszkalnych. Ten film zyskał ogromną liczbę wyświetleń i komentarzy.

teoria ruffinga

Ogólnie rzecz biorąc, kwestia tego, co jest Rufer, można odpowiedzieć w następujący sposób. Jest to śmiały marzyciel, który pragnie być na szczycie miasta. Ktoś na dachu sprawia, że sportowy wykonywania ktoś wspina się tutaj do medytacji. A niektórzy chcą zrobić na wysokości unikalnych zdjęć w najbardziej niezwykłych kątów lub po prostu niezapomniane wrażenia.