411 Shares 2951 views

BAA „biotyna” – witaminy w celu wzmocnienia włosów i paznokci

Dodatek „biotyna” to kompleks witaminy, który jest stosowany przy niedoborze witaminy N. Mówiąc precyzyjniej, gdy składnik aktywny jest obecnie nazywany witamina B7, co jest złożone organiczne zawierające siarkę z kwasem.


właściwości farmakologiczne

Oznacza „biotyna” (witaminy) jest ważnym lekiem w zasila elementów nadwozia, które biorą udział w procesach metabolicznych umożliwiają syntezę wyższych kwasów tłuszczowych. Medycyna buduje metabolizm węglowodanów, współdziała z insuliną, pomaga regulować poziom cukru we krwi, co jest bardzo ważne dla diabetyków. Przydatne „biotyna” witaminy dla włosów. Referencje powiedzieć, że po otrzymaniu zatrzymali płatek włosów i przerwę. Korzystny efekt zapewnia przygotowanie do paznokci, powinien on być wykorzystywany niezgodnie z ich rozwoju i wzrostu, łojotokowego zapalenia skóry. Ponadto, witaminy może kontrolować metabolizm tłuszczów w komórkach skóry i włosów. Kiedy łysienie niehormonalne środki etiologia podjąć, aby zatrzymać wypadanie włosów. BAA „biotyna” (witaminy) umożliwia lepsze wchłanianie białka wraz z elementami z grupy B bierze udział w spalaniu tłuszczu i rozkład kwasów tłuszczowych, korzystny wpływ na stan żołądka, jelit i układu nerwowego są wymagane do rozmnażania hemoglobiny. Brak substancji może powodować rozwój łojotokowe zapalenie skóry, niedokrwistość, utrata apetytu, przyczyną utraty włosów, bezsenność, depresja, nudności, bladość i zapalenie błon śluzowych i skóry, wysoki poziom cholesterolu, bóle mięśni.

uwalnianiu i odczyty

Biotyna jest wytwarzana w postaci tabletek biologicznie czynnych dodatków. Te środki obejmują część takich preparatów jak „Glyukosil”, „Neurostabil”, „Laminaryna”, „wykrywania”, „Deakura”, „Medobiotin” i wsp. Dodatek podawać z niedostatecznym własnej reprodukcji witaminy H organizmu, który jest powiązany z użyciem alkoholu, niedożywienie dysbioza, długotrwałe stosowanie antybiotyków i środków przeciwdrgawkowych. również pić „biotyna” tabletki do normalizacji poziomu cukru we krwi. Witaminy są odprowadzane z naruszeniem gruczołów łojowych, łupież, wypadanie włosów i łamliwych. Jako dodatkowy stosowania terapii lekowej z osłabieniem mięśni, utrata apetytu, zmęczenie, zapalenie skóry, senność, zespół przewlekłego zmęczenia.

BAA „biotyna” (witaminy): instrukcje użytkowania

Dla środków zapobiegawczych podjętych z jedzeniem raz dziennie, dwie pigułki. W celach terapeutycznych, ilość leku wymagane do podwojenia. W każdym razie lepiej jest wyjaśnić dawkowania lekarzowi (a także zapoznać się z instrukcją dla danego produktu).

Przeciwwskazania i skutki uboczne oznacza „biotyna”

Witaminy nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość, podczas karmienia piersią i podczas ciąży. Opinie wskazują, że podczas leczenia biologicznie aktywnych suplementów ma żadnych negatywnych reakcji nie spowodował.