400 Shares 2956 views

„Advego”: wymiana zwrotnych

Wielu ludzi, którzy chcą zacząć zarabiać od pisania artykułów, wybierz Exchange „Advego”. Opinie o tej „pracy” są zróżnicowane. W tym artykule, Twoja uwaga jest zaproszony do małego sondażu.


„Advego”: Odpowiedź na

Jak w przypadku każdego Exchange copywriting, w „Advego” mają swoje mocne strony. Po pierwsze, wymiana ta jest odpowiednia dla początkujących. Nikt nie patrzy na swojego portfela (lub jej brak) nie poprosić przykłady pracy (w większości przypadków), nie wymaga doświadczenia. Istnieje wiele zleceń na giełdzie. Aby dostać pracę, wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Są to zarówno zlecenia na pisanie artykułów i małych zadań promocyjnych. Na przykład, często wymagają delegowania, promocja w mediach społecznościowych i przeglądach pisaniu. Jednak większość zamówień w filmie sprawiają, że mniejsze prace, których koszt jest zwykle niewielka.

Jeśli mówimy o cenach, nie można nazwać wysokie. Średni koszt pisanie artykułów – 0,5 $ za 1 000 znaków. Drodzy zlecenia wystawiane rzadko i najczęściej dostępne tylko dla białych list.

„Advego”: wygoda opinii

Często umieszczane większych zamówień, tj jeden webmaster codziennie lub inne pasmo częstotliwości umieszcza w określonym zadaniu. Liczba zgłoszeń jest ograniczona. Na przykład, można ustalić, że jedna osoba może podjąć w celu podjęcia pracy tylko raz lub do stosowania raz w tygodniu, ale wykonują na ogół nie więcej niż pięć miejsc pracy. Krótko mówiąc, mogą istnieć różnice.

Inną wadą – do podjęcia w niektórych zadań można pracować tylko w określone dni lub nawet godzin. Dlatego też „smaczne” rozkazy mają czasami do oglądania. Wiele prac na wymianę loterii: kto pierwszy musiał ubiegać się i otrzymywać zlecenia. Zdarza się, że nie jest dobrym stanie. Sumienny autor dokładnie zapoznać się z pracy, przeglądania Internetu, upewnij się, że będzie miał informacji, na których można polegać, a dopiero potem dotyczy. Ale kolejność miała już mniejszy ładunek, ale szybciej pisarza.

Warto zauważyć, że na rynku jest prawie nie uspołecznionej. Nie ma możliwości bezpośredniej komunikacji z klientem. Oczywiście, można użyć komentarze do porządku, ale to znacznie komplikuje pracę. Brak komunikacji „na żywo” zmniejsza prawdopodobieństwo znalezienia stałych klientów. A dla wielu copywriterów jest stała współpraca jest imponująca część wpływów. Ponadto, poszukiwanie nowej działalności zajmuje sporo czasu.

„Advego”: opinie funkcjonalny

Strona zawiera szereg przydatnych usług, w tym do weryfikacji. Jeden z programu on-line znajdzie błędy ortograficzne w artykule. Jest to bardzo przydatne, gdy autor, na przykład, nie może korzystać z „Słowo”. W tym przypadku należy sprawdzić tekst Advego pozwala szybko znaleźć błędy. Można także analizować semantyczny rdzeń – policzyć liczbę słów kluczowych do oszacowania „przewodnictwo” i „chory” tekstu. Jest antiplagiatnaya sprawdzić Advego. Ale sądząc po opiniach, odczyt program nie jest zbyt wiarygodne. Jeśli wielokrotnie sprawdzać ten sam tekst, można uzyskać silne różnice w wynikach.