172 Shares 6946 views

Carla Bruni (Carla Bruni): biografia, teksty i życie osobiste

Były modelka, piosenkarka, autorka własnych piosenek, żona byłego szefa France Nikolya Sarkozi Carla Bruni, obecnie znany na całym świecie. Jak złożyć swoje życie i karierę artystyczną? To był nasz artykuł.


biografia

Carla Bruni urodziła się w 1967 roku w Turynie (Włochy), w rodzinie znanych przemysłowców Alberto Bruni Tedeschi i pianista Marisa Borini. Mój ojciec nie był rodowitym dziewczynka, ten piosenkarz dowiedział się dopiero po śmierci ojczyma. Poza Carla rodzina przyniosła jej siostrę i brata. W 1975 roku, kiedy to Charles był tylko 8 lat, rodzice zostali zmuszeni do przeniesienia się do Francji z powodu niepokojów we Włoszech związane z nasileniem ruchu rewolucyjnego. Obawiając się do ewentualnego porwania dzieci, którzy często w momencie, rodzina opuścił swoją ojczyznę. Dziewczynka została wysłana do elitarnej szkoły z internatem w Szwajcarii. Tutaj ona opanowała gitarze i pianinie. Po szkole, dziewczyna poszła na studia na wydziale historii sztuki na Sorbonie, ale w wieku 19 lat wypadło zostać modelką. Nagle odwrócił się twarzą szczęście młodego Carla i ona podpisała lukratywny kontrakt z agencją reklamową. Szybko stał się sławny. Stało się często pojawiać się na okładkach magazynów mody i reklamach. Przez kilka kolejnych lat, pracowała w kilku renomowanych domów mody, w tym Guess i Versace, szybko staje się bardzo wypłacane modelka.

Piosenkarka i aktorka kariera

W 1997 roku, Carla Bruni, którego biografia jest ściśle związane z pracą, postanowił poświęcić się karierze muzycznej. W 1999 roku zaproponował znany francuski piosenkarz Julien Clerc kilka piosenek napisanych przez nią. Lubili go tyle artysty, które zostały zawarte w swoim albumie. W 2002 roku wydała swój własny pierwszy solowy album, „Ktoś mi powiedział.” 8 z 10 piosenek zostały napisane osobiście przez Carla. Album był niespodziewany sukces we Francji. Dla wielu to był kompletny niespodzianka. Tarcze natychmiast rozproszone w całej Francji, przekraczając nakład 800 tysięcy egzemplarzy. W 2004 roku Charles otrzymał najwyższą nagrodę "Victoria" w "Singer of the Year". Kilka lat później, istnieją dwa albumy wokalistki: „No Promises” (2007) oraz „Jak gdyby nic się nie stało” (2008). Ponownie większość utworów napisanych przez piosenkarza. Styl Karly Bruni (połączenie bluesa, rocka i folku) i liryzm muzyki były wysoko cenione przez krytyków, a dziewczyna stworzył miliony fanów na całym świecie. W 2013 roku, wydaje się czwarty album wokalistki „Little French Songs”.

Próbowała ją utalentowaną dziewczynę i jako aktorka. Od 1988 roku, wystąpił w kilku filmach, w szczególności w filmie „Paparazzi” (1988) i „Runway” (1995). W 2009 roku piosenkarz zaproponował rolę przewodnika w Woody Allena „O północy w Paryżu”. W trakcie swojej kariery, aktorka zagrała w 17 filmach.

życie osobiste

Carla Bruni spotkał wiele osobistości, takie jak piosenkarka Mik Dzhagger, aktor Kevin Costner, potentat Donald Trump i innych. Lista jej kochanków byli znani politycy, biznesmeni i profesorowie. Od pewnego czasu piosenkarka mieszkała z pisarzem Jean-Paul Entovenom. Niespodziewanie jednak, że zakochał się w syna pisarza, niszcząc jego małżeństwo. Singer w 2001 roku urodziła syna Rafała Entów. są one sześć lat później, pomimo obecności dziecka wspólne, rozdzielono. Charles poświęcony ojciec jej dziecka jej pierwszy utwór z albumu, który jest nazywany „Raphael”.

Nikolya Sarkozi i Carla Bruni

W 2007 roku Charles spotkali się na kolacji z prezydentem Sarkozym. Że w tym czasie był rozwiedziony. Po kilku miesiącach Nicolas Carla oferuje rękę i serce. Dla Bruni, pierwszą w jej życiu żoną prezydenta Francji – trzeci. Dzięki temu przymierzu, piosenkarz otrzymał obywatelstwo francuskie. Status pierwszej damy nie zmienił życie piosenkarza. Ona nadal angażować się w działalność modelowania i muzycznych. Charles trakcie trwania Sarkozy'ego działał dobrze znane czasopisma, uczestniczyć w promocjach, nagrany swoje własne piosenki. Jedyną rzeczą, która nie pozwalała status pierwszej damy – na trasie z koncertów. Nastąpiły zmiany w życiu prezydenta i jego zespół. Pod wpływem Karly Nikolya schudnąć, a wraz z nim wielu innych wyższych urzędników francuskich. W 2011 roku rodzina Bruni-Sarkozy ma córkę. Nawiasem mówiąc, kraj po raz pierwszy w historii, obecny prezydent mieć dziecko. W 2012 roku Sarkozy przegrywa wybory i pozostawia miejsce prezydenta, dając wodze swemu następcy.

działania charytatywne

Od kilku lat, począwszy od 2009 roku, Charles była aktywna w miłości. W tym roku, Carla Bruni-Sarkozy stał się oficjalnym ambasadorem na rzecz ochrony dzieci przed zakażeniem HIV. Nawiasem mówiąc, kilka lat wcześniej, w 2006 roku, zmarł z powodu tej choroby brata wykonawcy. Również kobiety w obronie praw zwierząt, wzywając do mody na całym świecie do porzucenia futer w ubranie. Charles wylicza tantiemy ze swoich albumów w fundusze, aby chronić dzieci przed zakażeniem HIV. Wraz z mężem Nikolya Sarkozi wielokrotnie uczestniczyła w międzynarodowych sympozjach dotyczących śmiertelności kobiet i umiejętności w krajach trzeciego świata. W 2009 roku Carl podał prestiżowy Krzyżem Orderu Karola III. W 2010 roku, słynny piosenkarz jest zaangażowana w pomoc dzieciom, które przeżyły trzęsienie ziemi w Haiti. Następnie, wiele sierot zostały przyjęte w rodzinie francuskiej.

skandale

Kilka razy w ciągu swojego życia Carla Bruni była zaangażowana w skandalach związanych z jej nazwą. Większość z nich były jednak związane z jej karierę jako model. Na przykład, ubrania i torby ze zdjęciami nagiej piosenkarki ukazała się w 2008 roku. To zdjęcie zostało zrobione w 1993 roku, kiedy młody Bruni stwarzane jako model. Carla Bruni, którego zdjęcie zostało wystawione na pokaz publiczny, pozwał producentów bazie torby. Wysokość wygranej kobietę pozew wpłat do schroniska zwierzaka.

Kolejny skandal związany z imieniem żony byłego prezydenta Francji wybuchł w 2010 roku. Jest skazany zdanie „pobili kamienie” w kierunku kobieta popełniła cudzołóstwo. Irańska gazeta „Kayhan” w związku z tym pojawił się artykuł, w którym odpowiedź Bruni nazwał „prostytutka” dla spraw pozamałżeńskich podczas jej romansu z pisarzem Jean-Paul Entovenom.

Carla Bruni dzisiaj

Raz w 2012 roku, Sarkozy niespodziewanie przegrał następne wybory, a nie głowy państwa, Charles zmuszony był zdjąć swoje trudne obowiązki pierwszej damy. Dzisiejsza kobieta jest aktywną działalność twórcza. W 2012 roku piosenkarka po raz kolejny zagrał na słynnym magazynu mody Voque, aw roku 2013 – podpisał kontrakt z popularnego francuskiego domu mody Bulgary. Nie zapomnij Bruni i działalności charytatywnej. W szczególności, jest on kierowany przez fundusz pomocy dla społecznie wrażliwych grup ludności. W czerwcu 2014 roku Carl przyjdzie do Rosji, aby wykonać na scenie Teatru Michajłowskiego w północnej stolicy. Fani piosenkarki spodziewa motyw i wydajności oryginalnych piosenek z gitarą, a także innych popularnych melodii kompozytorów.

wniosek

Carla Bruni, którego życie zawsze było pełne jasnych imprez, skandali i intryg, a teraz ma fanów na całym świecie. Ona jest pamiętany, jest znany i lubiany nie tylko w byłej żony prezydenta Francji, ale również jako utalentowany wokalista, kobiety z aktywnego trybu życia i po prostu piękne.