216 Shares 4624 views

Mogę pić napar za kierownicą: ile alkoholu jest w pienisty napój

Podwyższone kary za jazdę po pijanemu doprowadziła wielu właścicieli samochodów stają się znacznie bardziej uprzejmy i poważny. Odpowiedzialne kierowcy nie może sobie pozwolić nawet najmniejszego wykroczenia i ostrożnie badanie kompozycji napoju. A jeśli mocny alkohol, piwo i koktajle, wszystko jest jasne, niektóre płyn stanowią ukryte zagrożenie zatrucia. Mogę pić napar za kierownicą? Dziś postaramy się odpowiedzieć jest największa w tej sprawie.


Samogon: siła i sformułowanie

Zanim odpowiesz na pytanie, czy można pić kwas chlebowy na kole, konieczne jest określenie preparat i rodzaj napoju. Klasyfikacji najbardziej uproszczonym oznacza podział chlebowego w domu i wytwarza się w produkcji przemysłowej. W zależności od konkretnego typu napoju jest określony, a zawartość alkoholu w niej, a tym samym możliwość lub niemożność jazdy.

Aby rozpocząć, pomówmy o tym, jak dużo alkoholu domowym kwasu chlebowego produkcji. W tym przypadku, gdy zaleca się określić dwa ważne punkty: Aby określić dokładną siłę napoju jest dość trudne, należy pamiętać, że większość z nich jest dość wysoki i może spowodować chwilową zatrucia.

Większość receptur do produkcji kwas chlebowy w domu zawierają składniki, takie jak słód, ciepła woda, cukier i drożdże. W niektórych przypadkach, napój, można dodać chleb, jagód lub owoców, to daje mu smak niezwykłe, niezapomniane smaki. Głównym składnikiem wpływającym na fortecę, są drożdże, zwiększając ich liczbę, to sprowokować stopni amplifikacji, zmniejszając – osłabiają ją.

Jeśli zdecydujesz się spróbować pić na imprezie, przed długiej podróży samochodem, należy skontaktować się z osobą, która go produkowany, jeśli nie ma alkoholu w kwas chlebowy. Te proste środki ostrożności pozwoli właściciel samochodu, aby uniknąć wystarczająco poważne konsekwencje.

przemysł Kwas: siła i sformułowanie

Ile alkoholu jest w kwas chlebowy, sprzedawane w sklepach? Średnio twierdzą takich napojów wynosi około 1-2 procent (w zakresie od 0,7 do 2,6, a dokładniej), podobną ilość jest znikoma i zwykle szybko znika, nie pozostawiając śladów, bez wpływania na zdolność korzystania z samochodu. Uważa się, że napój wytwarzany w procesie wytwarzania norm państwowych, jest całkowicie bezpieczny, jego zastosowanie nie ogranicza się nawet w dość młodym wieku. Głównymi składnikami takich chlebowego są zwykle wody i cukru, a także kwas mlekowy i kwas węglowy (te składniki są utworzone w wyniku związek z alkoholem).

Podstawowe akty prawne

Odpowiadając na pytanie o to, czy można pić kwas chlebowy na kole, konieczne jest, aby przypomnieć aktualnych norm prawnych. Więc, nowoczesne kierowcy podczas jazdy należy kierować się prawem z dnia 1 września 2013 r. Jego wyróżnikiem z innych przepisów jest istnienie urządzeń korekcji błędów stosowanych do wykrywania stopnia upojenia. Wskaźniki tego kryterium są równe 0,16 mg na litr powietrza, którym oddychamy. Taka ulga pozwalając kierowcy do prowadzenia pojazdu bezpośrednio po wypiciu Kwas, jogurty i inne produkty fermentacji.

Jazda po alkoholu pije upadku kvass

Więc, co zrobić, jeśli kierowca pił kwas chlebowy? Kiedy mogę jechać? Oto przykład substancji alkoholowych schemat rozpadu we krwi typowym rosyjskim kierowcy (mężczyzna, łagodna kategorii średnim wieku, masy ciała). Wygląda to tak:

  • Bezpośrednio w momencie użycia – około 2 ppm (butelki na napoje) lub do 5 ppm (napój z beczki).
  • Po 5-6 minutach po zużyciu około 0,1 – 0,4 ppm, odpowiednio.
  • Po 10-12 minutach we krwi to tylko w beczkach lub mocnego naparu domu.
  • Przez 15-17 minut alkohol jest wydalany w całości, a nie można już martwić się o bezpieczeństwo ruchu podczas jazdy.

Na podstawie tego algorytmu, wskazane jest, aby odczekać chwilę po wypiciu Kwas, a dopiero potem zgasnąć.

Zastosowanie do ciała napoju

W rzeczywistości, wiele osób uważa, że pienisty napój jest bardzo przydatna. Na przykład, niektóre kategorie obywateli, a nie tylko w twierdząca odpowiedź na pytanie o to, czy można pić kwas chlebowy na kole, ale faktycznie zaleca się stosowanie go w sposób regularny. Uważa się, że ma ona pozytywny wpływ na przewód pokarmowy, serce i naczynia krwionośne, pomaga zoptymalizować proces metabolizmu, dźwięki i podnosi nastrój idealnie. Nawiasem mówiąc, kwas zawiera witaminy (B i E, cukier i wiele bardzo przydatnych pierwiastków śladowych).

Odpowiedzialność za korzystanie z alkoholem

Jak można kvass jazdę po pijanemu? Na to pytanie, każdy kierowca musi wyrazić własne zmierzoną odpowiedź. Pamiętaj, że nawet minimalne stosowania produktów zawierających alkohol może zmienić swoją reakcję, która doprowadzi do zagrożenia dla życia i zdrowia. Podsumowując, chciałbym przypomnieć o odpowiedzialności przewidzianej przez prawo za jazdę pod wpływem alkoholu. Tak więc każdy, nawet najbardziej minimalne przekroczenie obowiązujących norm może spowodować:

  • do pozbawienia prawa jazdy;
  • nałożenie grzywny 50 000 rubli;
  • zatrzymanie przez 15 dni (w przypadku wykrycia napędu po wykluczenia alkoholu);
  • nałożenie grzywny w wysokości 30.000 rubli (ilość skuteczna dla kobiet w stanie, w przypadku napędu detekcji po dyskwalifikacji).