467 Shares 1190 views

W „Powder”: Historia powstania, struktury oraz członek życia

grupa „Powder” – cztery jasne, atrakcyjne i utalentowane dziewczęta. W krótkim czasie zespół był w stanie zdobyć popularność wśród przedstawicieli dzisiejszej młodzieży (w wieku 15 do 30 lat). Chcesz znać nazwy grup biorących udział? Czy jesteś zainteresowany w ich życiu? Teraz powiemy wszystko.


Historia powstania

W 2009 roku, producent znany i kochany przez wielu „Ranetki” Siergiej Milnichenko postanowił rozpocząć nowy projekt muzyczny. „Powder” grupa (zdjęcie CM. powyżej) tworzy się natychmiast. Do wyboru godnych kandydatów odbywa casting składają się z kilku etapów. Wkrótce „proszek” utworzyli grupę. Zespół skład reprezentował kwartet. Katya Bezmaeva, Semenihina Vera, Rassveta Milnichenko (córka producenta) i Ruchkina Angelina razu znaleźli wspólny język.

Od kilku tygodni, dziewczyny po prostu nie wyjść ze studia. Na jesieni 2011 roku ukazał się ich debiutancki album. Nazwano to „Powder. Dom-rock ". Nowy zespół szybko znalazł swoją publiczność. Dziewczyny poszły do trasy krajowej. Występowali w klubach nocnych i dużych salach koncertowych.

„Proszek” struktura Grupa (2014 obecne)

Pomimo rosnącej popularności i popytu na oszczędny, dwóch uczestników zdecydowało się opuścić zespół. Chodzi o Semenikhina Wiary i Catherine Bezmaevoy. Producent nie zniechęcać młodych piękno tego kroku. Sergey Milnichenko szybko znaleźć zastępstwo. New member „proszki” Marina stal brunetka i blond Marin (nacisk na drugiej sylabie).

Nowy line-up band „Powder” kontynuuje podbój rosyjskiego show-biznesu. Na początku 2014 roku zespół wziął udział w festiwalu kultury japońskiej, która odbyła się w Moskwie. Publiczność wzięła ich wydajności doskonale. W kwietniu tego roku, zespół udał się do Japonii. Jest to grupa „proszek” Dał kilka koncertów. Rosyjski dziewcząt udało się podporządkować lokalnej młodzieży.

Nazwy obecnej członek grupy „Powder” wiesz. Teraz spójrzmy na ich biografii.

Angelina Ruchkina (wokal, bas)

Urodziła się 21 marca 1997. Od najmłodszych lat Żel wykazał zainteresowanie sztuką. Lubiła śpiewać i tańczyć. W „Colombina” 5-letnia córka rodziców uczestniczących w scenie teatralnej dla dzieci. Tam nauczył się tańczyć w różnych kierunkach. W kolejnych latach, Angelina wzięła udział w amatorskich konkursach, festiwalach i przedstawieniach teatralnych. to jest także zaangażowana w pływaniu i gimnastyce. W wolnym czasie, nasza bohaterka nauczyć się podstaw gry na gitarze. W 2009 roku dziewczynka poszła na casting w grupie „proszek”. A jej kandydatura zatwierdzone. Żel miał wybierać między sportem i karierze muzycznej. Ruchkina korzystne drugiego przykładu wykonania.

Marin (bębny śpiew)

Urodził się w sierpniu 1996 roku w regionie Kemerowo. Absolwentka szkoły muzycznej (klasa fortepianu). brała udział w dzieciach „radość” i Festiwalu Młodzieży w ciągu 4 lat. Jako nastolatek zaczął grać na perkusji. Po klasie 9 th Marin udał się do Moskwy. Udało jej się zrobić po raz pierwszy w College of Arts.

Rassveta Milnichenko (wokal, gitara rytmiczna)

Jasny i uśmiechnięta dziewczynka urodziła się 23 lutego 1998. Jej ojciec (producent „proszek”) od najmłodszych lat zaszczepił w niej miłość do muzyki. Ponadto dziewczyna gra w tenisa, jazda na łyżwach i pływanie. W 2003 roku uczęszczała do teatru muzycznego. Ta uczelnia wiązaniami były lekcje tańca, fortepian i kształcenia słuchu. W 2009 Dawn opuścił teatr. Wszakże czekał na nowego etapu twórczego rozwoju – występując jako członek grupy girl.

Marina (klawisze, wokal)

Ładna brunetka urodziła się 7 sierpnia 1999 roku. Jej rodzinnym miastem jest Aczyńsk w Krasnojarsku Terytorium. W stolicy, Marina przeniesiony w sierpniu 2013 r. Rodzice marzą, że ich córka będzie wybitnym sportowcem. I rzeczywiście, dziewczynka od wielu lat zaangażowany w pływaniu. Brała udział w konkursach lokalnych i regionalnych, wygraj nagrody. Jednocześnie Marina uczęszczał do szkoły muzycznej. I chciałaby się rozwijać w tym kierunku (do gry na klawiaturze). Teraz ona jest częścią grupy młodzieży. A ta dziewczyna bardzo zadowolony.

Konkludując

„Powder” Teraz wiesz, kiedy utworzona grupa. zostały również ogłoszone nazwiska byłych i obecnych uczestników. Życzymy tej wspaniałej dziewczyny twórczego rozwoju i wielką miłość!