805 Shares 2444 views

Jak przekazać wywiad w PKO? Pytania, odpowiedzi, komentarze

Wielu absolwentów uczelni zainteresowani jak uzyskać kwalifikacyjnej w Banku Oszczędności. Co do zasady, praca w tej organizacji zwiastuje dobrą karierę i, oczywiście, godnej płacy. Tak, to ma sens, aby włamać się do tego miejsca. Ale jak to zrobić dobrze? Przekonajmy się, jak rozmowa w Savings Bank, który czeka na potencjalnych pracowników i że jest to niezbędne dla pomyślnej realizacji całego procesu.


Wakansji

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę – proponowaną pracę. Po tym wszystkim, będzie to zależeć zadać pytania, a zatem będzie to możliwe, aby przygotować się na nich z góry.

Najczęściej instytucja wymagane kasjera i konsultantów. Na bardziej prestiżowej pracy, aby dostać się niezwykle trudne. Tam zwykle „swoich” ludzi. W ten sposób możemy zrozumieć, jak przejść wywiad w PKO do pozycji zwykłego pracownika, możemy powiedzieć, niskiego poziomu. Ale w rzeczywistości, rozmowa nie jest tak trudne do przejścia.

formacja

Gdzie zaczyna każdy wywiad? Być może, z przygotowaniem swojego portfela, jak również jego demonstracji potencjalnego pracodawcy. W tym miejscu należy zwrócić szczególną uwagę, jednak zatrzymywać się na nim nie warto. Jest o wiele bardziej wydajne, aby przygotować się do udzielania odpowiedzi na pytania, niż pokazać swoje „dossier”.

Jeśli są bardzo odpowiedzialne podejście do tego zadania i będą wszystkie szczegóły zastanawiasz się, jak przejść wywiad w PKO, a następnie należy zwrócić szczególną uwagę na portfelu ty. W szczególności dotyczy to takich jego kolumny jako „Edukacja” i „cechy osobiste”.

Co lepiej pisać? W przypadku pracy kasjera będzie mieć wykształcenie ekonomiczne. Albo może skończyć odpowiednie kursy szkoleniowe. Miło mieć dodatkową edukację ekonomiczną. Ale w przypadku konsultanta zatrudnienia, trzeba mieć żadnego „Tower”. Czasami jest nawet całkowite wykształcenie drugorzędną. To wszystko zależy od regionu zamieszkania. Tak więc, na przykład, w Moskwie będzie musiał uczyć się na uniwersytecie do zatrudnienia, aw Kaliningradzie nie jest konieczne.

jakość

Co możemy powiedzieć o cechach osobistych? Powinny one być opisane w portfelu, a następnie odczytywane osobiście. Co odpowiedzieć? Sbierbank wywiad przeprowadzono w kilku etapach, tak, aby każdy potencjalny pracownik będzie mógł mówić. I byłoby dobrze, aby przygotować się do badań na temat cech osobowych.

Pamiętajcie, że Sbierbank pracownik musi koniecznie mieć szybko uczący się, a także wytrzymałość i silne nerwy. Jeśli nie dostarczają danych jakościowych do portfela, możemy założyć, że szanse na zatrudnienie są zmniejszone. Między innymi, będzie miał również poinformować, że są chętni do pracy w wyniku (czyli jakość). umiejętności komunikacyjne są również mile widziane.

fazowanie

Załóżmy, że portfel jest gotowy. Ale co to jest wywiad w PKO? Jakie pytania zadaje? Co nas czeka w tym krytycznym momencie? Na przykład, zdarzenie ma kilka etapów.

Na czym to polega? Chodzi o to, że każda osoba będzie musiał przejść przez kilka etapów dialogu pracy z pracodawcą. Po pierwsze jest tam wywiad grupowy. Po to wyeliminował najmniej odpowiednich kandydatów. I tylko najbardziej godne są zaproszeni do osobistych rozmów. Typowo, więcej niż dwa nie są wykonywane.

Większość potencjalnych pracownicy chcą wiedzieć, co jest wywiad w PKO. Jakie pytania są zadawane na różnych etapach. I to wzbudza wielkie zainteresowanie spotkania grupowe. Mimo wszystko, jeśli coś nie tak, to nie będzie miał okazję Sbierbank. Więc tym razem, będzie musiał zwrócić szczególną uwagę.

wygląd

należy zacząć od ich wyglądu. Schludność i wydajność – mały „znak plus” do ciebie, a to będzie w sam raz. Zwłaszcza, gdy chodzi o takiego punktu, w wywiadzie grupowym. Twoje zadanie – aby udowodnić sobie godne. Jak mówią, spotykają się na ubrania. I wywiad z Sbierbank – jest to przypadek.

Odzież powinna podnieść ścisły, nie wulgarne. Typowy kod biurowy strój. Malowana dziewczynki nie jest wiele warte. Perfumy nie będzie zbędna, ale nie przesadzaj. Wystarczająco cienki, przyjemny smak. Więc można popisać z przyzwoitej strony i będzie można myśleć o tym, jak przejść wywiad w PKO. Recenzje tego procesu, szczerze mówiąc, nie bardzo dobre. Wraz z nimi poznamy później. W międzyczasie bliżej spojrzeć na proces rekrutacji.

Zbieramy w węzłach

Pamiętaj spotkaniach szkolnych lub godzin zajęć? Tak więc, grupa wywiadu jest rodzajem walnym zgromadzeniu potencjalnych pracowników. Następnie poddawane są małym badaniu. I strach nie jest tego warta. Wszakże nawet dojść do takiego testu po raz pierwszy w stanie go obsłużyć i dostać się do pracy w PKO. Pytania wywiad w grupie zawiera jego udział na poziomie liceum.

Co czeka na Ciebie? Musimy pamiętać matematyki. Policz, dokonać bilansu, w celu skorygowania błędów lub dokonać obliczeń. W zasadzie, nic trudnego. Jak pokazuje praktyka, nawet troechnik w stanie poradzić sobie z zadaniem. Sbierbank i często przychodzą na osiedlenie się ludzi z wyższym wykształceniem. Dla nich taka próba byłaby prosta. Ale to nie wszystko. Jak przekazać wywiad w PKO opisujemy poniżej.

pytający

Sporządzono test? Będziesz mieć kwestionariusz, który będzie musiał napisać pełną informację. Ze względu na to, reszta z etapów wywiadu, a także czas oczekiwania na wyniki ostatni długi czas. I tu dochodzimy do portfela pomocy. Jeśli wziął go do pierwszego etapu, wskazane jest ich kopiowanie, wydała dokument załączony do wniosku. Inaczej, wszystkie pola muszą wypełnić samemu.

Nie bój się. Profil jest typowy portfel rysunek. trzeba będzie zapisywać informacje o sobie, edukacji, cech osobowych. Między innymi, w końcu będzie można opisać pewne sytuacje, a następnie zapytać, w jaki sposób zachowują się w tej czy innej sprawie. Po zakończeniu tego etapu zostanie przyjęta, będzie to na tyle, aby dać zatrudnienie menedżera i czekać na odpowiedź. Jeśli kandydata do dalszego dialogu, zostaniesz o tym poinformowany. A potem możemy iść dalsze rozmowy w PKO. Jakie pytania są zadawane w drugiej fazie? Teraz możemy zapoznać się szczegółowo z nimi i być w stanie przygotować się do nadchodzącego dialogu.

komunikacja osobista

Drugi etap rozmowy, które będą musiały przejść – tzw indywidualną rozmowę z potencjalnym pracodawcą, a raczej z menedżerem HR. W zasadzie proces ten jest wszędzie taka sama. Chodź, dać portfel, wypełnić formularz (tak, po raz drugi), rozmowy z potencjalnym szefem, odpowiedz na kilka pytań i wszystko. Można czekać na odpowiedź. W niektórych przypadkach, od razu powiedzieć, można dojść lub nie.

Ale to, co powinno być gotowe? Na przykład, użytkownik zostanie poproszony o poprzednim miejscu pracy oraz przyczyny zwolnienia. Jeśli masz już na własną rękę, to jest dobre. Ale jego działania muszą udowodnić. Lepiej jest powiedzieć, że chcesz się rozwijać i być nazwany „zmiana scenerii” jako powód zwolnienia. Nieuczciwi pracodawcy mogą być również wyrażone, zwłaszcza jeśli jest to konkurent Sbierbank. Ale zwolnienie pod szansach zatrudnienia zmniejszać.

Nigdy nie pracował wcześniej? Dziś nie jest to taki problem. Chociaż wcześniej bez doświadczenia zawodowego nie będzie. Więc wystarczy powiedzieć, że studiuje lub pracuje nieoficjalnie.

Następnie pojawi się pytanie o cechy osobiste, odporność na stres i inne punkty, które zostały już wymienione w kwestionariuszu. Wskazane jest, aby nie kłamać, ponieważ HR jest często porównywana do pisemnego kwestionariusza do dialogu. Jeśli odpowiedzi na spotkanie z pracodawcą i są one poprawne i pokrywają się z wynikami badań, nie możemy myśleć o tym, jak przejść wywiad w PKO. Lokalizacja podałeś. Zazwyczaj pomyślnie przeszedł natychmiast lub po maksymalnie 23 dni roboczych raportu. Szczególnie jeśli kandydaci grupy zgromadził mnóstwo wywiadów. Ktoś będzie musiał zrezygnować po wszystkim.

Komentarze i wrażenia

I to, co pozostało pracowników i kandydatów opinii na temat wywiadu? Interesujące jest to, aby usłyszeć, co ludzie myślą o tym procesie. Jak pokazuje praktyka, doświadczenie nie jest bardzo dobra. I nie bez powodu. Mogą być różne, ale wśród wszystkich przydzielonych etapach, stałą przesłuchania i opóźnić proces sprawdzania przydatności do wakatu.

Na przykład, wywiad grupa trwa około 3 godziny. Ale prywatnie – czasami więcej. A wszystko to ze względu na fakt, że trzeba czekać na swoją kolej. Bezpośredni dialog z biura kierownika nie zajmie Ci więcej niż godzinę. A to z kolei trzeba wydać około 3-4 godzin dziennie, ponieważ rozmowa odbywa się przez kilka osób.

Stałe wypełnianie formularzy – również nie jest dobrym podejściem. Odnosi się wrażenie, że nikt nie czyta tego, co zostało napisane, a po kwestionariusza wywiadu grupowego używany jako zbędnych dokumentów. Ale, prawdę mówiąc, wyniki są tego warte. Teraz wiesz, jak rozmowa w PKO. Można wybrać obszar zatrudnienia, a następnie przystąpić do przygotowania dialogu z potencjalnymi bossów.