501 Shares 7387 views

Ośrodek rekreacji (Cheboksary) "Słonecznik": opis domów i usług

Holiday Village (Cheboksary) "Słonecznik" wita gości z całej Rosji i krajów WNP. Pracownicy bazy to zespół profesjonalistów, którzy kochają swoją pracę. Pracownicy są gotowi zrobić wszystko, aby goście centrum rekreacyjnego czuli się komfortowo. Centrum rekreacyjne "Sunflower" oferuje zarówno aktywny, jak i dynamiczny wypoczynek oraz ekscytujący relaks w przyrodzie. Centrum rekreacji znajduje się przy ul. Lesnaya 21, Mikishi-Enzei, Cheboksary, Rosja.


Usługi

Goście mogą wypożyczyć nowoczesne, przytulne i przytulne domki dla przyjemności. Holiday Village (Cheboksary) "Słonecznik" ma:

  • Drugie duże domy (8 łóżek + 4 dostawki);
  • 2 małe domy (4 łóżka + 2 dodatkowe łóżka).

Duży pensjonat może pomieścić do 15 osób, a mały pensjonat może pomieścić do 10 osób. Wszystkie typy domów można wypożyczyć na dzień lub godzinę bez kąpieli. Koszt wynajmu domów jest zalecany, aby sprawdzić się z administratorem w trybie telefonu, ponieważ polityka cenowa może się różnić w zależności od sezonowości i wakacji. Holiday Village (Cheboksary) "Słonecznik" to doskonałe miejsce nie tylko na odpoczynek, ale także na imprezy rodzinne, różnego rodzaju uroczystości, przyjazne spotkania, imprezy firmowe, ceremonia polowa, równania ucznia i inne jasne święta.

Informacje o domach

Holiday Village (Cheboksary) "Sunflower" w cenie wynajmu w małych i dużych pensjonatach obejmuje:

  • TV.
  • Ręczniki i kapcie.
  • Urządzenia kuchenne i naczynia.
  • Główne i dodatkowe łóżka.
  • Grill i grille do grillowania.
  • Odkryty basen.

Podczas wynajmowania dużego pensjonatu goście będą mieli okazję skorzystać z karaoke, wysokiej jakości sprzętu akustycznego i oświetleniowego dla imprez i dyskotek, a także zagrać w różne gry planszowe. Każdy pensjonat ma własny dostęp do otwartej werandy, na której odbywają się wieczorne spotkania z drewnianymi meblami. Wszystkie domy są wykonane z chatki w klasycznym stylu rosyjskim. W pokojach można znaleźć nowoczesne meble tapicerowane, stoły i stelaż barowy, aneks kuchenny i wiele więcej. Każdy dom jest zamknięty, posiada huśtawki i basen na jego terenie.

Usługi

Odwiedzający ośrodek rekreacyjny mogą bawić się w wolnych chwilach w siatkówce, tenisa stołowego, rzutki lub badmintona (w tym czasie jest niezbędny sprzęt do gry), a dzieci będą bawić się w nowoczesnym wyposażonym placu zabaw. Ośrodek wypoczynkowy "Słonecznik" (dzielnica Cheboksary) zapewnia dodatkowe płatne płatki dębowe i brzoza do kąpieli, pościeli i ręczników, szaszłyków, czajnika i barów do grillowania. Dla klientów kompleksu wypoczynkowego w rejonie Czeboksary istnieje system rabatów rabatowych, a indywidualne podejście jest gwarantowane.

"Słonecznik" (Cheboksary, centrum rekreacji) – to idealne miejsce na relaks, gdzie można zapomnieć o marności miasta, dni roboczych i po prostu cieszyć się najczystszym powietrzem, romantycznymi rozkazami i wschodem słońca. Kompleks jest zbudowany z uwzględnieniem wszystkich wymagań nowoczesnego podróżnika, urzekającego gości z jego czystości, gościnności i szerokiego wachlarza usług.