365 Shares 4157 views

Emerald (kamień): Właściwości, znak zodiaku. właściwości magiczne Emerald dla Byk, Ryby, Koziorożec, Baran, Rak

Kamienie znalezione w przyrodzie – nie tylko zwykłe minerałów. Każdy z nich ma swoje własne szczególne znaczenie. Jedna z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczy kamień jest szmaragd. Nawet w dawnych czasach ludzie wierzyli w swoich magicznych i leczniczych zdolnościach. W naszym artykule będziemy mówić o tym, co jest szmaragd (kamień). Właściwości, znak zodiaku, który jest najbardziej odpowiedni, co zostanie opisane szczegółowo.


właściwości magiczne

Co mistyczne i magiczne moce ma szmaragdowe (kamień)? Magia Properties (Rak znak zodiaku, nawiasem mówiąc, spada pod silnym wpływem tego minerału) zielone beryl cenione od czasów starożytnych. Ludzie wierzyli, że szmaragd jest w stanie walczyć z siłami ciemności i chronić właściciela przed złymi duchami. Kamień ma zdolność do radzenia sobie z negatywnymi cechami ludzkiej natury. Ludzie wierzyli, że minerał ten może oczyścić zabrudzone dekoracji ludzkiego biopola i rozwiać złą energię.

Jeśli długi czas, aby spojrzeć w kamieniu, wszystko przyjdzie prawdziwa tajemnica, jak i negatywne, zgromadzone w podświadomości, wyjdzie. Z pragnienia, zbyt wiele zależy od właściciela: jeśli nie chce słuchać podszeptów swojego „genialnego asystenta”, a następnie szmaragd przestanie mu służyć i znaleźć innego hosta.

Emerald – właściwości kamienia (znak zodiaku Ryby, jak się okazuje, znakomicie dogaduje się z nim), które są szczegółowo opisane w tym artykule, to nie jest tylko symbolem duchowości, ale także zdrowy rozsądek, sinlessness. Kochający rodzice dorastali dzieci umieszczone na szyjce ich potomstwo szmaragdem i bezpiecznie wysłać je w świat dorosłych, wiedząc, że kamień być pewien, że będzie chronić swojego właściciela od niedoświadczony złych machinacji losu.

Wierzenia różnych ludów

Wiadomym jest, że szmaragd noszone przez królową siebie. Będąc pewni jego potężny, umieścić go na szyi, nie tylko w postaci biżuterii, ale również przyczynić się do opracowania syna.

Nie wahaj się nosić kamień i duchowieństwa. Należy zauważyć, że cudowne mineralne wymienione w samej Biblii. Dla kapłanów szmaragd zajmował honorowe miejsce na tarczy piersi gala.

Moc minerału i wierzył w Rosji. Został on umieszczony w srebrnym krzyżem, który wydał ten święty atrybut jest obrońcą wszystkich kościołów i świątyń przed atakiem złych sił. I do dziś są rejestrowane przypadki wzajemnej wpływów ze szmaragdem w różnych wydarzeniach kościelnych.

właściwości lecznicze

Emerald – właściwości kamienia (znak zodiaku Koziorożec, według astrologów, muszą nosić go stale), które pozwalają na to prawdziwy uzdrowiciel różnych dolegliwości rozważenia. Od najdawniejszych czasów ludzie wierzyli, że ten minerał jest w stanie nie tylko poprawić zdrowie ich właściciela, ale również leczyć choroby nawet najbardziej beznadziejnej.

Szczególnie dobre szmaragd radzić sobie z chorobami układu sercowo-naczyniowego. Jest w stanie unormować ciśnienie krwi i zwiększyć naczynia krwionośne. Jeśli zawsze nosić kamień, bóle głowy, choroby żołądka, choroby układu moczowo-płciowego wkrótce przestanie przeszkadzać osobie.

Emerald dobre w walce z chorobami oczu. Zasada ta jest zawarta w starożytnych pismach III tysiąclecia pne. Ludzie wierzyli, że jest w stanie dostarczyć z ślepota, paskudztwo i t. D.

Kamień zdolność lekarskie stosowane w leczeniu chorób wątroby, nerek oraz układu nerwowego. Emerald znalazł także swoje miejsce w kosmetologii. Jest on stosowany, aby odmłodzić ciało i twarz. Wiadomym jest, że utrata siły, sprawność szmaragd pomoże.

Należy zauważyć, że kamień jest zdolny do obniżania temperatury ciała, w celu zwalczania chorób zakaźnych, cukrzycy, zapalenia oskrzeli, łuszczycę i gruźlica.

Ludzie, którzy idą przez wiele przeszkód i trudności w ich życiu, muszą nosić amulet na piersi wykonane ze szmaragdu. Problemy oczywiście, że nie rozwiąże, ale pomoże pozbyć się zły nastrój i pesymizmu.

Emerald dla znaków zodiaku. Byk

Jak wiadomo, każdy kamień, występuje w przyrodzie, charakterystyczne dla jakiegoś znaku zodiaku. Następny mówimy o tym, kto jest najlepszym rozwiązaniem Emerald (Stone). Properties (znak zodiaku Byk jest najlepszym gospodarzem dla niego) tego minerału są odpowiednie dla osób o stałych cech charakteru. W tej kategorii wchodzą właśnie Taurus. Emerald może pomóc przedstawiciel znak stanąć w trudnej sytuacji życiowej, przy jednoczesnym zachowaniu poczucia godności i jędrność.

Noszenie na szyi dekoracji tego kamienia, Byk może liczyć na pozytywne rozwiązania spraw i sukcesu. Kierowanie swego pana na właściwej drodze, Emerald jest wysoki potencjał pożądana aplikacja.

Trzeba powiedzieć, że kamień Taurus pomaga pozbyć się negatywnych myśli, pozytywnej energii, aby znaleźć dobrych przyjaciół i ominąć negatywne strony komunikacji.

Baran

Najbardziej korzystne jest szmaragd (kamień) znak gwiazdki za to. Properties (Baran, zdaniem większości astrologów za najbardziej właściwe) minerału Baran pozwalają zwalczać negatywne aspekty jego charakteru. Zazwyczaj osoby te są dość proste i zgodne z prawdą. Te cechy są idealne dla potężnego kamienia.

Przedstawiciele tego znaku należy zawsze nosić szmaragd siebie. A dopiero potem przychodzi do swojego bilansu życia, szczęścia, radości i sukcesów.

Koziorożec

Emerald – co trzeba dla Koziorożca (szczególnie dla kobiet). Dla pięknej połowy ludzkości jest doskonały pod każdym względem. Jeżeli maloemotsionalna kobieta i zimno, to minerał uczyni to kinder, delikatniejsze, bardziej romantyczny i wrażliwy. Wiadomym jest, że szmaragd jest w stanie pomóc, a na froncie miłości. On po prostu potrzebuje kobieta-Koziorożec dla udanego wyboru drugiej połowie i rozwoju silnego związku.

Minerał ten ma zdolność uzdrawiania przedstawicieli tego znaku zachłanność, chciwość, przemoc, zazdrość, strach.

Emerald … nieruchomość kamień, znak zodiaku, niepowtarzalne piękno – to wszystko tworzy prawdziwe zainteresowanie dla wielu stuleci. On jest prawdziwym maskotka dla kobiety Koziorożca. Zaglądanie do tego minerału przez kilka minut, można wykryć w ich utajonej zdolności.

Ten „świeci się” pomoże przedstawicielom znak nie wykracza we właściwy sposób i nie pozwolić złych ludzi, aby zapobiec szczęścia.

Emerald (kamień): Właściwości, znak zodiaku Rak

Najważniejszą kamień dla przedstawicieli tego znaku Raka jest jak szmaragd. Pod jego mocy, aby uwolnić swojego właściciela od smutku, żalu i niepokoju. Emerald – właściwości kamienia (znak zodiaku Rak, uważany przez wielu ekspertów za jednego przyjaciela tej „zielonej pomocnika”), które pozwala na przedstawiciela pozytywnej energii i mocy znak, w stanie pomóc w skomplikowanych sprawach i problemach.

Regularne noszenie szmaragd pozwalają raki do poszukiwania coraz to nowych sukcesów i osiągnięć w każdej dziedzinie. Należy zauważyć, że ten kamień nadaje się do tego znaku więcej niż jakikolwiek inny. „Zielona asystent” nie tylko można dostosować raki w pożądany sposób, ale także pozbyć się emocji, wrażliwości i delikatności.

Wiadomo, że przedstawiciele tego znaku są rzadko szczęście w miłości. Emerald w tym przypadku będzie również w stanie pomóc. Ma ona na celu prawidłowego doboru drugiej połowie i pomoże stworzyć silny i trwały związek.

Emerald (kamień). Właściwości. Ryby

Ryby – bardzo tajemniczy i mistyczny znak, z jego zasad i poglądów na życie. Dlatego też, jak każdy inny tkwi w pełnym zrozumieniem z tego minerału. Emerald pozwala kierować energię Ryb we właściwym kierunku, prowadząc ich do zwycięstwa i nowych osiągnięć.

Kamień jest w stanie chronić przedstawicieli tego znaku złych nawyków, które są niebezpieczne nałogi i negatywnych oddziaływań na świecie. Astrologowie wierzą, że szmaragd może zmniejszyć wpływ błędów z przeszłości do przyszłości.

Ryby z pomocą tego minerału są umocnienia ich zdolności i siły są lojalne i kochają pozostać na właściwej drodze.

Którzy kategorycznie nie pasują szmaragd?

Najbardziej niekorzystny znak dla szmaragd jest Skorpion. Dwaj przedstawiciele silniejszej władzy po prostu nie jest w stanie wytrzymać siłę siebie. Że jeden, że druga blaknięcie do tła „rywal”. Dlatego astrologowie nie zaleca się nosić biżuterii z tego kamienia jest skorpion.

Nie zaleca się także szmaragd Gemini, Virgo i Libra.