308 Shares 1117 views

System operacyjny IOS: jak skonfigurować do „android”?

Wielu użytkowników smartfonów są zainteresowani, czy na „Android”, aby zainstalować iOS. Chcą oceniać w działaniu systemu operacyjnego firmy Apple, cieszyć się jego pięknem i wygodę. Innym powodem, dla którego chcesz zainstalować systemu iOS „Android” nie obsługuje wiele ciekawych aplikacji, które są dostępne dla użytkowników „jabłko” gadżetów. Oczywiście, istnieje wiele podobnych programów. Ale chcę spróbować jeszcze wyższe jakości aplikacji.

iOS: jak skonfigurować do „android”?

Natychmiast należy całkowicie zawodzi system operacyjny przeniesienia do innego rodzaju urządzeń mobilnych nie będzie działać. Po tym wszystkim, dlaczego to istnieje na rynku smartfonów? Ale nadal mają możliwość wypróbowania iOS. Jak zainstalować na „Android” tego systemu? Pomagają specjalne programy zwane emulatory. Po zakupie nowego gadżetu jest trochę drogie, ale dlaczego nie użyć go, jeśli istnieje obejście?

Co jest emulator?

Przed przejść bezpośrednio do instalacji, należy zapoznać się z terminów używanych. Tak, emulator nazywa się program komputerowy, który pomaga stworzyć środowisko pracy lub całkowicie inny system operacyjny, aby móc go uruchomić na istniejącej platformy.

Na przykład, istnieją różne emulatory „Android” system dla komputerów osobistych. Pozwalają one dla użytkowników komputerów PC do pobrania, uruchamianych programów i gier ze sklepu Google Play. Niedawno podobna okazja przyszedł i właściciele urządzeń z platformą Google, chcąc spróbować iOS. Jak zainstalować na „Android” innego systemu z emulatorem?

Projekt Cider

Rozwój ten został zaprezentowany na specjalnej konferencji na Uniwersytecie Columbia, który skupia ludzi, którzy studiują informatykę. Projekt pozwala aplikacji opracowanych dla systemu iOS, aby dostosować się do rdzenia „Android” platformy i jej biblioteki programowania. Stosuje się go binarnych technik zgodnością do odkrycia dla siebie i „obcy” rozwiązania software'owe na jednym urządzeniu mobilnym. Tak więc okazuje się, że jest to możliwe do uruchomienia aplikacji z iOS na „Android”.

Istotą narzędzia jest to, że pozwala ona pewną manipulację kodu aplikacji, dając jej zdolność do postrzegania go jako jeśli jest ona oparta na xnu rdzenia. Kod ten sposób zmieniane w czasie rzeczywistym. Dlatego aplikacja współpracuje z bibliotekami i jądra systemu operacyjnego „Android”. Większość pomoc udzielana jest przez fakt, że obie platformy oparte na architekturze ARM. Aby przystąpić do programu używanego CycadaPress. Pracując w fazie testów i jest niestabilny.

Korzystanie z lampy błyskowej

Jeśli poprzednia metoda jest jeszcze wilgotne, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu iOS, oba ustawione na „Android” ten system? Metoda ta jest odpowiednia dla miłośników ryzyka. Wszakże obejmuje całkowite usunięcie „Android” platformy i instalacji specjalnego oprogramowania. Ale to nie jest odpowiedni dla każdego urządzenia. Manipulacja nie może prowadzić do skutków, które są potrzebne. W najgorszym koniec użytkownik nie może uzyskać urządzenie z iOS, ale bezużyteczny kawałek plastiku. Więc warto pomyśleć dwa razy przed podjęciem decyzji.

Jeśli zdecydujesz, że jest konieczne, aby znaleźć plik firmware i przesłać go. Pobrany plik należy zapisać na czystej karcie pamięci. Urządzenie musi być przywrócone do pierwotnych ustawień, tworząc wstępną kopię zapasową. Po tym, urządzenie jest wyłączone. I to jest włożona do karty pamięci z oprogramowaniem. Pozostaje tylko czekać na ponowny start, po którym będzie widać, udało mu plany, czy nie. Jeśli urządzenie nie działa, trzeba udać się do centrum serwisowego. Ale jeśli było ekran startowy, użytkownik może być pogratulować sukcesu.