371 Shares 8627 views

Kabina strojenia VAZ-2121 z jego własnymi rękami

VAZ-2121 „Niva” – samochód jest całkiem solidne wiek, który powstał w czasach sowieckich. Dlatego w tej chwili, a zewnętrznej i wewnętrznej konstrukcji SUV są znacznie w tyle w porównaniu z konkurencją importu. Ale kierowcy znajdziemy rozsądne rozwiązanie dla VAZ-2121 – strojenie. Zdjęcia z zaawansowanych maszyn zdolnych do powodowania każdy prawdziwy zachwyt i podziw. Ten proces jest bardzo ekscytujące, a nawet zabawne, zwłaszcza jeśli robisz to sam. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak uczynić kabina strojenia VAZ-2121 z jego własnymi rękami.


Dlaczego właścicielem?

W przeciwieństwie do wyglądu, który może odebrać profesjonalną obsługę personelu, wnętrze urządzenia może wnieść do gustu tylko właściciel samochodu. Tak więc, podczas tworzenia nowego stylu wnętrza, chcielibyśmy, aby dostać się do wyjścia.

tapicerka

Co najważniejsze, od czego zacząć wnętrze strojenia VAZ-2121 – jest, aby zainstalować nową skórę. Materiał tutaj można stosować skóry lub Alcantara. Skóra – to dość kosztowny sposób wykończenia, przyjemne w dotyku i bardzo trwałe. Jeśli twoje możliwości finansowe nie pozwalają, aby kupić ten materiał, alternatywnie można zastosować Alcantara, który jest również bardzo przyjemna w dotyku i posiada szeroką gamę kolorów.

Co jest ważne, aby pamiętać przy wymianie tapicerki?

Zanim kupisz to czy tamto materiału, trzeba poznać wszystkie subtelności i niuanse instalacji. W celu zapewnienia wysokiej jakości strojenia wnętrze VAZ-2121, trzeba mieć pewne umiejętności pracy, aby wiedzieć, gdzie i jak ciąć szmatkę, i tak dalej. W procesie instalacji, można pochodzić z różnych metod, dzięki którym kabina będzie ładnie wyglądać i oryginalne: połączenie różnych kolorach, hafty, z wykorzystaniem wkładek i wiele więcej.

Kabina strojenie VAZ-2121: karoseria

Jak wiemy, praktycznie wszystkie maszyny Wołga samochodów często rdzewieją po kilku latach eksploatacji. Co do „Niwa”, rdza na ciele (od wewnątrz pod skórę) – zjawisko naturalne, tym bardziej, jeśli SUV więcej niż 20 lat. W związku z tym, że maszyna była zawsze atrakcyjna, konieczne jest, aby zastosować uszczelniacz w miejscach korozji. Że wypełniacz można ukryć zbędne wstrząsy i zapobiegają powstawaniu nowych uszkodzeń.

Kabina strojenie VAZ-2121: ostatni etap

Następnie można bezpiecznie przystąpić do zastąpienia sterownika siedzeń i pasażera z nowymi. Twarde opcje wyścigowe nie są odpowiednie, ponieważ jest to tylko samochód off-road, więc najlepiej jest skupić się na zakup nowych miejsc dla jeepy (w demontażu lub za pośrednictwem sklepu internetowego). Następnie można zrobić podłogę z aluminium i dodatkowo zadbać o izolację akustyczną, która początkowo nie uniemożliwiałby „Niva”. I wreszcie, można wymienić koło. Po wybraniu należy zwrócić uwagę na wielkość kierownicy, która nie powinna być zbyt mała, i, oczywiście, od projektu, który harmonijnie pasować do całego środowiska wewnętrznego.