141 Shares 4334 views

Wilk ze skrzydłami: jak rysować krok po kroku?

Od stuleci wilki były związane z mistycyzmem i tajemnicy. Wilk ze skrzydłami występujących w kulturze wielu narodów, jako duch opiekun lub bóstwa, zawierających w sobie ogień.


Jak nazywa wilk ze skrzydłami. Semargl?

W czasach starożytnego bóstwa Rosja przedstawionym więc nosił nazwę Semargl. Uważał jako ognebog, w wykonaniu życiodajnego płomienia. Jest strażnikami pól, lasów i rzek. Rośliny strzeżone, chwalić świat bogów ludzi świata i towarzyszy dusze zmarłych do odpoczynku. Sadza, sadza, dym i opary – jego dzieci.

Szczególnie cenione w południowych regionach dawnej Rosji, gdzie panowały step.

Simuran Semenova

Simurany według pracach Marii Semonovoy, podobnie jak postacie Semargl. Mają ten sam obraz jak ten z ogneboga – wilk ze skrzydłami. Simurany zaprojektowany, aby chronić i zachować świętą prawdę. Kiedy dzień poświęcenia, skrzydlaty musi wykazać doskonałą wiedzę o takich.

W dniu poświęcenia młodego wilka ze skrzydłami jeszcze nierozwiniętych przyjętych do plecaka i namaścić Warrior. Wilk ze skrzydłami potrafi widzieć przyszłość, a także komunikować się za pomocą myśli. Ale nie wszyscy wiedzą dzielą się ze sobą (a nawet lider), tworząc tajemnice.

Każde opakowanie Simuranov swój sposób myślenia i patrzenia na świat, wszyscy czczą swoich przodków i zapamiętać imiona wszystkich – każdy jeden.

Obraz skrzydlatego wilka jest również używany w amatorskiej pracy „T..M.A.” Plakat anonimowy Internet, którego fabuła jest częścią duszy bohatera został uwięziony w stworzeniu. Wilk miał pochodzenie demoniczne, ogromne czarne skrzydła i został pokryty stalową zbroję. W całej powieści wilk ze skrzydłami następuje obcego, pokazując drogę, torując sobie, gdzie go nie ma. Czasami chronić go od wrogów, czasami atakują się. Ale w końcu, wilk jest w niewoli i zabity. Wanderer traci część swojej siły i zmuszony podróżować samotnie.

Jak narysować wilka ze skrzydłami w etapach

Istnieje wiele technik rysunkowych, istota jest taka sama wszędzie: najpierw narysować głowę, po czym dodał skrzydło, potem tułów i przednie nogi. etap wykończeniowy zbliża ogona, tylne nogi i pozostałej części ciała. Najprostszym sposobem, aby to zrobić szkic w dowolnym edytorze graficznym i używać jako pomysłów na nadruk na koszulce, kubku lub torbie lub tatuaż.

W dzisiejszym świecie, logicznie zakończeniu rysowania (wypełniony skład) nie jest duże zapotrzebowanie. Wszystko z powodu odcisków mody na koszulkach i kubkach.

Różnica polega na tym, że dla takich celów, szkice lub logo zaprojektowane. Ci mają bardzo niewiele wspólnego z gotowej kompozycji. Szkic zwykle jest rysunkiem, „wiszące w powietrzu”. Wygodne dla wydruków, ale to kompletny skład.

Ten ostatni z kolei odbywają się w zbiorach artystów i ich fanów w Internecie. Zatem rysunki w ramce na półce, kupić je rzadko roboty takie nie są opłacalne.

Innym sposobem

Jeśli nie jest to pytanie o tym, jak narysować wilka anime ze skrzydłami, zasada pozostaje taka sama. Anime styl różni się tylko w proporcjach przedstawionym obiektu. Anime znaków są zwykle przedstawiane z dużymi oczami i małymi ustami. Kiedy rysunek Wilk nie powinien być zbyt przekroczenia w tej dziedzinie. W przeciwnym razie może się okazać, nie wilka i obcego.

Powyższe kroki są w żaden sposób obowiązkowy dla zgodności. To wszystko zależy od postawy, w której wilk jest przedstawiany ze skrzydłami.

rysunek ołówkiem

Jeśli preferuje się rysowanie na tablecie nie używa pióra elektronicznego, to wszystko zależy od osobistych zdolności i umiejętności artysty. Wilk ze skrzydłami rysowane ołówkiem bardziej skomplikowane niż w formie elektronicznej – trzeba podnieść ołówek poręczny posiadać pewną technikę rysowania i dotyk, aby wiedzieć, jak rozwijać i pracować przez szkic obrazu, przywodzący na myśl szkic. Papier – nie jest edycja. Jest to niemożliwe, aby skopiować fragment obrazu i przenieść go do wybranej lokalizacji. Gumka może przetrzeć pracy do otworów i zepsuć.

Wybór ołówek

Przy wyborze ołówek, należy zauważyć, że są one twarde, miękkie i twarde-miękkie (medium). Można je odróżnić od oznakowania na ciele: 9H – najtrudniejszy ołówek H przejściowy, F, HB, B są uważane za twarde-miękkie i 9B – najcichszy.

Zbyt mocno może uszkodzić papieru ołówka podczas rysowania. Zbyt miękki może załamać, gdy próbuje zaczarować. 4B ołówek jest bardzo popularny, często może być postrzegane w filmach i video tutoriale, które uczą tworzenia rysunków ołówkiem. Wilki ze skrzydłami na tych rysunkach czy cokolwiek innego nie ma znaczenia.

cień

Rysunek, przestrzegać zasad morza. A co najważniejsze – musimy starać się narysować realistycznie. Każdy obiekt rzuca cień. Przedstawiać go prawidłowo, prawidłowo identyfikacji źródła światła. Nie wolno nam zapominać, że cień powinien być współmierny do obiektu, który rzuca.

Strokes powinno odbywać się stopniowo. Jeśli po zakończeniu pracy są widoczne gołym okiem, to lepiej cieniu im. Najprostszym sposobem – oderwać kawałek papieru i pocierać prawą stronę na figurze, aż do uzyskania jednorodnej cienia. Jak również w sklepach można znaleźć specjalny ołówek rastushevaniya.

Nie powinniśmy zapominać o źródle światła wtórnego. Jeśli uważnie rozważyć (na przykład) Mimo to, można zobaczyć, że część obiektu, na który pada światło, jest bardzo dobrze oświetlone. Ale z drugiej strony ma małą ramkę w postaci lekkiego kaomki. Wynika to z faktu, że liczba elementów stojących też odbijają światło, a on złamał go i spada do ciemnej strony.

Nie wolno nam zapominać, do reprezentowania go na zdjęciu, to wydaje się być żywy, trójwymiarowy i bardziej realistyczne. Edytor graficzny jest, aby oprawy łatwe. Ale na papierze, to zwykle odbywa gumki (Klyachko), to nie powinno być zbyt niejasne druga strona – Klyachko nie może poradzić sobie z zadaniem.

Po opanowaniu ołówka, można narysować farby. Do takich celów, nie gwasz, akwarela, farby olejne.

wniosek

W końcu, należy zauważyć, że techniki rysowania w obfitości. Mówią, że każdy artysta maluje jak widzi. Oczywiście, w większości przypadków jest to jedyne usprawiedliwienie dla własnej opieszałości.

Każdy artysta musi dążyć do doskonałości w ich twórczości. Bez względu na to, co jest przedstawione, wilk ze skrzydłami czy coś innego.

Istnieje wiele lekcji, które pomogą Ci nauczyć się rysować od podstaw. Zalecane jest, aby nauczyć się podstaw tego nie jest łatwe rzemiosła stopniowo. Po pierwsze, nauczyć się malować fragmenty. Na przykład, nos, oczy, ręce, czaszka (nauczyć się poprawnie narysować kształt głowy). Następnie spróbuj je połączyć: oczy i nos, usta i nos, i tak dalej ..

Po odstawieniu na poznanie zasad budowy proporcjach ludzkiego (i nie tylko) korpusu prawidłowo wyciągnąć ludzi, zwierząt i tak dalej. D. Po pewnym praktyce rysunek wilka ze skrzydeł lub osoby (lub czegokolwiek innego), można spróbować malować kompozycje.

Można starać się rubbings z ukończonych robót, nauczyć się poprawnie przenieść kształt obiektów, nauczyć się czuć je, aby prawidłowo wykonywać swoich pomysłów papierowych inspiracji.

Mówi się, że kiedyś glotnuvshy miodu z Odrorira (inspiracja miska) nigdy nie będzie pozostawiony muzę. taki umysł człowieka jest zawsze pełna pomysłów. Niech będzie z każdego artysty!