425 Shares 4542 views

Pistolet wikingów: zalety i wady

Wśród szerokiej gamy broni jest pistolet Wikingów – niezawodny i niedrogi. Jest to pięciokrotny rewolwer zwarty. Aby naładować akumulator, należy wyrzucić bęben na lewą stronę, po czym zdejmij tuleje za pomocą centralnego odciągacza. Obudowa wykonana jest z lekkiego stopu. "Wiking" to modyfikacja pistoletu gazowego "Reck".


Ten produkt pojawił się w sprzedaży wiosną 2004 roku. W swojej certyfikacji wydaje się, że jest to jałowa broń gazowa, która może strzelać gumowymi kulami. W ten sposób pistolet Wikingów pozwala na użycie zarówno amunicji gazowej jak i amunicji wyposażonej w gumowe kulki. W bagażniku tego modelu znajduje się system przegród i szczelin, które przechodzą elastyczną powłokę, ale opóźniają amunicję.

Model jest załadowany traumatycznymi wkładami .380 ME GUM, wyposażone w kulki o średnicy 10 mm o wadze 0,7 grama. Produkowane są na bazie amunicji do pistoletów gazowych.

Pistolet ma mechanizm spustowy z spustem, który jest automatycznie umieszczany na plutonie bezpieczeństwa. Przy bezpieczniku dźwignie są umieszczone nad uchwytem po obu stronach. Po włączeniu wyzwalane są wyzwalacze, spust, osłona żaluzji i szkliwa.

Pistolet "Wiking": plusy

  1. Lekkość. Model jest lekki i kompaktowy. Broń nie jest uciążliwa dla długotrwałego noszenia. Jego wymiary to 155 * 110 * 33 mm, a masa to cztery sta pięćdziesiąt gramów. Ten nowoczesny dwustronny pistolet jest łatwy w obsłudze, obsłudze i łatwy do nauczenia.
  2. Bezpieczeństwo. "Wiking" (pistolet) jest bezpieczny w obsłudze ze względu na zabezpieczenie.
  3. Wszechstronność. Rewolwer uważany jest za uniwersalny: używa pojemników z substancjami traumatycznymi i gazowymi bez dodatkowych urządzeń i sztuczek. To zapewnia stałą gotowość bojową.
  4. Niezawodność. Baryłka działa dobrze w trudnych warunkach, jakby strzelanie.

Jeśli zdecydujesz się na zakup pistoletu wikingów, oto kilka opinii od właścicieli:

  • Miękkie, przyjemne, krótkie zejście.
  • Wysoka dokładność, nawet dla początkujących.
  • W przypadku strzału nie ma opóźnień ani uszkodzeń.
  • Doskonały do samoobrony i początkujących strzelców.

Broń wikingów: braki

Wadą tej broni jest jej delikatne ciało. Stop, z którego jest wykonany, nie cierpi z powodu upadków i silnych uderzeń. Nawiasem mówiąc, nie zaleca się ponownego wyposażyć się w traumatyczną amunicję. Rewolwer niekiedy nie wytrzymuje strzału z wzmocnioną kulą z pociskiem o dużej szybkości.

Poważnym minusem jest problem z częściami zamiennymi. "Wiking" rozkłada mechaniczne części po ośmiu tysiącach zdjęć. Dla niezawodności zaleca się stosowanie preparatów smarnych, które zmniejszają tarcie i eliminują ewentualne opóźnienia w wypalaniu.

Inną wadą jest mała pojemność bębna z pięciu rund. A ładowanie jest bardzo niewygodne w terenie, w porównaniu z automatycznymi pistoletami.

Cóż, oczywiście cena kilku tysięcy rubli też zawstydza wielu.

Ten model jest na żądanie. Wyróżnia ją dostępność i wszechstronność. Doskonała broń nie tylko dla myśliwców, ale także dla sportowców.