465 Shares 4339 views

Filmografia Pevtsova: filmy fabularne, seriale telewizyjne. Biografia życiu osobistym aktora

Filmografia Pevtsova Dmitrij Anatoljewicz ma ponad 50 filmach. Również aktor grający główne role w teatrze „Lenk” i zwiedził Rosję jako aktora śpiewającego. Jak rozpocząć karierę Dmitriya Pevtsova i wszelkich podstawowym z jego udziałem oczekiwać w 2016 roku?


Wczesne życie i początek kariery

Piosenkarze, pomimo faktu, że w 2015 roku zamienił 52 lat, jest w dobrej kondycji. A wszystko dlatego, że dziecko na drodze sportowej życia prowadzone przez ojca (uhonorowany trener ZSRR w pięciobój) i matka (lekarz sportowy). Trochę Dima robić w czasie wolnym od szkoły judo i karate, który był bardzo przydatny do niego podczas kręcenia w filmach akcji.

Dmitry nie od razu zdecydował się na zawód. Rok po ukończeniu szkoły średniej, pracował w zakładzie konwencjonalnej frezarce. A potem nagle dokonał wyboru na rzecz aktorstwa i zapisał w GITIS. Widocznie, śpiewacy był dobrym uczniem, ponieważ zaraz po ukończeniu uniwersytetu zaprosił trupy Teatru Taganka. Nieco później, Dmitrij dołączył do „Lenkom trupę teatralną”.

Filmografia Pevtsova sięga szeregowego filmu „End of the World, a następnie sympozjum”. Pevtsov dostał w tym filmie aktorka, a jego partnerzy ustawiony stalowy Armen Dzhigarkhanyan, Nadieżda Rumiancewa Oleg Tabakov.

„Czarownice Cave”

Po drobnych ról w filmach „burzy” i „Matki”, filmografia Pevtsova powiększony obraz „podziemia czarownicę” przez Yuriya Moroza ( „Kamenskaja”).

Ten fantastyczny Film powstał we współpracy z czechosłowackich filmowców i opowiadając historię astronautów z Ziemi, którzy byli na tajemniczej planecie Evur. Chcąc nie chcąc, muszą się zaangażować w wojnach domowych, które wybuchły między plemionami Evur.

Główne role w filmie grał przez Siergieja Zhigunov ( "Naval Kadetów, do przodu!"), Marina Levtova ( "Życie Berlioza") i Mikołaja Karachentsov ( "The Adventures of Electronics"). Dmitri Pevtsov dostał rolę bandyty z planety Evur oktynyl Haszana. Również w filmie wystąpili Igor Yasulovich, Żanna Prochorienko, Vladimir Talashko i Sergey Bystrytsky.

Śpiewacy: filmografia, seriali

Większość liczy Pevtsov pracuje w serialu.

W 1996 roku, filmografia Pevtsova uzupełniane seryjny film „Koroleva Margo”, w którym aktor grał przez Genriha Navarrskogo. Serial został wyprodukowany przez Sergey Zhigunov, który rok później planowanym strzelać kolejne filmowej adaptacji dzieła Aleksandra Dumasa – „Hrabina de Monsoreau” W tym filmie Piosenkarze powrócił na ekrany w postaci Genriha Navarrskogo.

Następna praca jasny aktor telewizyjny związany z fotografowania w serii „Gangster Petersburg. Prawnik ". serial telewizyjny w 2000 roku. To było bardzo popularne, a wraz z nim i grać główne role, w tym Pevtsova. Po tym sukcesie zaczął oferować Pevtsov głównie wystąpili w projektach seryjny: gra Andriej Smirnow „przystanek na żądanie” Igor Milovanov w melodramacie „Giełda Powiązana” Dmitrij harina w serii „kawalerów”. Zwłaszcza można wymienić udaną operację w serii Pevtsova „Śmierć Imperium” i „Dostojewskiego”.

„Sniper. Broń odwetu "

D. Śpiewacy, którego filmografia jest pełen bojowników i historycznego filmu, w 2009 roku zagrał główną rolę w filmie wojskowego szeregowego „Sniper. Broń odwetu ".

Film obejmuje kilka lat, od czasów II wojny światowej, a kończąc na pierwszych latach po niej. Charakter Pevtsova – Jaszyn – w czasie wojny, dowódca grupy snajperów. Jego podział jest dziewczyną – Ales Mikulchik. Między Jaszyn i Alesia powieść zaczyna, ale umiera w pojedynku z niemieckiego snajpera Karlom Klyaystom.

Kilka lat później stał się bohaterem Pevtsova komendant niemieckiego miasta, zajęte przez wojska radzieckie. Zupełnie przez przypadek okazuje się, że jego dawny wróg – Karl Klyayst – usiadł z grupy snajperów w zabytkowym zamku i chronić ważne rysunki. Teraz Jaszyn Kleist zamierza spłacić wszystkie cierpienia zadawanego.

Dmitri Pevtsov: filmografia, wszystkie filmy

Wśród filmów fabularnych aktora ma również dobre filmy. Na przykład, D. filmografia Pevtsova w 2005 roku wzbogacony filmu „Gambit turecki”, który stał się już klasykiem nowego kina rosyjskiego.

Fabuła obraca się wokół ofensywy wojsk rosyjskich w wojnie rosyjsko-tureckiej w 1870 roku. Dmitri Pevtsov wystąpił w roli hrabiego Zuroff. Wraz z Dymitrem w "Gambit turecki" zobaczymy także Egor Beroev, Aleksandr Baluev, Alexander Lykov i Olga Krasko.

W 1992 roku zagrała w innym śpiewacy filmowej adaptacji – tym razem dzieła „Demons” Dostojewskiego. Następnie aktor zagrał główną rolę – Alekseya Nilycha Kirillova.

W 1999 roku aktor pojawił się w ironicznym komedii „cienkie rzeczy”, który opowiada o przygodach nauczyciela, zaangażował się w przemocy gangów. Piosenkarze odgrywał rolę głównego bohatera męża.

W 2014 roku aktor zagrał w filmie „szeregowego dochodzeń wewnętrznych”, aw 2016 roku przewiduje się tylko dwie premiery z jego udziałem – „16 Days” film „Mężczyźni i kobiety”, a także seriale

życie osobiste

Piosenkarze, był dwukrotnie żonaty. urodziła mu pierwsza żona syna, Daniela, który zmarł tragicznie w 2012 roku

Druga żona aktora – Olga Drozdova. Po raz pierwszy ujrzał ją na planie filmu „Alice i rzadkie” w 1992 roku pobrali się dwa lata później. W 2007 Drozdov urodziła chłopca aktora Elisha.

Wraz Drozdov i piosenkarka spotkała się na planie z różnych filmów: „Gangster Petersburg”, „zapytanie Stop”, „Koroleva Margo” i inne. Piosenkarka jest kierowca wyścigowy, a bierze udział w konkursach Volkswagen Polo Cup.