305 Shares 4388 views

Linie lotnicze Ukrainy (listy). istniejące linie

Linie lotnicze Ukrainy (lista zostanie przedstawiona w artykule) tygodniowo prowadzone ogromną liczbę regularnych lotów do wszystkich kontynentach. Nośniki są stale się rozwija, tak, że pasażerowie czują się komfortowo i pod dobrą opieką.


Ile linie lotnicze zarejestrowane w kraju?

W dniu 1 czerwca 2016 77 linie lotnicze zarejestrowane na Ukrainie. Jeśli przeanalizujemy lista jest w żaden sposób wszystkie podmioty prawne – ukraińskiej linii lotniczej. Lista zawiera szkół (stan Flight Academy Ukrainy w Kirovogradzie), przedsiębiorstwa państwowe maszyn lotnictwa (GP „Antonow”, JSC „Motor Sich”), aeroklubów, aby nie wykonywać regularne loty (Charków Aeroklubu nazwie Grizodubova). Naprawdę transportuje około 10 firm pasażerów. Największa ukraińska linia lotnicza – "Ukraine International Airlines", "Aerosvit" i "Dniproavia".

loty UIA

Nośnik ten produkuje zarówno krajowych i międzynarodowych lotów na Ukrainie. Firma dostarcza pasażerom Kijów (port lotniczy Boryspol) w Iwano-Frankowsku, Lwowie, Dniepropietrowsk, Odessa, Charków). Te loty są wykonywane prawie codziennie 2-3 razy. Podróż samolotem ma jedną wielką zaletę w porównaniu do podróży pociągiem lub autobusem, – efektywność. Fakt, że średni czas trwania podróży do każdego z miast w kraju nie przekracza 70-80 minut, a podróż przez drogi trwa co najmniej 7-8 godzin, albo nawet więcej. Koszt przelotu pasażera, oczywiście, kilka razy droższe, ale to nie jest czynnikiem dla tych osób, które są ważne, nie cenę, a komfort i efektywność.

Lotnicze „UPA-Ukraina” , zorganizowane loty na wszystkich kontynentach. Dzisiaj najbardziej popularne wśród pasażerów orientacja Kijów-zachodnia Europa, Bliski Wschód Kijów i Kijów-cis. Firma stale się rozwija. Na przykład, w 2013 roku, wprowadziła nowe loty do Moskwy, Petersburga, Ateny, Baku, Wilnie, Warszawie, Niżniewartowsk, Jekaterynburgu, Monachium, Nowosybirsk, Rostów, Soczi. Od Boryspil bezpośrednich lotów można dotrzeć do niemal każdej europejskiej stolicy. Ponadto UIA ma kilka tras w największych węzłów komunikacyjnych świata do transferu pasażerów innych lotów.

Lotnicze „Dniproavia”

Nosicielem Dniepropietrowsku jest obecnie uważany za drugi co do wielkości letnia firma w kraju. Na początku 2013 roku firma przeszła trudnych czasach, gdy wszystkie regularne loty zostały zamknięte, ale z poprawą sytuacji transportowej jest stopniowo wznowione. Początkowo firma „Dniproavia” zwróciło dwa wewnętrzne lot do transportu rynkowych Dniepropietrowsku i Boryspol Boryspol, Iwano-Frankowska. Pierwsze loty na tych trasach wkładki wykonane 7 lutego 2013 roku. Stopniowo firma była w stanie ponownie poszerzyć geografię swoich lotów. Rok później, w 2014 roku, voyage "Dniproavia" może być osiągnięty w Dubaju, Erewaniu, Baku, Batumi, Moskwie, Tbilisi, Wiedeń, Istambuł.

Najbardziej optymalne obszary:

  • kapitał CIS;
  • popularne miejsca turystyczne;
  • Tanie loty do Kijowa, Iwano-Frankowska.

Likwidacji ukraińskiego przewoźnika (lista)

Dziś podróż samolotem nie jest to bardzo dochodowy biznes, gdyż bilety lotnicze są drogie i nie wszyscy obywatele Ukrainy w stanie zapłacić za lot. Dlatego kraj wystarczy kilka lotnisk, które zapewnią zagranicy lotów i wiele lotów krajowych. W ostatnich latach kilka linii zlikwidowano na Ukrainie:

  • "Lviv Airlines";
  • „Linie lotnicze Ukrainy”;
  • "Wizz Air Ukraine Airlines";
  • "Aerosvit".

Oczywiście, nie jest to pełna lista likwidowanych linii lotniczych Ukraina.

"Lviv Airlines" powstały w 1993 roku. Była to regionalna linia lotnicza, która opiera się we Lwowie. Ze względu na nieopłacalność lotów w 2011 roku, firma wyszła z rynkiem przewozów lotniczych.

Firma „Wizz Air Ukraine Airlines” jako spółka zależna węgierskiego przewoźnika istniał od 2008 do 2015 roku. Został wyeliminowany z powodu restrukturyzacji administracyjnej jednostki dominującej.

„Aerosvit” Firma pracuje w rynku transportu lotniczego pasażerskiego przez długi czas (od 1994 do 2012 roku). Powodem było zakończenie upadłości. Z tego powodu niemal przestały pracować i przedsiębiorstwo państwowe „Ukraińska Airlines”.

Do tej pory, na rynku transportu lotniczego na Ukrainie jest w stanie głębokiego kryzysu, więc liczba przewoźników gwałtownie maleje. Linie lotnicze Ukrainy (wymienione powyżej), mimo trudnej sytuacji, stara się rozwijać i oferować swoim klientom najlepsze warunki latania.